0 oy
168 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (13 puan) tarafından
Aldık arızalı çıktı o ara taşınma surecindeydik bir yapıyor bir yapmıyordu sonra garanti kapsaminda gönderdik bir sıkıntı yok deyip geri gönderdiler bizde görüntülü desteği aradık defalarca denettirdi olmadı adam gönderin yenisini gönderelim dedi yenisi geldi ama 5 tane fincan asla sığmıyor küçücük fincan olacak herhalde 5 tane kahve yapabilmesi için bizde hiç kullanmadan iade edelim dedik bu sefer de şu an trenyolda 1400 lira kahve makinesi bunlar bize 724 lira verecekler dalga geçer gibi alsam enflasyon karşısında param ezildi gitti yok kalsa iki kişilik fincan zor sığıyor

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

image

Valla sunumsuz aradım bulamadım kahve, helal et . Benim bu bardaklar ile 4 bardak çıkıyor köpüğünden ben aşırı memnunum ama kalan her ürününden hiç memnun değilim 

(1,149 puan) tarafından
Yok canım helal olsun ben hiç karşı değilim paylaşmaya ..
Kahveler güzel görünüyor
Eşimi yeni ikna ettim alabilirse ramazan bayramdan sonra yoksa kurban bayramı sonrası karaca kahve makinesi airfray taksitli alacağım  kahveler çok güzel görünüyor sunumun da çok güzel beğendim ben ikili almayı düşünüyorum yeter bence..
tarafından
Çok daha güzel sunumlar var en çirkinini ekledim kahveyi gör diye :D valla canım airfry alma , aldım kenarda duruyor pişman olacaksın . Başka heves edeceksin ama sonrası pişmanlık
(1,149 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ya bazı kişiler duyuyorum Ben kullanırım gibi geliyor bana Ama bilemiyorum..
Başka Karaca'nın hangi ürünlerini denedin dik süpürge falan var mı
tarafından
Hepsi var . Hiç birinden memnun değilim, Bosch dikey Süpürge aldım . Tencelerim granitleri kalkmaya başladı bir tek yemek takımı ve kahve makinesinden memnunum
(1,149 puan) tarafından
Tavsiye için teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(120,057 puan) tarafından
1 karaca magduru daha vallaha onundem gecsem donup bakmam laracaya gecmis olsun
(13 puan) tarafından
Çok haklısınız karaca pişmanlıktir
tarafından
Bu mağdurlardan biride benim Sevda, kaliteli dedik herşeyi oradan aldık blenderim 1 sene geçmedi bozuldu . Kahve makinemdende aşırı memnunum çok güzel köpük köpük yapıyor
(120,057 puan) tarafından
kahve makimasini bende cok ovdum sonra çöp oldu ailemin ceyiz diye aldigi cogu sey karaca gurbete gelimce hic bisi getirmedim kullanmadim bi kahve makinasi aldim oda çop oldu buyuk ihtimalle yemek takimi tence vs oyledir
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Ben 3 yıldır kullanıyorum memnunum ama dediğin gibi 5 fincan kesinlikle sığmıyor taşıyor. Zaten 2 kişiyiz misafirde gelmez pek bize bana yetiyor 
(13 puan) tarafından
Bizde öyle tayin olduğumuz yerde kimseyi tanımıyoruz pek ama zamanla çevre genişler iki kişilik bir makine resmen şaka gibi
0 oy
(1,037 puan) tarafından
2 senedir kullanıyorum çok memnunum bol köpüklü yapıyor 
(13 puan) tarafından
5 fincan sığıyor mu ben Karaca'nın fincan takımı ile yapıyorum sığmıyor tam iki kişilik bildiğiniz hatta fincanı paylaşayım
(1,037 puan) tarafından
4 fincan rahat çıkıyor
0 oy
(13 puan) tarafından

image

Bu fincanla iki kişilik çıkıyor 

0 oy
(1,149 puan) tarafından

Korkuyor beni buradaki yorumlar

Bende Karaca hatır hüps düet almak istiyordum.

O çiftli ama genelde burdakiler karaca memnun değiller soğutuyorlar beni:(

(13 puan) tarafından
Ben olsam tercih etmem karaca da eski kalite asla yok farklı marka tercih etmelisiniz
tarafından
Herşeyim karaca , bin pişmanım diyorum ya . Sadece kahve makinemden memnunum
(1,149 puan) tarafından
Galiba karaca seçimimi rafa koymam lazım:)
(13 puan) tarafından
Eski usul yapın için valla para verip birde rezil oluyor insan ben zaten kahve makinesine sıcak bakmazdim eşim yenilmedi alalım da alalım al aldı da ne oldu ☺️
(1,149 puan) tarafından
Elektrikli cezvem var kaç yıldır kullanıyorum bol köpüklü yapıyor
Tek sıkıntı süt ile yapmıyor yapınca altta yapışıyor
0 oy
(610 puan) tarafından
Karacadan memnun kalanı görmedim DHA ben
(13 puan) tarafından
Ona rağmen de hala talep görüyor şaşırıyorum
(1,037 puan) tarafından
Ben çok memnunum bol köpüklü yapıyor
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Sen makinayı nekadara aldın 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 138 göst.
27 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde elif2011 (297 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
26 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miniktirtil (1,342 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 148 göst.
0 oy
6 cevap 120 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde mehcab (37 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,710 cevap

35,174 kullanıcı

...