0 oy
925 göst.
Diğer kategorisinde (656 puan) tarafından
Ya adama ne yemek yapsam bilemiyorum artık gerçekten şaşkınım tavuk yapsam o göğüs yemiyor ben but yemiyorum balık yapsam gidip balikcidan kizarttiriyor qslinda ben palamut yemek istiyorum az pişmiş yağlı yağlı "palamut balıkmı yeeaaa " diyor lahana alsam kapuska sarma yapsam yiyor ama biliyorum zordan yediğini patates yemeği yapsam patatesin yemeğimi olur diyor bezelye yapsam ağzına sürmüyor makarna yapiyorum şimdi yaninada mantar yapicam kaşarlı napiyim artık vallahi herşeyi mükemmel bir adam ama bu yemek konusunda kafasını duvarlara sürtmek istiyorum tavuk göğüs eti yenmezmi yaaa 

24 Cevaplar

0 oy
(2,307 puan) tarafından
Benm herifde et aşağı et yukarı lahana yemez hayatta 
(656 puan) tarafından
Yemin ederim aynı adamın yüzünden kıymadan sogudum yeminle bak
-Reklam-
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Ne yapayım de liste versin haftalık 
(656 puan) tarafından
Kız bide hastanede çalışıyor oranında listesi var bende bide öyle bir problem var geceden niyetleniyorum mesela yarın fasulye yapayim diye listeye bı bakıyorum anaaa kuru fasulye pilav var
(2,912 puan) tarafından
Aaaa Aaaaa bizde hastanede çalışıyoruz ve Allah'ın her günü niyetlendiğim şey çıkıyo :)
(656 puan) tarafından
Hakket benimde öyle oluyor :D
0 oy
(749 puan) tarafından
Benimki sebze yemiyor.  Hiçbir sebzeyi bende çok dertliyim
(656 puan) tarafından
Benimkide hemen hemen yemiyor bı ıspanak yiyor onuda yumurtalı bide işte pırasa susuz yaparsam yiyor enginarmıs bamyaymis taze fasulye falan hiçbirini yemiyor
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Bizde aynıyız benimkide pilav ve tavukçu sürekli tavuk yemekten gıdaklıycam bende artık
(656 puan) tarafından
Ya yemin ederim o kadar zevklerimiz farklı ki nasıl iyi geçiniyoruz bende bilmiyorum :D
0 oy
(119,338 puan) tarafından
kirmizi et al onu dene bide
(656 puan) tarafından
Her Allah'ın gunu kırmızı et versem yer öyle diyim sana arkadaşı kasap gidip ordan istediği eti alıyor
al sana en pratik yemek buftek yap kavurma pilav salata yap steak yap pirzola yap yada yap kebab yap bi ton cesit iste daha ne istiyon ☺️☺️
(656 puan) tarafından
Aşko kolestrolden ölürüzz ahshs :D sana yemin olsun gösteriş için demiyorum yanlış anlama ama geçen gün 2 parça et almış etin bı parçası 500 gram artık böyle saç tellerime kadar doydum yani o derece vur deyince öldüren cinsten bizim ki
sen yeme adama yap
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun sıkıntı 

