0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından

Canlarım merhaba kahve falından anlayan varmı yorumlaya bilirmisiniz

image

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(4,555 puan) tarafından
Kız seni parciklerler burda :)) 
(0 puan) tarafından
Bak yanlış gene canım benim ayy rezillik resmen, tamam sen haklısın diyeceksin . Bu şekilde yazılır
(2,818 puan) tarafından
Ayyy haykırdım TDK yaptın yapacağını;)
(2,674 puan) tarafından
Ahahah Kevser nerelerdesin ayyy?
(2,818 puan) tarafından
Ayy başka postlardayim geceden beri;)
(2,674 puan) tarafından
Ahahahha gel eğlence burda:D
-Reklam-
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Cidden miii ? 
0 oy
(1,226 puan) tarafından
Temiz bir kalp var. Sıkıntılardan arınmış. Bir de bir kadın var saçları kalçasına kadar yol kenarında bekliyor. Ya beklediği var ya da yolculuğu bekliyor. 4 tane yol görünmüş. Biri biraz pürüzlü ama diğerleri temiz. Tabakta da bir kadın var. Bir sırtında bir de karnında bebek var. Ama sıkıntıda görünüyor. Gebe kadın karga gibi çıkmış anlaşmazlık ve ya ayrılık yaşanıcak gibi. Tabakta bir adam var. Bir şey yüklenmeye çalışıyor. 
(1,226 puan) tarafından
Tek kendine yorma :) bir de biliyorum demedim ki :):)  gördüklerimi söyledim. Pat diye olacak diye de bir durum yok :) inanmam zaten fal işlerine filan.
(0 puan) tarafından
Yok kız biliyorum öylesine dedim
(1,226 puan) tarafından
Benim yengem çok iyi bakıyordu :) çok merak ediyordum ne görüyor filan diye :) bazı şeylerden sonra bıraktı :)
(0 puan) tarafından
6.his diyorlarmış ona ben inanmamda  ama sohbet vs  komu olsun diyede ortamda  bakarız bazen
(1,226 puan) tarafından
Bitane arkadaşım öyleydi. 6. Hissi kuvvetliydi. Kız kendine dikkat et başına bir şey gelecek demişti 1 hafta sonra ayağımı kırdım :) dedim düzgün şeyler söyle bana :) halamında benim hakkımda gördüğ0 rüyalar çıkar hep. Eşimi görmüştü rüyamda onunla evleniyorum diye. Evlendim. Hamile gördü hamile olduğumu öğrendim kızın olcak boncuk gözlü dedi mavi gözlü kızım oldu. Şimdi yine rüyasında beni görecek diye korkuyorum. Ne zaman rüyasında görse dönüm noktam oluyor:)
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Linc yükleniyooooor 

Kiz mubarek aylardayiz bee gunahina milleti de ortak etme
(0 puan) tarafından
Kimseyi zorla bir şeye ortak etmiyorum
(17,659 puan) tarafından
Temem
0 oy
(525 puan) tarafından
Çok büyük bir günaha giriyorsun yapma derim.haram haram haram 
(0 puan) tarafından
Canım ben sohbet amaçlı  açıyorum merak ettim yahu bir pazar kahvesi içtim çevirdim bu kadar yani bu falda çıkana göre hareket etmiyorum ben yani
(525 puan) tarafından
Tamam ama canım iyi değil ama sen adına fal. diyorsun çevirmek bile fakdir ki zaten birdeortak etmek daha günah
0 oy
(86 puan) tarafından
Ben Tarot bakıyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Seymakrblt (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 238 göst.