0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Kizlar evde 9 kişiyiz ve kızım 3 yaşına girmek üzere belli otoritemiz olmadığı için sorun yaşıyorum yani benim yok dediğimi halası tamam yapalım diyor ve ortaya sorunlu bir ilişki çıkıyor sadece halası değil amcaları da aynı şekilde yani çocuğum sözümü dinlemiyor uyarıyorum ailedekileri ama yine de dinlemiyorlar onlar da yalnızken kızımla çok iyi anlaşıyoruz ama sonra her şey değişiyor simariyor ağlama krizleri tutturmalarr ne yapacağımı şaşırdım 

5 Cevaplar

0 oy
(3,366 puan) tarafından
Horozu cok olan köyün sabahi gec oluyor malesef
-Reklam-
0 oy
(8,404 puan) tarafından
Neden 9 kişi bir evde yaşıyorsunuz.

Evinizi ayırmadığıniz sürece bunlar bitmez malasef.
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Hala amcalar noluyor nasil ayni evde yasiyorsunuz o nedir oyle ayri eve cikma sansin yok mu
0 oy
(11 puan) tarafından
Yani kizlar ev altlı üstlü iki katlı ama yemek içme bir o yüzden birlik gibi
0 oy
(276 puan) tarafından

Benimki tek benim sözümü dinlemiyor söz dinlemeyen çocuk zekidir aksine sözünden çıkmıyorsa kork  

Bence çocuk için güzel bir ortam senin için de rahat olur mesela kocanla başbaşa dışarıya çıkma fırsatın olur calisabilirsin çocuğuna bakan olur eksi olarak kalabalikta disiplin yoksa zor ama herkes bir elden iki işin bir kısmını tutsa oh mis 

Özel değilse neden ayrı evde yasamiyirsunuz
(11 puan) tarafından
Ev ayrı ama aile binası olduğu için yemek içme bir ister istemez berabersin
(276 puan) tarafından
E fizana da gitsen gelip gideceksiniz ayrıca pamuğa sarsan da okula gidince daha kötü olacak emin ol küfür vurma vb gırla olacak devir bozuk
(11 puan) tarafından
Bunun bilincindeyim zaten sadece nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında bilgi almak istedim
(276 puan) tarafından
Öyle bir yol yok yola devam yani
(301 puan) tarafından
Söz dinlemeyen çocuk zekidir diye sizi kim kandırdı :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 460 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 2,866 göst.
21 Haziran 2020 Aile kategorisinde Meltemco (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 497 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 275 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,157 puan) tarafından soruldu

381,692 soru

11,426,380 cevap

34,985 kullanıcı