+6 oy
832 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar burda herkes bir birbirinin sorunlarına yardımcı olmaya çalışıyor ama çoğu arkadaşlar rastgele yazıyor ne bir nokta ne bir virgül ne bir boşluk bırakmıyor düz olduğu gibi yazıyor, birde çok uzun yazınca okumaya çalışıyoruz arada noktalama işaretleri de olmayınca kafamız tam karışıyor konularda birbirine karışıyor, aşırı uzun yazanlar genelde düz yazıyor gerçi ben onlara da ayrı eten şaşırıyorum hiç üşenmeyip nasıl bu kadar uzun yazabiliyorlar parmaklarınız da mı yorulmuyor hiç. Lütfen arkadaşlar sorununuza yardımcı olabilmemiz için lütfen noktalama işaretlerini bırakın mutlaka bu konuda duyarlı olun, eminim arkadaşlar da benimle aynı düşüncededirler.

25 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
İnan ki neyi nasıl yazacağımı biliyorum. Ama önemsemiyorum burayı çok değer verdiğim biri olursa tabiki yazarım. 
tarafından
Kendi çapında haklısın.
-Reklam-
0 oy
(448 puan) tarafından

Sende o kadar noktalama kuralı varken sadece virgül kullanımını biliyorsun sanırım. Onu da yanlış biliyorsun benden söylemesi. Cümle bitiminde virgül değil nokta kullanılır. 

Çoğu arkadaşlar değil çoğu arkadaş
Birde değil bir de
Ayrı eten değil ayrıca olarak kullanımı daha doğrudur :)
tarafından
Ben yazarken kendimi örnek vermedim kimse dört dörtlük değil çok bilmiş.
(448 puan) tarafından
Önce kendine bak sonra konuş.
0 oy
(3,391 puan) tarafından
Kendim öğretmenim  ben bile dikkat etmenden  yazıyorum  klavye   hatasindan   dolayi
0 oy
(8,922 puan) tarafından
Bazen ne demek istedi bu arkadaş diye çok düşündüğüm postlar oluyo gerçekten sjsjjsjs
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Tencere dibin kara seninki benden kara:)
tarafından
Senin kalbin gibi :)
(4,430 puan) tarafından
Teşekkür ederim o senin güzelliğin:)
tarafından
Teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 807 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Emine S (15,984 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.