0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben kizginken herseye cemkiririm annem ve gorumcem baska odaya kacarlar kaynanam her zaman laf sokar kizginken asla sesini cikarmaz esim kavga eder benimle  biraz gül asma su suratini diye 

5 Cevaplar

0 oy
(536 puan) tarafından
Annem sakinleştirir eşim sinirlenince dışarı çıkarım ben tutup başımda beklerdi sakinleşene kadar canım
tarafından
Ben mal da teyzem nasil olsa kotuluk yapmaz dedim agzima etti . Cocugumun ölümune bile sevindi gerisini sen dusun . Simdi ikinci cocugumu zar zor goruyo ayri eve ciktik evde bile durmuyorum surekli anamlardayim
(536 puan) tarafından
Benim hamile olmama bile kız dediler analı kızlı düşük tehlikem vardı dediki düşük böyle olmaz yatak çarşaf kan olur mutfağın kapılarını kitlemeler neler neler
tarafından
Mal.lar ya . Barisma olursa ayri evi sart kos  bi dahada gorusme onlarla onlardan bi yol olmaz. Ben ölü dogum yaptim kanama da yoktu Allah gostermesin ölse onuda anlamazlar mal.lar
(536 puan) tarafından
İşte böyle çocuğu çok kıymetliymiş gibi davranıp arkasından dedikosunu yapıyor yüzüne de oğlum benim evladım benim canım diyor  yani ne bileyim şeytan olunca herhalde değerini biliyorlar.
tarafından
Bu devirde deveye diken insana sey eden lazim ama onu da biz yapamiyoz iste. O yuzden kiymetimiz yok
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından

ben bişey için eşime kızmışsam söylenirim surat asarım huysuzluk yaparım şapşik eşimde karşıma geçip şebek gibi güler bende hemen gülerim bi kahkaha tufanı sonrası sinirim geçer lanet olsun çok çabuk kanıyorum keşke biraz trip atabilsem:D

tarafından
Ay ben atiyomda noluyo esim de trip atiyo sonra esim alttan aliyo iki gun sonra yine kavga dogus daha demin yine yuzumu astim bu sefer  bisey demedi
(5,220 puan) tarafından
üff onuda çok takma boşver başta benimkide trip atıyodu baktı inat karı yanıma gelmiyo artık böyle yapıyo oda garibim :D
tarafından
Iki dkk yanina gittim sende uyusana dedi sen bilirsin dedim zaten sinirliydim yarin minnosluk yapar yine
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Eşime yapma şansım olur ailem kaldırmaz, eşimde alttan alır sinirimi geçirmeye çalışır. Bir de yakın arkadaşıma atarım trip o da sessiz kalır :D
tarafından
Bi arkadasim var ona daha hic trip atmadim 3 senedir arkadasiz
(1,077 puan) tarafından
Bilmiyorum canım o benim liseden arkadaşım arkadaş gibi değiliz kardeş gibiyiz. Geçen ben kendime takım aldım, ona da aldım şimdi bugün kendine almış bana da aldı böyleyiz. Oyüzden ben onu o beni her türlü kaldırırız.
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla bugün bildiğin bomba gibiydim herkese Allah ne verdiyse 

Ama kimse birşey demedi demezler de 

Deseler herşey daha kötü olur çünkü biliyorlar
tarafından
Bombanin pimini cekmeye cesaret edememisler :))
0 oy
(874 puan) tarafından
Kızarsam naparim bilmiyom üzülürsem susarım ama susmalarim silah gibi etkili bir saat konuşmaya bedeldir.
tarafından
O susmayi herkes anlamaz
(874 puan) tarafından
Anlatmayı bilicen bebeğim gözlerin konuşacak uzun uzun bakacaksin gozlerinjn içine hiç bir şey söylemeden ve yok sayacaksin duymamazlıktan geleceksin konuşanı. Ve gerçekten tahammülüm kalmadıysa göz teması kurmamaya özen gösteririm kuracağım vakit gözlerimden okunur sıkıntı
tarafından
Ben cok kizginsam esime yuzune bakmam kafami baska yone ceviririm soylenir soylenur susar sonra
(874 puan) tarafından
:D bide bize dırdırci derler
tarafından
He kadinlarin adi cikmis valla :)

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 348 göst.
0 oy
10 cevap 128 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,394 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 935 göst.