(656 puan) tarafından
Gerçekten öyle şaka Maka çok büyük sorun yani
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Benim kocamı anlattın sandım gecen akşam bu yüzden kavga ettik yemeği begenmedi bende burası restoran değil git ananda zıkkımlan o zaman dedim sürekli pilav istiyor eee ben  istemiyorum artık sabahları da sadece patates kızartması kahvaltılık ağzına sürmez peynir agzına sürmez sofraya bile koyamıyoeum midesi bulanıyor beyfendinin  kendime balık yapayım akşam desem ona ayrı bir yemek yapmam lazım bende kafayı yicem 
(656 puan) tarafından
Ashhsdh aaayyy bu herifler yaaaaa sanki anasının evinde her gün restoran yemekleri yiyordular :D
(1,253 puan) tarafından
Kız yok nerdeeee anası yemek bile yapmıyorduki adam benle evlendi karnı iki sıcak yemek gördü iskelet gibi geziyordu ben azıcık göbekli yaptım :ddd ama yaranılmaz valla makarna yaptığım zaman dilinden kurtulamıyorum ne yapayım onu yemez bunu yemez kendi çocuğum bitti kaynanamın çocuğunu büyütüyorum :Dddd
(656 puan) tarafından
Geçen gün kayınvalideme gittim severim kendisini yanlış anlaşılmasın ama yemeklerini sevmjyorum ahshdd :D tavuklu bı yemek yapmış içinde ne ararsan var lahana patates kapya biber ıvır zıvır anne dedim bu ne baban sulu yemek istedi yaptık işte dedi haklısın dedim ne diyim :D düşün böyle bir evden çıktı eşim ama neyse canı saolsun :D
(1,253 puan) tarafından
Ya benimde kaynanamla bir problemim yok anlaşıyoruz ama doğrularıda görmezden gelemicem :Dd aynen öyle canları sağolsun da bizim canımızda can ya :ddd
(656 puan) tarafından
Valla bazen artık canıma tak ediyor yapıyorum kendi sevdiklerimde yerse yesin napiyim :D
0 oy
(276 puan) tarafından
Mercimek ya da ezogelin 

Kurufasulye pilav  cacık 

Güveç 

Senin eşin bunlarla beslenen biri belli yani
(656 puan) tarafından
Balıklardan zengin balıkları yer lüfer çinekop mezgit o tarz palamut hamsi falan onları balıktan saymjyor tavuğu desen sadece but ve kanat yer kuru fasulye nohut bunları etsiz yemez güveç karides sever geçen gün iç midye vardı karides vardı buzlukta güveç yaptım kaşarlı tereyaglı arkaya düşücekti yerken ama her seferinde olmuyor bacım
(276 puan) tarafından
Kürt mu senin kocan onlar etsiz yemek yemezler
(656 puan) tarafından
Tekirdagli canım
0 oy
(900 puan) tarafından
Zıkkımın kökünü yesinler ben artık yemek falan yapmıyorum sürekli ona yemek begendiremem karnım burnumda bide onlamı ugrascam gitsin anasında yesin
(656 puan) tarafından
Ooooooo seni neden kızdırdılar böyle bacimm
(900 puan) tarafından
Hak ediyolar bazen valla :) benimkide çok yemek seçiyor ne yapim mesela tam damak zevkine uygun olmazsa nekadar aç olursa olsun asla yemez kahvaltıda asla hiç bir peyniri yemez süt ürünlerini yemez çok zor yemek seçen insana yemek beğendirmek
0 oy
(7,650 puan) tarafından
Bizim evin belirli menusu vardir ya mercimek yogurt tavuk corbasi yanina pilav salata tursu vs gibi seyler yada et tavuk disardan yenirse durum kizarmis tavuk sebze yemez hayatta esim daha evlendim agzina ne kabak ne patlican ne yesil fasulye hicbisey gormedim
(656 puan) tarafından
Benim eşimde yemez patlıcanı çok sever onuda ben sevmjyorum nefret ederim patlıcanlı olan herşeyden
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ay esim hiç seçmez mahsallah   seçen es zor ya
(656 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
0 oy
(1,551 puan) tarafından
 Ah ah aynı dertten muzdarip tüm takı canıma tak etti bigun ve bu evde ne yemek piserse yemek zorundasn dedim bı iki uymadı dışardan istedi baktı yok olmuyo mecbur yemeye başladı şimdi şükür bikac yemke dışında yemek seçmez 
(656 puan) tarafından
B nim eşimde yiyor öyle ne bunlar götür bunları yemek mi bunlar falan demiyor yiyor ama zordan o lokma ağzında büyüyor farkediyorum böyle olunca da ben mutsuz oluyorum
(1,551 puan) tarafından
Hiçte mutsuz olma cnm her zaman güzel yemek çıkmaz evde bazen sade makarna yaparsj
0 oy
tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun bacım yaa 
(656 puan) tarafından
Amin enerrccii bacım amin  enerciide çıkamadı dimi hapisten hala :D
tarafından
Yaaa inanki bilmiyorum Nalet gelsin enerciye:-)
Nerden aklıma geldi de bu nicki koydum hemen değiştirmem lazım
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Ben tavuğun yer türlüsüne bayılırım kocam yemez yesede zorla bi iki lokma. Mantar, taze fasülye, balık, börek, ben bunları çok çok severim eşim asla ağzına sürmez benide çileden çıkarıyor. Ne yapıyım diyimce farketmez diyor. Gebertmekte çok haklısın :D

