0 oy
936 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Burda yorumlarda bazen hakaret edillio ya doğru söyleyin aliniomusunuz buna:D

Sahsen ben kizsamda sovsemde baskasnn demesine alinirim herlde 

Cunki ben eşime kiziyorum ablma anltyorum o bi hakaret edince geri ablama kiziyorum:D

Merak ettim kızlar:))

27 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Eşimle olan tartışmamı anneme dahi anlatmıyorum.  Çünkü söyleyeceği en ufak kötü bir şeye tahammül edemem. Değil ki burada anlatmak :) 

tarafından
En temzini yapiodum benim ablam çok düşkün bana sesmden anlar bazen tartışnca soylettr sonra bu sefer ona kızarım:D haksz olsam bile bn hakli der :)abla iste
(262 puan) tarafından
Aynen bende ona sinirlensemde asla başkasının kızmasına bişey demesine istemem sinir olurum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hayir beni kizdirmissa hak etmis demektir
+1 oy
(814 puan) tarafından
Kızmazdim heralde oyle birsey yasamadim zaten hakaret edicek kadar birsey yaptiysa o hakareti hakrtmis demektir kızmam kizicaksamda buraya yazmam tutarsız bir insan degilimdir :) buraya yazip sonra cvp verenlere kizan biriyse dengesizmisin sen derim yani 
(814 puan) tarafından
Ama esime benim yanimda kimse laf soyleyemez eger ben dert yanıp yolu actiysan ayri ama birsey olmafan ay eşin şöyle böyle derse biri agzinin payini veririm :D
tarafından
Tartsmaya yorum yapabilirler yanlis doğru diyeblrler ama bana gore burda kimsenn hakeret etmeye hakkk yok aldtma fln neyse de basit şeylere ağır hakeret oluo bence dogru degl
(814 puan) tarafından
Bilmiyorum hic rastlamadim ama ozaman paylasilmicak sonuc olarak burdaki kimseyi kimse tanimiyor ve dengesiz insanlar var bunuda herkez biliyor illa kotu yorum geleceginide tahmin edip post acmicak o kisi aciyorsa bunu kabullenmis demektir bana gore
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hehege bende öyleyim ama çok aşırı kizginsam o an bı sry demem sınırın hafifkeyince alinirim
tarafından
Yook ben asla kaldırmam valla çok kizgnsqm bile ancak ben sovecem:))
(7,791 puan) tarafından
Sövme değil zaten onu kaldiramam da hani a hadsiz veya AA çok ayıp cibiliyetsiz bilmem ne gibi laflar
0 oy
(119,275 puan) tarafından
ben alinan su an meselaa 
(10,333 puan) tarafından
Sevdoş huy edinmez edindirmezsin sen dozunu ayarlarsın onun. Azara hepimiz karşıyız hele ki sana azar hiç yakışmamış ayıp etmiş ama sen affet bu seferlik insanlık sende kalsın. Bi daha yaparsa merdane ile kovala
Simdilik dur barismam pazar gunu baby boyumun dogum gunu pazara kadar burnu surtsun
(10,333 puan) tarafından
Pazara bir şey kalmamış iyi hadi yine :) of ben hala konsept bulamadım bizim kıza balon malın bi şeyler alsam bari ya
Kiz bizim kimsemiz yokki bisi yapmiycaz
(10,333 puan) tarafından
Ben de kimse çağırmıycam ki sevdoş hatıra kalsın istiyorum ama bir daha 1 yaşı olmayacak
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Hak etmisse boşuna alinmasinlar esseklik eden herife bizim dedigimiz laflar az bile 

Ha alinann varsada post açmasın :angel:

tarafından
Ben alinicam için acmiom kendi içimde sovuyom:) kaldırmam sanrm:)
0 oy
(12,264 puan) tarafından

O an ne yapsalar burdaki gacilar helali hoş olsun gram acimiyirum :D

tarafından
Deme kizz yazık adama sovsende senn sov dümdüz git ama burdakilere dedrtme:) hiç affetmiyolar valla:))
0 oy
tarafından
Bende aynen öyleyim söverim ama başkası derse zoruma gider anası bile bazen bişi dedi mi hemen savunmaya geçiyorum
tarafından
Bende öyle cnim dogru olan da bu bence:)
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Hiç eşimle ilgili post açmadım ama Bir gün açarsam Vallah diyen olursa sinirlenirim gerçekten ♥️☺️☺️
tarafından
Bende ayni ya önceden yaz postun altına ağır hakeret etmeyin diye:D
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bn açmadım allaha çok şükür eşiminle aram iyi bede senin gibi eşime kimse laf söyleyemez sadece bn söylerim hiç hodmşuma gitmez.

