0 oy
1,144 göst.
Diğer kategorisinde (988 puan) tarafından

Kızlar bugünlerde sinir bozucu sorularla muhatap oluyorum

Bende size sorayım dedim :)

70 Cevaplar

0 oy
(4,676 puan) tarafından
2.dusunuyormusun 

Hayir daha degil

Zaten dogurma o da hasta dogar b....k sanane demi
-Reklam-
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Biraz kilo almış oluyom ay sen hamile misin hamile olmadığı bildikleri halde yok değilim diyorum bide çok kilo almışsın diyorlar ondan sonra en sinir olduğum şey kilo muhabbeti 
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Çocuğumla ilgili akıl vermek amacıyla sorulan, alttan alttan laf sokma içeren sozler. Örneğin; saçını öyle bağlayınca acımıyor mu, erken değil mi şimdi yatıyor, bu şekilde üşümüyor mu gibi
0 oy
(949 puan) tarafından
Ay cocuk düşünmediğim aylarda belki bir sıkıntı vardır doktora gittin mi demişlerdi çok kizmıştım. Sonra 6 ay gerçekten cocuk tutmayınca korkmuştum olmazsa ileride bana demek ki bu yalan söyledi diyecekler içleri pis dedim nasıl insanın psikolojisiyle oynuyorlar ya 
0 oy
(7,046 puan) tarafından
Çocuğa şunu yaptın mi bunu yaptın mi gibi şeyler oluyo geneldeilk aklıma geleni söyleyim benim oğlan deli yatiyo diye uyku tulumu giydiriyorum kış yaz sonuydu atletle yaptırıyorum oğlanı kayın babam bundan sonra üstünü ortuyon dimi demişti 
0 oy
(1,152 puan) tarafından

Ya yine ikiz doğursan ozman napacan..?

Sanane bacım sananeeee , senin rızkından mi çalıyor, gece benimle birlikte mi kalkavan, derdi tasası sana mı düştüüü:angry:
( Ha bu arada Allah korusun, Rabbim isteyenlere versin:D)
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Öncelikle hiç sevmediğim yaşkı bir akraba gelmişti bebeğim 2.5 aylık o Kasr bunaldım ki o aralar 2.5 ay boyunca emzirme süt muhabbetinden bana emzirmiyor musun dediğinde insanca hayır dedim ama o bununla yetinmeyip Aaaaa neden diye bir tepki gösterdi 

Bir anda dönüp ben hain biriyim memelerim sarkar diye istemiyorum diyip ***** mısın Asuman teyze olsa emziririm demi sorduğun soruya bak ***** ***** sorular sorma bana diye çıkışımcs kadın ağlayacak hale gelmişti kıyamam annemde tamam annecim sakin ol demişti 

Şimdilerdr ise her arayan istisnasız her gün duyduğum şey ise yürümüyor mu daha sorusu 

Abi çocuk 12.5 aylık bir durun bismillah yani bende istisnasız her gün yok hayır diyorum ama patlamaya az kaldı yine ayarlarımla oynuyorlar özellikle yaşlılar 

Ha birde genel olarak bekar çocuk sahibi olmayan İnsanların akıl vermeye çalışmasına sinir oluyorum gerçi çocuğu olan kişi de verince sinir oluyorum haaa brn fikir almak ister sorarım eyvallah ama onun dışında tahammül edemiyorum 
0 oy
(498 puan) tarafından
Biraz kilomu aldin
0 oy
(3,070 puan) tarafından
+Cocuk nasil buyuyor mu 

