0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (1,428 puan) tarafından
Evet akşam olanlardan sonra yapmamayi düşünyorum rezilrusfay herif manti istyo akşama hiçbisey olmamış gibi masum masum

10 Cevaplar

0 oy
(1,547 puan) tarafından
Yani ben sinirliysem yemek yapmamazik yapmam ama burnundan getiririm hele içki meselesi çok hassas cnm rabbim yardimcin olsun bol bol oku
(1,428 puan) tarafından
Yok canim sırfmo istediyi yemeyi yapmayacam
(1,428 puan) tarafından
Nasıl getiridin burnundan gerçekden bende com istyorum
(1,547 puan) tarafından
Yani öncelikle okurum bol bol sonra rahatsız olduğumu söylerim ısrarla devam ediyorsa eve almam bak ben asla öyle ufak tefek şeylerden eve almamazlik yapmam asla ama söz konusu ickiyse almam
-Reklam-
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Niye kızdığıma göre değişir ama çok büyük bir yanlışı olmamışsa bana yaparım ama onun çok sevdiği bir şey değilde normal bir yemek yaparım 
0 oy
tarafından
Yapardim lafimida söylerdim ben sen gibi olamıyorum derdim 
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Benim normalde konuya bağlı olur. Ama senin konuyu okudum yapmazdım. 
0 oy
(276 puan) tarafından
Yani kaç kurtar kendini ne demek içkili adamları evine getirip içiyorlar adam olan evine karısı kızı varken içmeye adam getirmez  yol yakınken dön boşan kurtul bu adam düzelmez bir de demişsin kötü yere gitmez eminim diye alkolik bir adamdan bahsediyoruz her şey beklenir belki çocuğun yok yarın kızın olsa bu adamın sarhoş arkadaşlarının tacizine ugrar gecen programin birinde aynen senin olayın vardı kız babam sürekli eve sarhoş arkadaşlarını getiriyor içiyordu hatta biri beni taciz etti diyordu babası kızım bana böyle bir şey anlatmadı arkadasim dünya iyisi dedi ben şok oldum 
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Rezilrusvay herif djfjdjdhdhb
0 oy
(3,360 puan) tarafından
Asla aynı evin içinde eşime kızgın  küs  kalmam hiç  birşey olmamış  gibi davraniriz  ikimizde   yemekde yaparım  yine güler yüzlü  davranırım 
0 oy
(761 puan) tarafından
Evde başka insan da olunca mecburen yapıyorum. Olmasa da yapardım herhalde bilmiyorum. Sofrasını kurar çekilirim. 

Tabi tartışılan konuya bağlı basit birseyse yaparım değilse yapmam
(1,428 puan) tarafından
İçki yüzünden düşük düşük hareketler yaptı akşam kendini rezil etti dışarda küfür ede ede bagiriyordu onu daha once bu kadar içkili gormemistim
(761 puan) tarafından
Ah ah bu aralar ne kadar sık oldu içki meselesi ya :( dua et Rabbim kurtarsın onu pislikten
0 oy
(437 puan) tarafından
Benim eşim de bazen içiyor ama eve getirmez kimseyi.Birlikte içtikleri arkadaşlari da düzgün insanlar.Yani seviyeli şekilde içtikten sonra sorun değil benim için.Postunu okudum senin biraz farkli galiba.Içmesini istemiyorsan konus güzelce olmadi aileler de konussun.Yemek yapmamakla çözüm olmaz canim.
(1,428 puan) tarafından
Ailesi konusuyo ama ne fayda bir süre sonra yine ayni adam
(437 puan) tarafından
Eğer kendini kaybedecek kadar içiyorsa ve bu huzursuzluk yaratiyorsa ki yaratir tedavi olabilir yardim alabilir
0 oy
(3,317 puan) tarafından
Tamam uzlaşmacı olalım, bağırıp çağırmayalım, orta yolu bulalım vs ama 

Kızgınken onun istediği yemeği yaparsam kızdığım nasıl ciddiye alınsın. 

Düşünsenize. Biri bana kızıyor yine de istediklerimi yapıyor. E kızarsa kızsın o zaman benim işlerim yürüyor. Ben olsam ben de önemsemem. 

Kızdıysam bi zahmet yemek işini kendi düşünsün gönül almak adına. 

Huzurlu ev istiyorsa kadının kalbini kırmayacak bu erkekler. 
(1,428 puan) tarafından
Aynen orta yol bulmustuk dozunua smamak sartiyla ama veridiyi hicbi soz içki konusunda tutmadı. Aynen onun islerini neden yuryteyimki , yemek yapacam ama onun sevmediklerini yapacam doyumsuz yemek ama onun cok istediyini değil. Masumca kendini acindiracak bicimde soruyi aciyodum bende daha oncede masumca ister bende kizginda olsam yapardım barisirdil suc onda olsada  ama busefer yok oyle sey

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 936 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 295 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 668 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 421 göst.