Ama eğer post açılıyorsa yorumlarda açık olmaları lazim
tarafından
Acmamak en temizi bence :)
(3,167 puan) tarafından
Bencede yoksa bn deliririm
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Eşini sikayet edip post açıyorsa yorumlara da açık olucak :) 
tarafından
Açmamak en temizi sanrm:)
(3,078 puan) tarafından
Aynn öyle :))
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bı kere post açtım ama hickimseden kötü bı laf duymadım. Çünkü sikikmtim baska basit biseydi
tarafından
Her zmn denk gelmiyo kuzum malesf ağır hakaret gördüm ben basit konularda bile sanslisn bu yüzden:)
(5,323 puan) tarafından
Sanslilik değil bu demekki bana yorum yapanlar gerçekten ne dediğini bilen insanlar. Klavye arkasından ağzına geleni saymak çok başı yüzyüze olsalar bişey diyemezler
0 oy
(431 puan) tarafından
Tabi ki de Bnde öyleyim eşime her lafı sayarım ama bi başkası bşey desin hemen kızarım annesi babası kötü bşey bile dese Bnde kızarım kocama öyle demeyin derim 
tarafından
Bende aynı hemen savunmaya geçerim dogrusu da bu sanrm:)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Esine laf söyletip,  hakaret ettirenler iki gün sonra "conom oskom" diye post aciyorlar ya gülüyorum.hallerine .
tarafından
Evet bende denk geliyorum aman huzuru bulsnlarda tek ama alinirim ben yani buda gerçek:)
(7,118 puan) tarafından
Burada ki insanlar neyim oluyor da eşime laf ettireceğim ki. Kimse edemez,  zaten öyle bir ortamı yaratmam. Herkesin huzuru olsun tabiki ama aynı yatağı paylastigin, ekmeğini yedigin adama laf söyletmek neyin nesi canım.
tarafından
Çok haklısın canım katlyorum bazen bast bir konu için bile ağır hakarette bulunuyorlar aslnda başkana dems biri ama ben alindim mal demiş yani ne bilm ordan geldi aklıma bu soru aslnda
(7,118 puan) tarafından
Güzel bir konuya parmak bastın:) herkes kendine yakisani yaparmış canım
0 oy
tarafından
Çok mantikli :) 
tarafından
Dimi:))
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bazen ben kendi kendime diyorum ki şimdi bu kadar hakaretten sonra gidip eşinin yüzüne nasıl bakıcak post sahibi?  Aldatma şiddet postları hariç onlar her türlü hakediyor 
tarafından
Evet ben bu yüzden açmıyorum böyle konularda kaldırmam cunku
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Evet sanırsam ufaktan bi başkalarını kötü bisi demesine alınıyorum ama caktirmiyorun:D
tarafından
Ben alinirim basbaya ya o yüzden acmion oleseyler:)
(9,651 puan) tarafından
Ben açıyorum ama az :D
tarafından
Altına yaz bari postun az hakaret edin bari diye:)yoksam hiç affetmiyolar valla:))
(9,651 puan) tarafından
Hshdhdh:D beb okadar sinirlenemiyoken nasıl bir empati güçlüyse olayı tam zirvede yaşayıp yagdiriyolar:D
0 oy
(10,333 puan) tarafından
Valla ben açıkça söyleyeyim eşime kimse hakaret etsin istemem o yüzden de burada kocamı kötülemem. Bu konuda daha önce de yazdım kızlara ne olsa sizin evin çatısı eşiniz. Ufacık şeyleri buraya taşımamak gerek. Yok öküz şer.fsiz vs. Kastım şiddet ya da aldatma postuna değil. Mesela kocası eve geç gelmiş saydırıyorlar altta. Ne gerek var. O adamla aynı yastığa baş koyuyorsunuz sonra. Evinizin perdesini kapalı tutun kızlar. Kimsenin Dili uzanmasın
tarafından
Çok haklisin canım katılıyorum yorumuna
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Ailevi post açmıyorum hiç 1 tane açmıştım oda çiçek mevzusu eşimi iyi kötü anlatmam benim özelim he ama kaynana postlarına yorum yaparim ;)  burda bilgi amaçlı soru soruyorum genelde yada postlara yorum yapıyorum. En sinir kötü olduğum zamanlarda bile ailevi post  açmayı yada eşimle ilgili post açmayı istemedim hiç insaniz herşeyi yaşayabiliyoruz küskünlük dargınlıklar barişmalar,  burda herşeyimi anlatırsam sonrasında pişman olurum yada vicdan azabı çekerim gibime geliyo sonuçta kimsenin hayati dört dörtlük değil herkesin sorunu oluyo anlatanlari da yadirgamiyorum  saygı duyuyorum herkesin kendi tercihi ve rahatlayiş biçimi 

0 oy
(3,389 puan) tarafından
20 yiladir esimle aram bozuk olsa cocuklarima bile hisettirmeyiz kendim ısırırım ama kimseye ısıtrtmam 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 129 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 295 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 119 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.