0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Merhaba kızlar bu saatte kimse varmidir bilmiyorum ama bir sorum olacak 27 gunluk bebeğim her altını açmam da kaka yapıyor tecrübeli anneler kac kere alt açıldığını az çok tahmin eder bu normal mi kilo almaz diye endişe ediyorum zaten 34 haftalik doğdu bu durum normal mi sizce 

4 Cevaplar

0 oy
(2,003 puan) tarafından
Daha bağırsak sistemleri gelişmedi gayet normal benim oğlum emerken bile pırtlatıyodu :) bi gün kayınvalidem altını değiştirirken kadının komple elinden koluna doğru yaptı tuvaletini o kadar çok yapıyodu ki kadın elini yıkamaktan yorulmuştu :) yine de doktoruna sor canım için rahat etmiyorsa 
(2,003 puan) tarafından
Sprey aparatı ve damlatma aparatı var. 3 damla 1 tane sprey sıkılmasına eşit canım hangisi kolayına gelirse. Ben sprey sparstıyla daha kolay kullanıyordum. Sen damlatarak da çay kaşığıyla da verebilirsin sana kalmış :)
(153 puan) tarafından
Ay canım Allah razı olsun senden dediğin vitamini aldim 3 gündür öyle rahatım ki aklıma geliyorsun sürekli hazır gelmişken de teşekkür edeyim dedim :)
(2,003 puan) tarafından
Ayyy çok sevindim vallahi mutlu oldum :) rica ederim canım sağlıkla büyüt bebeğini inşallah :) oğlum hasta ya bize dua eder misin teyzesi :(
(153 puan) tarafından
Ederim tabi Rabbım şifasını versin miniğin çocuklar hiç hasta olmasın
(2,003 puan) tarafından
Allah razı olsun amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(362 puan) tarafından
bence altini.klozette ac ogrenmis de olur.alismis olur.buna tuvalet egitimi deniyor
(153 puan) tarafından
Canım çok minik havalarda soğuk usuturum
0 oy
(4,957 puan) tarafından
Ahahha hiç bişey olmaz ne tatlı ya ;) benm oğlan bir yasinda açıyorum deiscem altını bı bakym isiyor üstlüm başım yüzüm artık açmadan ıslak mendille önce pipiyi kapatyrm :)
(153 puan) tarafından
Teşekkür ederim içimi rahatlattiniz
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Bez acımadan bacaklarını hareket ettirin bezine yapsın demek açınca bezi bacaklar çalışıyor yapıyor bıdık 
(153 puan) tarafından
Bezde de kaka oluyor temizlerken de yapıyor bugün hastaneye geldik bebek cok gazlı diyor dr sürekli pırtlatiyor ama bilemedim neden böyle

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 501 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 434 göst.
0 oy
33 cevap 288 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,378 göst.

379,353 soru