+1 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (1,133 puan) tarafından
Ben bebeklerle ,çocuklarla ilgili kayıp haberlerini görünce çok üzülüyorum , çokta kaygı duyuyorum.Mesela bugün tiktokta evladını kaybeden bir kadını gördüm doktor ihmali yüzünden, yüksek ateşle gidip test yapmadan serum bağlanmış eve gönderilmiş falan.Sonrası malum.

Biz anne olarak ne yapacağız tekrar tekrar sorguladım kendimi endişe içinde./ Bu yavruları nasıl koruyacağız, gönül isterki hiç hasta olmadan incinmeden büyüsünler ama malesef bizde böyle büyüdük düşe kalka…

Benim evladım ateşlendiğinde nöbet geçirmeye meyilli o kadar korktum ki bu sabah bu habere rastlayınca..Doktorun verdiği ilaçlara güvenmekten başkada çare yok, ama sorgulayın anneler çocuğunuza ne yapıyolar, hangi ilaç iğne işlem yapılıyor her aşamada sorgulayın.

3 Cevaplar

+1 oy
(4,355 puan) tarafından
Ölüm çok acı birşey tabiki.Ama şunu da asla unutmayın Allahu Teala herkese bir ömür bicmistir kimse ondan bir saniye eksikse yaşamaz fazlada.Bu yüzden kaza ve kadere ahiret gününe inanıyoruz.
(1,301 puan) tarafından
Çok güzel dediniz başka türlü bu dünyada nasıl yaşanır..
(1,133 puan) tarafından
Öyle tabiki ama yine de bir yanım üzülmekten alıkoyamıyor beni :((((
-Reklam-
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Özellikle aşıları sorgulayın!!!
0 oy
(907 puan) tarafından
Valla siz yine üzülüyorsunuz ben dünyayı kana bulayasım geliyor. Allah bana görünmezlik versin diye yalvarıyorum oda içimi biliyor ya vermiyor.
(1,133 puan) tarafından
Bende görmek duymak istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
0 oy
2 cevap 63 göst.