0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde (6,028 puan) tarafından

image

instagram kesfette çıktı karşıma şok geçirdim. profiline girip baktım gerçekten de öyle bir yorum var 

27 Cevaplar

0 oy
(761 puan) tarafından
Evet var diyecektim ama bir anne tarafından olduğunu ilk kez gördüm oha ya gerçekten bir anne nasıl evlatlarını ayırır. Bugün yarın düşerse kızları el atar oğlu değil. Kurban olsun o kızlara dar zihniyetli ***** kadın 
-Reklam-
0 oy
(6,382 puan) tarafından
Anasının başını kesip balkondan atan oğul geldi aklıma.... Böyleleri neden evlat hasreti çekerek ölmüyor ya ?!  Kurban olsun kız çocuklarına. Bu cahil benim karşımda olsa yerin dibine sokarım. 
0 oy
tarafından
Bunu yazan beyinsizsin beyni kendisinin de dişi olduğunu unutmuştur 
0 oy
(790 puan) tarafından
Babamlar ve kaynanam kız erkek ayrımını çok güzek yapıyor 3 üz erkek olsun diye dua ediyordu kaynanam babamda kız olduğumunduyunca hastaneye gelme zahmetinde bile bulunmamış dedem çıkılımı yaptırtmış ama benim kızım çok şanslı olacak babasını çok iyi eğittim kaynananın aklına uyuyordu şimdi kızımda kızım dyor
0 oy
(208 puan) tarafından
Çok yazık benim Bi kızım bide erkek bebeğe hamileyim evet sevindim dedim Rabbım iki meyveden de tattiriyo diye ama bunu herzaman söylerim kızımı erkeklerden üstün tutarım misal kaynanamda erkek bağımlısı bayabi  kızıma düşkün değil ama şuan karnimdaki erkek bebeğe düşkün ve çok üzülüyorum buna zaten ilk öğrendiğimde psikolojim bozulmuştu her kızıma baktığımda agliyodum   
0 oy
tarafından
Cahillik orumcek kafalilik başka bişey değil.  Geleceğin cadı kaynanasi da belli oldu oglunu da paylaşmaz bu ilerde hiçbir kızla. 

Kızlarına çok üzüldüm hep ayrımcılığa maruz kalacaklar kıyamam. 

Allah vicdan merhamet versin böyle kadınlara 
0 oy
(252 puan) tarafından
Yazikk ya kalpleri kirli bunlarin allah saglik versin insallah hayir görür oglundan iyki iykii kizim var canim meleğimm kiz cocuk ayrimi halami var ya

İlgili sorular

+2 oy
22 cevap 559 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Linasirakaya (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 398 göst.
0 oy
12 cevap 271 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 422 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hnimasln (337 puan) tarafından soruldu