0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kasar peyniri var ama değişik şeyler ypmak istiyom sürekli kaşarlı yumurta yapiyom .slkasaf pwyniriyle başka ne yapılır kahvaltiya

15 Cevaplar

+1 oy
(283 puan) tarafından
Ben kahvaltı yapmayı hiç sevmem bı çorba yaparım yemek falan yapıp yerim kahvaltılık şeyleri yemem sevmem sende domateslerin üstüne rendele tavada yada kaşarlı börek falan yap
-Reklam-
+1 oy
(4,237 puan) tarafından
Mantari guzelce kizartip uzerine kaşar peyniri super olur patatesi haslayip guzelce ez eline cebiz buyuklugund3 parca al arasina kasar koy yuvarla yumurtaya galeta ununa bula kizart mukemmel oluyor unutmadan patatesi ezince karabiber tuz koyuyorsun
0 oy
tarafından
Tost yap miss
tarafından
Saol kuzum hemen yapiom tost kolay valla hiç denemedim tavada senin tavsiyenle kalkıp yapiyom tşk ederim
tarafından
Afiyet olsun canim yanina cay demle domates sogus oh mis
(660 puan) tarafından
Mutlaka dene ben hep yapıyorum çok ısınınca tereyağı sür üstüne altına birde ağırlık vermeyi unutma umarım beğenirsin
tarafından
Sakin tost yapayim deme biryerde sonra dana gibi kilo aliyorsun. Sonra diyorsun ki bu kiloyu nasil aldim ben ne yiyorum ki diyorsun.d cekiil tostan
(25,224 puan) tarafından
Hanifemm yaa :D
0 oy
(1,616 puan) tarafından

menemen  

karışık Kızartma 

ben kızdan fırsat bulursam peynir ekmek anca yiyorum:D

tarafından
Lemoş benim sabahları canım birşey istemiyo birde koca olmayınca tek insan yiyemiyo ya sende öyle misin
(1,616 puan) tarafından
Benim koca kahvaltı yapmayalı baya oldu tekdé yenilimıyo ki ekmek arası anca yerim )))
tarafından
Aynen ya cnm zaten bebikolardan fırsat bulup. Hazirlayamiyoz
(1,616 puan) tarafından
eşim işten gelince simit. almsdı peynirli onu yedim sende öyle yap )
0 oy
tarafından
Kaşarla yumurtayı karıştır ekmek dilimlerinin üzerine yay ver fırına tost yap ekmek pizzası yap 
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ekmegi dilimle uzerine tereyag sur yoksa margarinde olur  kasari rendelebuzerine koy ekmegin iste evde ne varsa yesil biber kirmizi biber sucuk sosis  ekle uzerine at firina 10 dakika snra ekmk pizzan hazir ve harika bn cok severim bu sekilde   bide mihlamada yapabilirsin :)
tarafından
Güzel fikir canım .mihlama nasıl yapiyorsun
(2,351 puan) tarafından
Misir unu  tavada ceviriosun az bi  rengi donuyor tereyagini katiyosun su ve tuz ekliosun pisiyor o sirada kasarini koyuyorsun uzerine ve karistiriosun ocaktan alana kadr
tarafından
Güzel oluyo mu cnm hiç yapmadım daha once
(2,351 puan) tarafından
Bi karadenzli olarak bn cok seviyorumama biraz agir olur  agir bi besin oluyo yani
tarafından
Vayyyy karadenizlisin ha uyy usagim :)
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Domatesleri dilimle tavada kızart üstüne haşladıgın yumurtaları 2ye böl üstüne koy kapağı kapat bir süre sonra üstüne kaşar peyniri rndele öfff :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Simit vişne reçeli peynir çay yiyorum bayılırım bunlara :D 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Tava tostu yap canım.. 
tarafından
Normal tost makinesinde yaptığın gibi mi yapiyon ccm
(7,118 puan) tarafından
Hangi ekmekle yapacaksın canım.. Normal ekmek mi, dilim ekmek mi
tarafından
Somun ekmek cnm
(7,118 puan) tarafından
Tamam canım. Arasini güzelce aç, tavayı iyice isittiktan sonra ekmeği güzelce isit sonra içine malzemeni köy normal tost gibi bastırarak yap.
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Valla sabah kalkinca bende iştah olmuyor su icip dolaniyorum

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Patatesli kaşarlı yumurtalı omlet. Kırmızı biberli yumurta . Domatesli peynirli yumurta bunlara bayılırım 
0 oy
tarafından
Mis gibi anne peyniri yiyorum koyun peyniri yani ondan başka menemen ne varsa gömerim :)
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Kuymak yapabilirsin
0 oy
(913 puan) tarafından
Menemen, sigara böreyi, 2çeşit yeşil siyah zeytin, lor, peynir, tereyağı, 2-3 farklı reçel,poaça. Eşimle ben güzel kahvaltıyı severiz. 
0 oy
(449 puan) tarafından
Ekmeğin üstüne salça domates biber varsa sucuk fln sürüp üstüne kaşar peynir, ver fırına

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 105 göst.
0 oy
6 cevap 165 göst.
17 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ankakusuu (348 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 179 göst.
9 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 144 göst.

379,811 soru

11,369,455 cevap

34,852 kullanıcı

...