-yok kuculuyor 
0 oy
(547 puan) tarafından
Gece çocuktan dolayı uyumadığımı bilen kocam sabahına uykunu aldın mı demesi
0 oy
(440 puan) tarafından
Kızım altı aylık oldu eşimde alerji olduğu için kızımda da olabilir diye üç gün kuralına uyarak ilerliyorum başladığımi gören çocuğa çorba iciriyor musun cirbanin suyundan ver yemeklerin tadına baktiriyor musun Su veriyor musun çocuğa neden su icirmiyorsun ay hepsinin kafasına çıkıp Mario gibi zıplamak istiyorum o an açıklıyorum ama anlamıyorlar vallahi yoruldum 
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Kaynanamın 3 yıl boyunca bana "" Oğlum senı hıc dövdü mu """ "" Oğlum sana bır sılle bıle atmadı mı """ Oğlum sana hıc vurmadı!mı sırtına *"" Yok dedım yok. 3 yılda.  Bırsey dıcem ne duymayı beklıyon  . Arsız hırsız namussuz degılım ha çok çok boşar  . Oğlun da bende kadına vurulmayacagını bılıyoruz   . Öldürmeye mı kalktım bana vursun. Bayılmadım kı yüzüme tokat atsın. Tekme tokat girişti desem rahat mı  uyuyacaksın anlamadım dedım. Bır daha sormadı :) :) 
(11,077 puan) tarafından
Helal olsun :D yine 3 yıl iyi dayanmışsın kız asdfds
(2,324 puan) tarafından
İlk başta anlamadım baktım soru sıklasıyor bır ıkı üç dedım bu ney ıstıyor acep sjsjsj agzımı burnumu kırdı desem sankı ohhhh ıcıme su serpıldı dıyecek gıbı bakısla beklıyordy dnnsnsns
(11,077 puan) tarafından
Kız yazık belki kendi dayak yediyse çok :/ bazıları vardır ya böyle, kendi çektiğini başkası da çeksin ister hani.. Öyle biri mi
(2,324 puan) tarafından
Yooook kayınbabam da öyle bır fıske yememıs kaynanam. Kayınbabsm melek gibi kahvaltı hazırlar kızartma yapar yemek yapar çay demler. Yazın hep post acardım ben :) onla yemek yaparım. Kaynanam erkeğe karsılık veeılmez der. Bende kendımj savunmak olarak görürüm mısal o karsılık verıyorum olarak görüyor. Ikı eltım kocaları ne derse onların yanında susmuş lar bn konuşunca heralde dayak yerım dusuncesı oluşmuş kdks msn hanı bu karsılık verıyor agzına vuracaksın bırtane gibisinden:) :) :)
(11,077 puan) tarafından
Anaaa melek gibi kocanın cazgır karısı o zaman bu :)) susma kız susma vala bravo :D
0 oy
(84 puan) tarafından
Kizini sütten kesmedinmi daha 

Altinda bezi varmi daha 

Sizeneedd yanii allah allahh 
0 oy
(3,405 puan) tarafından
6 aylik kizim var ikinci çocuk ne zaman belki  ben istemiyorum   ne diye ısrarla sorarlar daha küçük bebeğim 
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Nişanlıyken işe başvuru yaptığımda bana hemen evlilik ve çocuğu sormustu hadsiz müdür.
0 oy
(584 puan) tarafından
Eltimin bilseydim önceden eşimle kocanin karakterini kocanı alırdım demesi 
(988 puan) tarafından
Yok daha neler..
0 oy
(528 puan) tarafından
Yazsam destan olur ama bı kaç tane var 

x:  İkinciyi yapsana birlikte büyürler  

Hayır düşünmüyorum bı tane yeter

x: bı doktora görün birinci çocuktan sonra hiç çocuğu olmayanlar var 

Olmasın bı tane yeter çok şükür

6 yıl bu konuşma geçti akrep akrabalarımla benim aramada  

İkinciyi yaptım başladılar üçüncüsü için konuşmaya bı 6 yıl daha dinlicem 

En duyduğum da sinir krizleri geçirdigim de kızın neden bu kadar zayıf bak şunun çocuğu ne kadar kilolu 
(988 puan) tarafından
Bitmiyor desene
0 oy
(973 puan) tarafından
Adet oldun mu 

Kaynana sorardı bundan sonra da yine soracak delirtecek artık beni 
(988 puan) tarafından
Kaynananıza ne anlamıyorum ki..
Bebek istiyor galiba
Zaten olsa sana söylerler
(973 puan) tarafından
Bebek olsun diyor aynen bende diyom 2 oldu bundan sonra da kendimi toparlayim bı diyor naparsan bı diyo niye olmasin
0 oy
(3,716 puan) tarafından
+ Eşin bize yardımcı olabilir mi?

- Hayır bu tür torpil durumlarını ahlaki bulmaz da yapmaz da.

+ Biz akrabayız/ tanıdığız memur olarak aldırsın işte.

Babamı bile arıyorlar ya delireceğim.
(988 puan) tarafından
Bu bizde de var maalesef,
Çok sinir bozucu:(
0 oy
(32 puan) tarafından
 Ben hiç insan görmüyorum evde bebemle oturuyoruz. İnsan görsem de sinir bozucu sorular bana da sorsalar 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 303 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,571 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,154 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,292 cevap

34,884 kullanıcı

...