(656 puan) tarafından
Bende göğüs ve kanat yerim eşimde göğüs yemez but yer börek falan yapsam yer ama yapmak istemiyorum çok kalori anam :D
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Herkesin ayrı cins numunelik . Benimkide 24 saat kahvaltı ver onu yer... menemen kızartma yumurta içim dışım kahvaltı oldu . Gecen fırında tavuk kanat yaptım patates li mangal tadında zaten hiç su koymam 2 saat sosta bekletirim.. burun kıvırdı kahvaltı hazırla saydın keşke dio.. karnıyarık yapıyorum sevmiyor et kavurma yapıyorum yemiyor.. kuru fasulye nohut yapıyorum içinde et istemez koyarsam kızar..tavuk ilgili hiçbir şey duymasın zaten.. sakatat asla yemez.. bütün yemek yapma hevesimi öldürdü.. yaz gelir bikere mangal a götürmez ..tavuk için okadar eziyeti çekemez miş. :blink:

(656 puan) tarafından
İşte benim eşimde seninkinin tam tersi et için kurşun atan kurşun yiyen cinsten :D yemin ederim hepsi numunelik ya
(1,790 puan) tarafından
Babamdan hiç böyle birşeyi görmeyince ilk zamanlar çok tuhafıma gitmişti. Hani babam kapıdan girince ne yicez bile demezdi .ne olursa onu yerdi .bazen evde pişecek olmazdı kahvaltı olurdu onada seslenmezdi. Tuzlu olmuş pişmemiş yada niye bunu yaptın hiç demezdi canım babam.. şimdiki erkekler hep şımarıklığından bence .
(656 puan) tarafından
Yasiyormu baban bilmiyorum ama yaşıyorsa Allah uzun ömürler versin ona ponçik amca ❤️ benim babamda öyleydi ama benim babamda etsiz yemek yemezdi öyle bir problemi vardı sabah kahvaltisinda kavurmalı kıymalı yumurta yiyen adamdı
0 oy
(3,608 puan) tarafından
Hamdolsun benim oyel bir derdim yok hergun 500 gr tavuk gogsu yapiyorum yanina esmer bulgur hergun ayni
(656 puan) tarafından
Göğüs yemiyor bacım aslinda yapılacak o kadar çeşit var ki ama butla yapıyım istiyor bende but yemiyorum göğüs yiyorum sadece öyle bir tezat işte :D
0 oy
(790 puan) tarafından
Benimki et tavuk balık hiçbirini yemiyor sadece köfteydi lahmacundu onları yer makarna ve patates kızartması ha bide pilav kuru fasulye geri kalan hiçbir yemeği yemiyor  bazen sinirleniyorum git anan pişirsin sana diyorum kapak patlıcan yemezmi insan nohut bamya küçük sulu köfte felan çıldırtıyor anasına postalıyorum kaynanadan da oğluma iyi bakmıyon diye azar yiyorum o ayrı kendisi tiksindirmiş yemeklerden bana suç buluyor ya insan misafirliğe gitmekren korkarmı? Millet buna değer verdiğinden et yemekleri döşüyor bu aç kalıyorum diye gitmek istemiyor hamur işini daya oda peynirli kıymalı olmayacak yoksa yemeyiz onuda  cinler tepeme geliyor 
(656 puan) tarafından
Vallahi senijde işin zor bacım benimde eşim kiymali olmayan hiçbir hamur işini yemiyor bende kıymalı olanları yemiyorum ahshdb:D nasıl anlaşıyoruz biz bu adamla inan ki şaşkınım
(790 puan) tarafından
