0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

11 aylık oğlum var anneler geceleri ben çok kasiniyorum gündüz az oluyor ama yatınca kaşıntı başlıyor uy.uzmu oldum acaba nasıl neden kaptım blmyorum anlayaniniz var mı

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yaşamadım ama uy.uz olanlar gece kaşıntı cok oluyor demişti doktora gidin önlem alın geçmiş olsun 
(6 puan) tarafından
Allah'ım ya nasıl bsy nasıl kaptım kafayı yicem
-Reklam-
0 oy
(87 puan) tarafından
Merhabalar bende de kaşıntı var ama hiç kızarıklık ya da döküntü yok. Şu an 34 haftalık gebeyim doktora gittim karaciğer enzimlerime baktı yüksek çıktı safrayla ilgili bir sıkıntı var kaşıntı o yüzden. Bende de gece kaşıntı çok oluyor. Sizde kızarıklık ya da döküntü var mi 
(87 puan) tarafından
Doktorum terleyince daha çok kaşınırsın dedi duş al seni biraz rahatlatır dedi. Bi de diyet verdi yağlı,  yumurta , çikolata  , kırmızı et yeme dedi.
(6 puan) tarafından
Kızarıklık oluyor aynı isilik gibi nokta nokta oluyo kabarık değil ama kasiyinca kızarıyor
(87 puan) tarafından
Kaşıyınca kaşıdığim yerler bende de kızarıyor ama kaşımasam hiç kızarıklık yok. Bir doktora görünün bence.
(6 puan) tarafından
Aynen bende de öle cildiyeye mi gitmem lazim
(87 puan) tarafından
Ben hamile olduğum için kadın doğuma gitmiştim.  Siz cildiyeye gidebilirsiniz sanırım
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Hiç yaşamadım bir bilgim de yok: (
(6 puan) tarafından
Anladım canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 348 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine sinan (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 353 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sewinnn (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamzee.. (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (483 puan) tarafından soruldu

382,887 soru

11,461,551 cevap

35,049 kullanıcı

...