0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (273 puan) tarafından
Arkadaşlar eşim daha yeni geldi suratı asıktı ben de dedim noldu suratn asık yorgunum dedi ama her zaman böyle yani ben de dedim bir gel bana güler yüz göster yani dedim bir kerede yoksa konusma benimle dedim zaten çok konuşmuyoruz da bana dedi seninle konusmamak benim işime gelir dedi ben de dedim tamam bu satten sonra konuşmam dedim seninle hiç ses çıkarmadı ben napim şimdi böyle bana akıl verrmsnz zaten hiç 15 20 gündür o seyide istemiyo yapmayı yani anlicagnz baya baya istemiyor beni daha yeni o gelmeden suslendim yüzüme bile bakmadı 

6 Cevaplar

0 oy
(2,665 puan) tarafından
Daha önce kavga mı ettiniz? 
(273 puan) tarafından
Hayr yok konusuyorduk
(2,665 puan) tarafından
O zaman eşinin canıni sıkan bir durum var . Aldatma ihtimali var mı peki yani öyle bir şüpheye dustun mü
(273 puan) tarafından
Evet düştüm ama şifresini falan biliyom instgrm telefonda şifre de yok ama misal bir kız görsün öküz gibi bakar daha önce kaç kere telefonda baktgnada şahit oldum sildi hemen
(2,665 puan) tarafından
O zaman sıkı takipte kal bir *** yiyor olabilir
(273 puan) tarafından
Bacm ben onu nasl yaklym ki telefonu ortada başka bir hesabı varsa ben nerden bileblrmki
-Reklam-
0 oy
(4,088 puan) tarafından
Aslında cevap açık gibi ama pusuda bekle derim. Netleşsin... Allah da selamet versin inşAllah
(273 puan) tarafından
Beni bir açıklığa kavusttrmsnz neden böyle yapıyor ben kendime söylemek istemiyorum belkide dilim varmıyor birinden duymaya ihtiyacm var
0 oy
(242 puan) tarafından
:( :( :(.  Aynı konuyu yasiyorum
(273 puan) tarafından
Gercektenmi
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Konuşmayacaksın tabiki. Yemeğini aşını da kendisi yapsın. Konuşmasına tahammül edemediği insandan yemek de yemesin. Bırak çamaşırlarını da yıkasın. 
(273 puan) tarafından
Aynen öyle ellemicem daha
0 oy
tarafından
 Bırsey olmadıgına emın mısın ortada saçma sapan rüzgardan nem kapan bır tipse eşin ıyıce düşün
tarafından
Neden kı sevmiyor musunuz bırbırınızı zorla mı evlendı ne demek seni umursamaz karısısın sen onun
tarafından
Nasıl yanı senınle birlikte olmuyor ama kendı kendini mı rahatlatıyor
(273 puan) tarafından
Evet canm
tarafından
Neden böyle birşeyi kabul ediyorsun sessiz kalıyorsun bunca şeye rağmen bırde sen gidiyorsun üstelik kendını bu kadar değersizleştirme
(273 puan) tarafından
Gerçekten artk çok yoruldum daha 22 yaşındayım aramzda 10 yaş var değerimi asla bilmiyo

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 388 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
12 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,994 puan) tarafından soruldu

397,148 soru

11,878,265 cevap

35,994 kullanıcı

...