0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (1,683 puan) tarafından

Akşama kadar tek çocukla evin içinde sıkıntıdan ölüyorum artık ev iş çocuk psikolojim bozuldu oğlumda eskisi gibi istemiyor çıkmak ama akşam olunca yakama yapışıyor sıkıldım diye :'( 

Benim gibi olan var mı?

8 Cevaplar

0 oy
(15,239 puan) tarafından
Neden cikmiyosunuz peki 
(1,683 puan) tarafından
Eşim gündüzleri evde gece çalışıyor işi olunca kaçıp gidiyor ee haliyle onun kahvaltısı çayı kahvesi günün yarısı bitmiş oluyor o gidince de ev topla yemek yap derken. Bir akşamları rahat oturuyorum bu sefer de oğlum başlıyorrr ha bide gün içinde oğluma diyorum çıkalım mı yok yoruluyorum dio 4 katta oturuyorum asansör de yok bu arada
(15,239 puan) tarafından
Anladım. Arada çıkın bari dostum yazık covuga
-Reklam-
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Ben hep evdeyim çocuk yokken de çıkmazdım olduktan sonra hiç çıkamıyorum yazın yine doğumum var  anca pencereden dışarı bakarım heralde ;)
0 oy
(106 puan) tarafından
Ben annem çalışıyor ve doktor televizyonu telefonu yasakladı bütün gün ne yapacak diye uğraşıyorum  20 aylik kızım var
0 oy
(763 puan) tarafından
19 aylık kızım var tek oda konteyner da kalıyorum arada bir acıkınca yada uykusu gelince yapışır bana yoksa önüne oyuncaklarını koyarım kendi başına oynar giderek pencerenin önüne gelen geçeni izler cama vurur el sallar biraz rahatım yani 
0 oy
(39 puan) tarafından
Kızım 1 yaşında ilk aylarda bende dışarı çıkamadım çünkü zor oluyordu gene ara ara çıktım ama şimdi hava güzelse hergun parka yada yürüyüşe çıkıyoruz ona da iyi geliyor bana da iyi geliyor. Mutlaka çıkmaya çalış yoksa evde hem sen hem çocuk bunalır.
0 oy
(12,668 puan) tarafından
İki çocuk haftada iki uç çkiyorum tekken her gün dişarı çikarırdım
0 oy
(605 puan) tarafından
Canım birgünde işlerini ertele çocuğu güzel hava da dışarıya çıkar enerjisini atsın
0 oy
(1,958 puan) tarafından
Çocuğun kaç aylık yada kaç yaşında ona göre aktivite bulabilirsiniz iki çocuk olsa gezmek daha zor ama bir çocukla gayet rahat canım , biz şimdi oğlumla oyun evine gidiyoruz haftada iki gün kreş gibi bir günde yemek yemeğe gezmeye  gideriz eşim ben üçümüz genelde hafta sonu ,bir günde annemlere gidiyorum 4 gün disardayiz yazında yüzme kursu ekleyeceğim hani yaşına uygun aktivitelere götürebilirsin oğlunu hem ordaki annelerle kaynasip arkadaş edinebilirsin iyi geliyor hem sana hem çocuğuna iyi gelir canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 327 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 525 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 461 göst.