0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (814 puan) tarafından
Yeri kendisi buldu kampanya varmış bana sordu benim de kafama yattı ama lazer yaptıran bir kaç tanıdığım tekrar çıkıyor vs dedi yaptırıp memnun kalan var mı her ay ağdaya para vermekten ve o acıya katlanmaktan yoruldum

10 Cevaplar

0 oy
(5,878 puan) tarafından
cihazı araştır canım. bazı cihazlar uyutuyor, onlar sonra çıkıyor. bazıları komple bitiriyor
(814 puan) tarafından
Merkezimizde, TSE ve Ce belgeli, FDA onaylı, 4 mevsim tüm cilt rengine ve tipine rahatlıkla uygulanabilen, (Alexendrite 755 nm, Diod 810 nm, Nd Yağ 1064 nm) 3 dalga boyu Işın verip bu sayede kıl köklerini tamamen yok eden ve cildinizi pürüzsüzleştiren, orijinal buz başlıklı epilasyon cihazı kullanılmaktadır.   buz başlıklı cihazımız var
(814 puan) tarafından
Böyle yazmşlar
(395 puan) tarafından
Sen yazılana bakma cnm dogru olmasa bile yazıyolar. Diod un kndi sitesinden hangi merkezlere verdikleri yazıyor ordan kontrol edebilirsin eger ona gidersen.
Bn gitmiştim gerçegi degilmiş uyuttu bnmkileri tam 14 seans bir yılı geçkin yani tamamen bitmişti ama seanslarım bitti 2 ay sonra hepsi aynı çıktı. Tavsiyem alexandrete git sadece koltukaltı daha önce ona gitmiştim bitti çıkmıyor hmde 6 seansta
(814 puan) tarafından
Bu arada emziriyorum emzirirken gidilir mi
(5,878 puan) tarafından
alexe ben de bacak için gittim 10 sene oluyor çıkmadı daha.
bir doktor 6 aylık olduktan sonra diyordu. YouTube'da videosu var osman gönülal lazer diye yaz çıkar
-Reklam-
0 oy
(170 puan) tarafından

Kız eltiyle pazara bile gitme :D

(2,243 puan) tarafından
Niye kiz biz hep gideriz hahahsha
(170 puan) tarafından
İşte gitme vlh eltiler yılan olur
0 oy
(891 puan) tarafından
Canım ben sadece 5 seansa girdim sonra düğünum araya girdi hemende hamile kalınca devam edemedim.ama 5 seans bana yetti arttı bile artık almiyorum ne kollarımı ne bacaklarımı 
(1,140 puan) tarafından
Buz lazere mi gittiniz
0 oy
(1,638 puan) tarafından
Valla canisi ben yaptıralı 8 sene oldu koltuk altım çok kalın ve sık olduğu için bitmedi yine de çok memnunum. Çıkan tek tük tüyü de eldivenle alıyorum 
(1,186 puan) tarafından
Hangi cihazdı sizin
(1,638 puan) tarafından
Kac sene önceydi hatırlamıyorum ki ama buz lazer değildi
(1,186 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Cihaz olarak Alexandrite lazeri tavsiye ederim ben buz lazere gidiyorum 10 seansdan üç kaldı hala çıkıyor bitince bende Alexandrite lazere gideceğim genelde ona gidenler memnun kalıyor canım 
(814 puan) tarafından
Buz lazer yazıyor sayfalarında da kaç çeşit cihaz vs var normalde bilmiyorum hiç
(814 puan) tarafından
Merkezimizde, TSE ve Ce belgeli, FDA onaylı, 4 mevsim tüm cilt rengine ve tipine rahatlıkla uygulanabilen, (Alexendrite 755 nm, Diod 810 nm, Nd Yağ 1064 nm) 3 dalga boyu Işın verip bu sayede kıl köklerini tamamen yok eden ve cildinizi pürüzsüzleştiren, orijinal buz başlıklı epilasyon cihazı kullanılmaktadır.   buz başlıklı cihazımız var
(814 puan) tarafından
Böyle yazmışlar
(1,921 puan) tarafından
Canım herkes Alexandrite lazer iyi diyorlar  ama o kadar teferruatlı bende bilmiyorum sen araştır iyice öyle başla ben buz lazer dediler ona gittim ,direk paket almıştım bitmedi bitmeyecek de gibi yani başka yere bakacağım paketim bitince
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Zz18 senedir kazerliyim iki dogu . Hicte cikmadi. Gayet guzel uyduruk yerde yaptirmassan sorun yok. Aleksandrite lazer
0 oy
(2,668 puan) tarafından
Kız kardeşim gitti maalesef kökten çözüm değil sadece azalma var
0 oy
(790 puan) tarafından
Ben evde ıpl chazı aldım birkaç kez denedim evde gözle görülür azalma yaşadım ama hamilelik istiyorsan hiç gitme derim sana hamile kalırsan eğer yeniden çıkıyor  lazer tüy köklerini uyutuyor hormonları etkilemiyor hamilelik geçirirsen  eğer hormonlar yenşden uyanıyor tatlım
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Bende yeni buz lazere başladım ins kurtulurum
0 oy
(374 puan) tarafından
Cnm evet çıkıyor bitmiyor azalıyor ben de şuan hamileyim bıraktım 2 ay gittim 4 ay çıkmadı hiç değilse 3 ayda 4 ayda bir gidiyorsun azalma oluyor bende 2 paketim var doğumdan sonra gideceğim vicut hep pürüzsüz git kesinlikle
(1,140 puan) tarafından
Nasıl alexsmi
(374 puan) tarafından
Vallahi cnn dur bakim  mexpro ismi cihazin
(1,140 puan) tarafından
Buzmu yani yada soğuk üfleme mi
(814 puan) tarafından
Doğumdan hemen sonra başlayabiliyor musunuz emziriyo musunuz bilmiyorum tabi
(374 puan) tarafından
Cnm   16 haftalik hamileyim evet istersen hamkleykende yapılıyor 4 aydan sonra

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 175 göst.
18 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Bebegimdogdu (104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 413 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Eslemmm (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nunum1996.1996 (17 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 291 göst.

379,145 soru

11,349,352 cevap

34,814 kullanıcı

...