0 oy
458 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından
Tayınımız çıkınca lojmanda kalalim diyor eşim tabi nasıl olursa.. Avantajları dezavantajları nelerdir kalan var mı yaşam nasıl oluyor 

4 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Avantajı az kira ödüyorsun eşinin iş yeri yakın oluyor 

Mesela ben şuan lojmanda oturuyorum eşimin iş yeri de alt katta doğuda olduğumuz için yakıt az ödüyoruz kira az ödüyoruz ev çok sıcak oluyor burdan tayin çıkınca gideceğimiz yerde lojman olursa yine lojmanda kalırım 
(393 puan) tarafından
Evleri nasıl hangi şehirde siniz aktivite yapmak için biseyler var mı cnm
(3,823 puan) tarafından
Ben van çaldıran tarım dayım canım benim burda iki ev var o yüzden ben rahatım
Eski yapıysa evler orta derece ama yeni yapıysa güzel evler var
(393 puan) tarafından
Sadece 2 aile mi kalıyor
(3,823 puan) tarafından
Evet bina yapılırken küçük yapmışlar iki kat alt kat iş yeri yani tarım ve orman müdürlüğü üste de iki daire var birinde biz kalıyoruz birinde müdür kalıyor
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Şu an lojmandaym  ☺️☺️ 

Dedikodu burda ☺️

Egolar Havada ☺️

Sinirler Tavanda ☺️

En ufacık seste Uyarıda ☺️☺️
(603 puan) tarafından
Yani lojman da kalmıyorum ama benimde izlenimlerim bu yönde diyorum hepimizin kocası jandarma sanki benimki uzman çavuş onlarınkiler orgenaral filan sksksk
(4,875 puan) tarafından
Ben Tunceli'deyim lojmandaym ama burda puanımız kesilmiyor apart olarak geçiyor.
Gittiğimiz yerde de kalacaz lojmanda aslında kimseyle içli dışlı olmaya gerek yok 2 gün iyi isen 3.gn arkandan konuşulur.
Aktivite olarak bişey yok pandemi sürecinde dışarı çıkılmadığı zamanlarda en azından resturantı cafesi var orda vakit geçiriyorduk. Tunceli zaten küçük bir yer.
(4,875 puan) tarafından
Hahaha Esma han aynen öyle iş yerindeki rütbeyi olsun devreciliği olsun burda hanımlar kendi aralarında yapıyor ☺️☺️
(3,457 puan) tarafından
Öyle mi lojman kızlar bizimbulunduğumuz yerde küçükmüş eşim esyalarimiz sığmaz dedi kalmadı iyi ki kalmamısiz bu rütbe olayı ne eşimin arkadaşlarının eşleri ile görüşmüyorum bilemiyorum ne gerek var havaya ☺️☺️
(4,875 puan) tarafından
Egosunu  öyle tatmin etmek isteyen kadınlar var  anlamış değilim  eski lojmanlar  küçük yeni yapılan lojmanlar lojmanlar gayet güzel ve düzenli  yapılıyor
0 oy
(25 puan) tarafından
Ben Ankara gölbasinda kaldım 1 sene  .ilçe merkezine arabayla gitmek zorundaydik uzakti. Ekmek almak için bile arabayla giderdik. Sosyal aktivite sıfır :) ama yerine göre değişir tabi bizim kaldığımız merkeze uzaktı. Tek artışı aşırı sıcak olurdu kış günü cam açtığımızı bilirim. Kira ücreti de az oluyor tabi.
(25 puan) tarafından
Birde evlerimiz cok eski ve bakimsizdi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 141 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Livaa37 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 658 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu