0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından

Canlarım merhaba kahve falından anlayan varmı yorumlaya bilirmisiniz

image

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kız seni parciklerler burda :)) 
(0 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım
(2,667 puan) tarafından
Geldim geldimmm
(0 puan) tarafından
Biliyormusun
(2,667 puan) tarafından
Hayır sadece bir şey soracağım lütfen doğru cevap ver olur mu
(0 puan) tarafından
Sor ne sorucaksın
(4,548 puan) tarafından
Yok anlamam daldan baktirmam da
(2,667 puan) tarafından
Bunu sormak için mi hesap açtın?
Hadi fiyelim ki acmadin bunun için . Cidden bu kadar önemli mi bu fal senin için
(4,548 puan) tarafından
Relax kız herkes kendinden sorumlu
(2,667 puan) tarafından
Ayy cidden şaşırıyorum bazılarına . Hayır git çeşitli uygulamalar var onlara at yani . Burdakiler falcı mi?
(0 puan) tarafından
Sende bu kadar meraklımısın kimin ne için önemli olup olmayacak kadar hadsizce sorgulamak bunun için  açmış olsam bile bu seni ne kadar alakadar eder kimsin necisin kimse burada silah zoruyla bir yorum yapmıyor   hoşuna gitmeyen bir durun varsa  girip bakmazsun bile ben paylaşırım ve sende hiç birşey diyemezsin senin ne yaptığında beni ilgilendirmez
(2,667 puan) tarafından
Yaw he he aynn devam. Türkiye gelişiyor:D
(0 puan) tarafından
Sanane ben burdan paylaşıyorum seni kasan durum nedir yani paylaşırım  benim duvarın burası girme ozaman ne meraklısın girip okuyorsun daha
(0 puan) tarafından
Senin aklın  kültürün cahiliyetin gelişmemiş türkiye gelişse ne gelişmese ne fıs
(4,548 puan) tarafından
Orda durmalisin artık usel burda herkes istediği yazıp çizebilir ama haddini asmadan. Dinimizca fal haram ve sende ortak etmeye çalışıyorsun durmalisin konuştukça batmaya gerek yok
(2,667 puan) tarafından
Dediklenle celisiyorsun cahiliyetimin gelismemesi demek cahil değilim anlamına geliyor. Türkçemizi güzel kullanalım. Burda gelismekten bahsediyorsun en dibe batan da sensin.
(0 puan) tarafından
Kafanda silahmı var ben göremiyorumda
(0 puan) tarafından
Burası benim duvarım ozMan bende senin duvarına gelip ileri geri konuşabilirin ve sen hiç birşey diyemezsin bana öyleyse böyle olur
(2,667 puan) tarafından
" da "  ayrı yazılır ve su an burdaki kullanımı çok gereksiz.
(0 puan) tarafından
Sende fiyelimm yazmışsın o fiyelimm değik diyelim d harfi ve tek m ile
(2,667 puan) tarafından
Klavye hatası benimki . Klavyeden kaynaklı.  Cahillikten değil. Çok aradın mi peki?
(0 puan) tarafından
Aynn de yazılmaz aynen yazılır
(0 puan) tarafından
Virgül kullanıcaktın nokta değil :)
(0 puan) tarafından
Senin ki klavye hatası oluyor benim ki türkçe yanlışlığımı oluyor   işine ne gelirse o yani
(2,667 puan) tarafından
Ayyy rezillik resmen . Tamam sen haklısın.
(2,667 puan) tarafından
Bu arada son bir kıyak "ki" ayrı yazılır burda .
(0 puan) tarafından
Bak yanlış gene canım benim ayy rezillik resmen, tamam sen haklısın diyeceksin . Bu şekilde yazılır
(3,069 puan) tarafından
Ayyy haykırdım TDK yaptın yapacağını;)
(2,667 puan) tarafından
Ahahah Kevser nerelerdesin ayyy?
(3,069 puan) tarafından
Ayy başka postlardayim geceden beri;)
(2,667 puan) tarafından
Ahahahha gel eğlence burda:D
-Reklam-
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Cidden miii ? 
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Temiz bir kalp var. Sıkıntılardan arınmış. Bir de bir kadın var saçları kalçasına kadar yol kenarında bekliyor. Ya beklediği var ya da yolculuğu bekliyor. 4 tane yol görünmüş. Biri biraz pürüzlü ama diğerleri temiz. Tabakta da bir kadın var. Bir sırtında bir de karnında bebek var. Ama sıkıntıda görünüyor. Gebe kadın karga gibi çıkmış anlaşmazlık ve ya ayrılık yaşanıcak gibi. Tabakta bir adam var. Bir şey yüklenmeye çalışıyor. 
(1,425 puan) tarafından
Tek kendine yorma :) bir de biliyorum demedim ki :):)  gördüklerimi söyledim. Pat diye olacak diye de bir durum yok :) inanmam zaten fal işlerine filan.
(0 puan) tarafından
Yok kız biliyorum öylesine dedim
(1,425 puan) tarafından
Benim yengem çok iyi bakıyordu :) çok merak ediyordum ne görüyor filan diye :) bazı şeylerden sonra bıraktı :)
(0 puan) tarafından
6.his diyorlarmış ona ben inanmamda  ama sohbet vs  komu olsun diyede ortamda  bakarız bazen
(1,425 puan) tarafından
Bitane arkadaşım öyleydi. 6. Hissi kuvvetliydi. Kız kendine dikkat et başına bir şey gelecek demişti 1 hafta sonra ayağımı kırdım :) dedim düzgün şeyler söyle bana :) halamında benim hakkımda gördüğ0 rüyalar çıkar hep. Eşimi görmüştü rüyamda onunla evleniyorum diye. Evlendim. Hamile gördü hamile olduğumu öğrendim kızın olcak boncuk gözlü dedi mavi gözlü kızım oldu. Şimdi yine rüyasında beni görecek diye korkuyorum. Ne zaman rüyasında görse dönüm noktam oluyor:)
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Linc yükleniyooooor 

Kiz mubarek aylardayiz bee gunahina milleti de ortak etme
(0 puan) tarafından
Kimseyi zorla bir şeye ortak etmiyorum
(17,811 puan) tarafından
Temem
0 oy
(665 puan) tarafından
Çok büyük bir günaha giriyorsun yapma derim.haram haram haram 
(0 puan) tarafından
Canım ben sohbet amaçlı  açıyorum merak ettim yahu bir pazar kahvesi içtim çevirdim bu kadar yani bu falda çıkana göre hareket etmiyorum ben yani
(665 puan) tarafından
Tamam ama canım iyi değil ama sen adına fal. diyorsun çevirmek bile fakdir ki zaten birdeortak etmek daha günah
0 oy
(89 puan) tarafından
Ben Tarot bakıyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Seymakrblt (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 241 göst.