0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Bir de en büyük hayal kırıklığınız ya da üzüntünüz neydi?

Benim en büyük hayalim işinde başarılı bir iş kadını olmaktı. Saygın bir mühendis olmaktı.

En büyük üzüntüm ise babam iki kardeşime çok kızdığı sırada onları korumak için konuşmaya çalışırken yediğim tokatti sanırım. Daha 15 yaş civarındaydim, başım dönüp bayılmışım. Sonra bir fiske bile vurmadı ama o günü unutamam.

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 oğlum. Kızım olsun isterdim ama ben rahat durmayıp bozup 1 oğlum 2 kızm  oldu 
(582 puan) tarafından
O da iyiymiş,  Allah bağışlasın analı babalı büyüsünler:)
-Reklam-
0 oy
(223 puan) tarafından
Yaşayacak bir hayatım olsun isterim
(582 puan) tarafından
İnşallah gönlüne göre olur
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Bekarkenz hakim olmak istiyordum bazı özel sebeplerden okula gitmedim bıraktım ondan sonra da eşimle evlendim zaten evlendim şimdi de kendime ait evin düzenim olsun istiyorum tabi Rabbim önce sağlık sıhhat ömür mutluluk versin 
(582 puan) tarafından
Amin hepimize inşallah
0 oy
(183 puan) tarafından
Benim şuan bı hayalim var ev sahibi olmak
(582 puan) tarafından
İnşallah nasip olur
(183 puan) tarafından
İşeallah cnm saol
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Kendi istediğim bölümü okumaktı. Babamın isteklerini önemseyip hiç istemediğim bir meslek sahibi oldum. 

Sonuç;Çalışmıyorum sevmediğim bir mesleği yapmak içimden gelmiyor ne yazık ki. 
(582 puan) tarafından
Bundan sonrası güzel olur inşallah
0 oy
(2,945 puan) tarafından
En büyük halayim anasinifi öğretmeni olmaktı çok şükür hayalimi yaşıyorum. En büyük hayal kırıklığım ise evliliğimin tam istediğim gibi olmaması. Buyuk sorunlarımız yok ama kafamdaki evlilik ve eşden farklı. 
(582 puan) tarafından
Beklentilerden ziyade rutinini yaşa bence, umarım gönlüne göre olur tabi
0 oy
(757 puan) tarafından
Şuanki tek hayalim eşimle 1 hafta tatile gitmek baş başa çocuklar olmadan ikinci evliliğimiz olduğu için hiçbir zaman baş başa kalamadık ilk gecemizde bile çocuklar evdeydi
(582 puan) tarafından
:) şöyle güzel bir ege tatili nasip olur inşallah
(757 puan) tarafından
Karadeniz istiyorum ama gitme umudum yüzde sıfır
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Benim bu hayatta hiç hayalım olmadı önüne ne geldiyse onu yaşadım :) 
(582 puan) tarafından
Kendini nasıl hissediyorsun peki?
(2,701 puan) tarafından
Kendimi iyi hissediyorum olmayacak şeyleri hayal etmek bana göre saçma olacak şeyler de benim için nasip :) tabiki isteklerim dualarım var herşey in hayırlısı
0 oy
(283 puan) tarafından
Hiç hayali olmayan ben peki 
(582 puan) tarafından
Mutlusun ama değil mi?
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Tek istediğim sev sakın bi yaşam surmakti kim ne demiş düşünmeden eşimin sevgisini ilgisini hissederek çekirdek bi aile olabilmek

Çocukken evimize gelen haczi evimizin bomboş kalmasını unutamıyorum bende 
(582 puan) tarafından
O aileyi olabilirsin tez zamanda inşallah
(11,279 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ama benim ne umudum kaldı ne bunu bekleyecek gücüm kafamda bitti evlilik işte cocuk var diye devam ediyoruz
0 oy
(985 puan) tarafından
En büyük üzüntüm çocuk yaşta babamızı kaybetmemiz...

En büyük hayalim okuyup meslek sahibi olmak üniversiteyi bitirmekti öğretmenlikte hemşirelik de çok istiyordum ama kısmet olmadı ortaokulda bırakmak mecburiyetinde kalmıyor

Çok şükür eşimle evlendim  beni liseye yazdırdı liseyi hemen açıktan hemen hemen bitirdim.

üniversitede bitirmemi istiyor çocuklarım büyüsün çalışmayı düşünüyorum
(582 puan) tarafından
İnşallah hedefine ulaşırsın çok azimlisin:)
(985 puan) tarafından
İnşallah canım açık lise imam-hatip okuyorum şimdiye kadar çoktan bitirmiştim yaşadığım ilçe sıkıntı var yoksa  çoktan bitmişti dersler bitti yüz yüze eğitim kaldı ben kaydımı başka ilçe aldım bitsin kuran kursu öğreticisi olmak istiyorum 2 yıllık üniversite bitirsem çok güzel olur:))
(582 puan) tarafından
İnşallah o da olur :
0 oy
(102 puan) tarafından

Hayalim; hep kişilik olarak güçlü olmaktı. Çünkü omuzlarımda okadar çok yük vardı ki küçük yaştan beri sürekli herşeyi içime atarım. En büyük korkum ; babasız ayakta kalamadı demeleri. Çok şükür bunu hiç kimseden duymadım. Güçlü olmak bu konuda çok işime yaradı.

En büyük hayal kirintim ise; tabikide babam.. Zaten her zaman söylerim ben bu durumdaysam sebebi hep babamdir diye. Hiç babalık yapmaması, sevgi vermemesi, bize sahip çıkmaması, bi ekmek bile almaması,okul cikslarima gelen kişinin hiç bir zaman babam olmaması... Elimde neyim var neyim yoksa hepsini aldı gitti . Onun yüzünden kimseyi sevemedim. Babam sahip çıkmadı el adamımı sahip çıkacak.. halen bu kafadan çıkamıyorum. En ufacık bir şeyi aşk sanmaktan korktuğum zamanlar oldu. Baba veya anne sevgisi görmedim. Funda seni seviyorum dediklerinde ömrüm boyunca bu sözle savaştım! Kesin yalandır kanma boşver başımda baba yok seviyorum deyip kandiracaklar seni seven yok bunu anla diye diye ... Ne sevildim ne sevebildim.. şimdi ki aklım olsaydı diye söze baslasamda şimdi de değişen birşey olmazdı. 

Sonuç hep aynı; 

Babam sevmedi başkası mı sevicek?

Babam sahip çıkmadı başkası mı sahip çıkacak elimi tutacak ömür boyu? İmkansız. Ömür boyu kimse yanımda kalmayacak.. 

(582 puan) tarafından
Hepimizin küçüklükten gelen travmaları var, umarım içinde huzuru yakalarsın
0 oy
(2,105 puan) tarafından
Hayalim çok farklıydı hayatım çok farklı en büyük üzüntüm ilk eşimin beni aldattığını itiraf ettiği gündü 
(582 puan) tarafından
İnşallah tekrarı olmaz hayatında
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Şu an için bi arabamız olsaydı olsaydi keşke 4 çocukla arabasız çok zor heleki köydeysek
(582 puan) tarafından
İnşallah araba alırsınız ama araba durduğu yerde masraf oluyor
0 oy
tarafından
En büyük hayalim polis olmaktı mülakatlar da elendim 2 kere olmadj
(582 puan) tarafından
İnşallah 3. De kazanırsın

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 601 göst.
0 oy
39 cevap 465 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 1,543 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 419 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (514 puan) tarafından soruldu

380,172 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...