0 oy
124 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar kendimi çok yalnız hissediyorum doğum yapınca lohusaligimda annem onların yanına gitmiştik Trabzon'a ama evimize geri döndük 4 gün önce 4 ay Trabzon da kaldık iyice alıştım aileme şimdi sanki yapa yanlızım zaten öyleyim yaşadığım şehirde hiç arkadaşım yok zaten evlendigim zaman da kalmak istememiştim Ankara'da şimdi daha zor geliyor darlaniyorum kızında uyumuyor sürekli mızmızlanıyor haliyle o da sıkılıyor içim de sürekli ağlama hissi yanlizlık şuan yazarken bile ağlıyorum o kadar zor ki anne babasizlik 

7 Cevaplar

+3 oy
(1,604 puan) tarafından
Anne babam hiçbir zaman yanımda ve destekçim olmadıklarından tanıdığım bir duygu değil. Kendimi bildim bileli tek başıma ayakta duruyorum. Kendi kendime yetmeyi küçük yaşta öğrendim. Zamanla alışıyor insan. Merak etmeyin siz de alışacaksınızdır
(3 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah bebeğimle birlikte alışmak kolay olur dua edin bana lütfen alışıyım kolay çok zorlanıyorum;((
(2,435 puan) tarafından
Gerçekten o kadar haklısın ki ben anneme gidince neden geldin vs der gbiler çoğu zaman annem bidaha gelme çocuğun durmuyo diyo şaka der ama insan alınıyo hiç bilmiyorum sevilmek aile evi mutluluğu nasıl birşey acaba
-Reklam-
+1 oy
(11,107 puan) tarafından
4 ay anne evinde kalmak için uzun bi süre. Önemli bi durum yoksa keşke daha erken dönseydin evine.. Neyse olan olmuş. Sen artık evine alışmaya bak. Parka çık bebeğinle dolaş falan arkadaş edinirsin illa ki
(3 puan) tarafından
Benim bebeğim ne yazık ki dışarıyı sevmiyor hemen ağlıyor herkese güvenemiyorsun zaten bu devirde o yüzden arkadaşım yok
(11,107 puan) tarafından
Bi süre sonra yanlızlığa da alışırsın..
0 oy
(1,374 puan) tarafından

Çok zor gurbet çok bende ikiz bebelerle yapayalnız kalmış anneyim. Bir de gurbet yarası var hepsinden derin söyleyin memleketten bir haber mi var :) her gün bu şarkıyı dinliyorum millet aşk acısı çeker ben memlek acısı :(

(3 puan) tarafından
O kadar hak veriyorum ki memleket gibisi yok doğduğun yer taşı toprağı bile farklı gurbet zor özlem desen o daha zor
0 oy
(119,651 puan) tarafından
en gurbetteki benim ama ☹️
(1,604 puan) tarafından
Valla ben razıyım öyle gurbete :D gel değişelim
(3 puan) tarafından
Niye ki nerede yaşıyorsun
belcikadayim ☺️
(3 puan) tarafından
Uzakmış ben kalamam her halde o kadar uzakta Allah yardımcın olsun canım
sagol
0 oy
(123 puan) tarafından
Canım benim ailemde Urfa'da ben de Ankara'da oturuyorum 5 yıla girdi evliliğim ve kazara üçüncüyü hamileyim çok zorlanıyorum ben de 3 gündür depresyona girmişim kendimi çok yalnız hissediyorum çocuklar çok yoruyor küçükler anlatamıyorum onlar anlatamıyor . sohbet yok muhabbet yok hep evdeyim hava soğuk gidecek kimsem yok gelen kimse yok akşamdan akşama eşimi görüyorum bir de izinli günlerinde onun dışında hep yalnızım. Çok iyi anlıyorum seni. Birde sen baya kalmışsın alışmışsın iyice daha da zordur. Rabbim sabrını versın
0 oy
(1,184 puan) tarafından
Ankara güzel aslında neresinde oturuyorsun bilmiyorum ama sıkılmazsın aslında ama tabi çevre lazım haklısın . Ben aileme çok yakınım ona rağmen bazen kendimi çok yalnız hissediyorum. Allah yardımcın olsun 
0 oy
(2,156 puan) tarafından
Hep yorum yapanlar Ankara'da. Bende Ankara'dayim altı yıldır 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 257 göst.
0 oy
15 cevap 201 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sumeyyesumeyye (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 143 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (231 puan) tarafından soruldu