0 oy
212 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (337 puan) tarafından

Merhaba hanımlar İLKGÜNBEBE Sitesinden Alışveriş yaptınız mı nasıl geliyormu aynısı mı bende ilk defa sipariş verdim aşağıdaki takımı aldım ibanla attım parayı oğlum 4 Aylık 7.600 kg Bayramlık olarak aldım 12 18 Aylık bedenini aldım 2 ay var bayrama küçük gelmesin diye büyük aldım iyimi yaptım bedenle ilgili bilemedim bu sitede uygundu fiyatı o yüzden aldım diğer yerlerde pahalıydı :D

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,406 puan) tarafından
Siteyi bilmiyorm inşallah sorunsuz gelir elinize ama büyük almışsın sanki
(337 puan) tarafından
Beden tablosuna bakarak aldım yoksa 9 ay 12 ay alacaktım
(337 puan) tarafından
Kız geldi çok sevindim aynısı 1 günde geldi büyük geldi 6 aylıkken şimdikinden daha iyi olur zaten salaş dursun istiyordum :)
(1,406 puan) tarafından
Ne güzel canım sevindim güle güle kullansın minik
(337 puan) tarafından
Teşekkür ederim aldım 4 takım daha farklı renklerde :)
(337 puan) tarafından
Ekledim bakabilirsin :)
-Reklam-
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Ay keşke ibanla para atmasaydın 
(337 puan) tarafından
Orda ödeme seçenek olarak vardı ben bilerek attım durum müşteri memnuniyeti baya vardı inşallah sorunsuz elime ulaşır
(1,839 puan) tarafından
Inşallah baciım gelir
(337 puan) tarafından
İnşallah gelirse yazarım
(337 puan) tarafından
Kız geldi aynısı 1 günde çok güzel bayıldım iyiki de almışım korkmuştum ama boşuna korktuğum :)
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Takipçileri hep de yabancı bence dolandırıcı ama gelince yaz yorumun altına olur mu
(337 puan) tarafından
Bende korkarak aldım giderse 400 tlem gider yapacak bişey ama eşimin köylüsünden 5 kişi takip ediyor muhatabım olmadığı için sormadım gelirse yazarım ve alışveriş yapmaya da devam ederim :))
(2,674 puan) tarafından
İnşallah canim
(337 puan) tarafından
Kız dün 6 gibi kargoya verdiler az önce elime geldi o kadar çok güzel aynısı bayıldım fotoğraf ekleyim mi :)
(2,674 puan) tarafından
Ay olur bakayım bi
(337 puan) tarafından
Tamam ekliyorum 4 takım daha verdim başka renklerden :)
0 oy
(488 puan) tarafından
Ayy bebek çok tatlii maşallah 
(337 puan) tarafından
Aynen maşallah çok tatlı
0 oy
(337 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Çok güzel güvenerek alabilirsiniz trenyolda bu kombin 550 tl ye geliyor ben kargola birlikte 400 tl ye aldım 

0 oy
(187 puan) tarafından
O siteyi bilmiyorum ama minicitiyde uygun ve çok güzel takımlar var hep ondan sipariş veriyorum şuan 23 haftalık gebeyim yine Bi kaç takım ekledim sipariş vericem
(337 puan) tarafından
Aldım geldi canım dün sipariş verdim bugün elimdeydi fotoğraf ekledim ilk alışverişim oldu ve iyiki de almışım ve 4 takım daha sipariş verdim farklı renklerden :)
(337 puan) tarafından
Bebişine ordan da bakabilirsin güzel ürünler var :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,047 göst.
0 oy
3 cevap 227 göst.
31 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annesininkizi (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 103 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 262 göst.
22 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...