Kaynana et kanlı yiğit canlı diyip bunlara az pişmişmeti dayamış yemekleri katıp karıştırmış kendi lafları kaynanamın ben buna şumşekilde şunu yedirrirdim diye günde 1 çay bardağı tam işlenmemiş kemik suyu içirirmiş öyle çorba yapmadan işte salatalığı kabak diye millete kaktırırdım işte bilmemne otunu ıspanak diye yedirirdim diyor adam artık öyle bıkmışki süpriz yemeklerden ilk evlendiğim bir sene ysptığım her yemekte et arıyordu çorbada bile dedimki hadi domateste felan arıyor dedim yayla çorbası felan yapayım dedim ondada tavuk arıyor daha düşün evlenmişiz evleneli 3 ay olmuş eve hiç tavuk girmemiş tavuk arıyor manyak belki blendırla çekip atmışımdır diye kurcalıyormuş bende ***** gibi beğendimi yemeğimi diye gözünün içine bakıyorum ama her yemek her yemek yetti canıma ya tarhana çorbasındaki ev salçası kırığını kıyma sandı  kaldırdım sofradan yirü yürü yürü ananın evine git o yedirsin sana bşlinmryen yemeklerinden dedim postaladım annesinekız kaynananın bir çorbası var allah ne verdiyse çorbası içinde bulgur pirinç nohut yeşil mercimek kırmızı mercimek kuru fasulye buğday hepsini yoğurtlu terbiyeli çorbs yapıyor daha doğrusu bu evde arta kalan yemekleri çorbaya çeviriyor eşimde gıkı çıkmadsn yiyor bana gelince kaplan mübarek
(656 puan) tarafından
Bacım valla Allah yardımcın olsun benim kaynanamda çok karıştırır herşeyi geçen gün ıspanak yemeğinden artmış börek yapmis bana diyor ki gel ıspanaklı börek yaptım biliyorum artan yemek olduğunu gitmedim
0 oy
(530 puan) tarafından
Siz ayrı dünyaların insansınız bende sevmem tavuk göğsü balık dediğin kızartma olur zaten lahana da yani aç kalirsam belki  bence eşim doğulu
(656 puan) tarafından
Valla öyleyiz gerçekten ben turşu yerim mesela her yemeğin yanında o yoğurt yer ben salatasız yaşayamam o yogurtsuz :D ooo senin işinde zor doğu mutfagi zengindir :D
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Sebze disinda hersey yer secmez ama sebzeyide alistirdim içine et koyarak kiyma koyarak bide küçük bebe gibi kandırarak çok sağlıklı buna iyi geliyor falan diye analari pirzola yapıyordu sanki secmiyor önüne ne koysan yer ama benimki sadece sebzeye alistirdim etçil onun sevdiği tarz yapıyorum antepli yöreye gore ayak uyduruyom dolmaları falan cok sever hersey yaparim balikta haftada 1 firina soslar atarım sever o şekilde ama senin esin miz mız öyle olmaz o ne
(656 puan) tarafından
Evet biraz öyle valla yinede seviyorum manyak götlüyüü :D
(5,240 puan) tarafından
Insan eşini sevmez mi tabi ki nolursa olsun yapcak bisey yok :)
0 oy
(569 puan) tarafından
Yemek yemeyi sevmiyor senin bence kocan :D
(656 puan) tarafından
Seviyor sevmezmi :D
(569 puan) tarafından
Ozaman zengin yemeği yapman lazım cnm :D ay bu ara yemek deyince midem bulanıyor mecburiyetten yiyormusum gibi yenidogum yaptım emziriyorum ya bebek memeyi ağzına koyduğu gibi midem bulanıyor neden acab

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 1,155 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 722 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde asllyd (327 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 353 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sibelhome (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 569 göst.