0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından

Sorum yukarda  kizlarr

Ben hazırlarım her sabahh işe gitmeden cantasinida bir donatirim öyle gonderirim

22 Cevaplar

0 oy
(2,273 puan) tarafından

Ben kendime hazirlamiyorum ne eşimi 12.10 geceye kadar yemek saatini bekliyorum hem ben erken cikyorum eşim bı saat sonra cikiyo keşke eşimin bqna hazirlasa o da nerde :D

(100 puan) tarafından
6 yıl olucak evliyim birgün bile kendisi bana hazırlamış
-Reklam-
0 oy
(12,897 puan) tarafından

Genel de uyanıyorum nöbete gittiği için bir şeyler hazırlıyorum 

Kalkamadıysaö da neden kalkmadın demez :)

(100 puan) tarafından
Benimkide birşey demez ama içim rahat olmuyor
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Öğlen saatlerinde gider haftada bir gün kendi açar sabah uyanır bizi uyandırmamak için giyinip ayak ucunda yavaşça çikar 
(100 puan) tarafından
Allah başınizdan eksik etmesin onu
(12,536 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(15,854 puan) tarafından
1 ay öncesine kadar hazirlardim..beni uyandirirdi. Ama artık uyandirmiyor bende hazirlamiyorum 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Yapmaz kahvalti esim ama yiinede hazirlarim bi bardak süt bile olsa veririm
0 oy
(874 puan) tarafından
Bazen eşim hazırlar bazen ben. Hangimiz erken uyandiksak ama bu aralar ise gidiyor erkenden  öğlene doğru geliyor o zaman ben hazırlıyorum. Ona da dedim bu aralar fırsatçılık yapıyorsun diye:D
0 oy
(12,781 puan) tarafından
Hayır çok erken gidiyor çünkü 
0 oy
(100 puan) tarafından

Sabah erken giderse hiç hazırlamam zaten hazirlasam da yemez din dk da uyandığı için ağzına biseler atar Taha içecek içip çıkar ama öğlen giderse hazırlar yeriz birlikte :)ha bide kendisi zaten aşçı aç kalmaz

0 oy
(7,424 puan) tarafından
Hazirlamm 7 de gidiyor 5 6 da kalkamm 
0 oy
(271 puan) tarafından

Malesef kahvalti sevmez anca ogleye kadar evdeyse oglen yapariz kendi isyeri oldugu icin gidince yaparlar elamanlariyla bana kalkma bosuna der hep :)

0 oy
(2,746 puan) tarafından

İlk üç yıl evliyken hazırlıyordum ikinci çocuk oldu zorlanıyordum baktım kalkamaynca zor oldu laf yapıyor hepten bıraktım :D

0 oy
(601 puan) tarafından
Sabah 7 De gittiği için erken hazırlamam iş yerinde yapar ben çocuklar la 10 gibi yaparım genelde 
0 oy
tarafından
6 da kalkarım hazırlarım 6 buçukta eşimi uyandırırım 7 de evden çıkar zaten bırgun kahvaltısız göndermedim 12 yıldır :) 
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Yok hazrlamam gitsn dsrda yesn zaten sewer disarda yemeyi☺️☺️
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Ben gececiyim kalkamıyorum o da kendi hazirlar yer gider saolsun. Haberim bile olmaz ciktigindan. 
0 oy
(1,293 puan) tarafından

Hazırlıyorum hatta arkasından yatacak olsamda onunla birlikte bende yapıyorum iki kişi olunca insan daha iştahlı yiyor sanki hem muhabbet ediyoruz o da açılıyor :))

ayrıca etrafımdaki insanlar bunu duyunca yeni evlisin bikarsin bırakırsın diyorlardi 3 sene oldu çocukta oldu gece uykusuz kaldığımda oldu ama bırakmadım :) bir tek hamileyken yapamadım çünkü midem kötüydü
Yapmazsan adam kahvaltısını kendi yapıp gidiyor birşey olmuyor yapamadığından değil ama bu farklı birşey bence 
tarafından
Ayy maşallah sende kendımı gördüm canım :) 12 yıldır aynı düzen bızde de devam hamılelık lohusalıkta falanda poğaça kurabıye gözleme tarzı seyler yapardım iyi hıssettıgımde yada izin gunlerı esım çocuklara bakarken yapardım esım kendısı ısıtır yer gıderdı :) bilmiyorum annemden de böyle gördugumden sanirim ıcıme sınmıyor esım asla sorun etmez ama benım icıme sinmiyor belkı de karşılıklı öz verili olduğumuzdan bilmiyorum hıc gocunmam uykusuz da olsam kırgında olsam hatta o kahvaltı masasında sabah sabah çok barısmıslıgımız var :D
(1,293 puan) tarafından
Aynen canım bizim evdede annem hep kalkardı babam kahvalti yapsa da yapmasa da bence öyle gördüğümüz için kalmış bizdede
Benim eşimde söyler hep bu huyun çok hoşuma gidiyo diye ben giderken yatmiyorsun beni yolcu ediyorsun sonrasında istersen akşama kadar yat o önemli değil der :)) gerçekten o kahvaltı sofrası birleştirici pozitif bir yer oluyor :))
0 oy
tarafından
Benimki genelde yapmaz kahvaltı yaparsada genelde kendisi hazırlar bizede :) 
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Akşamlar yemeğini ve kahvaltinisini hazırlarım götürür iş yerinde yer. Bunun için uyanmam eşimde istemez açıkçası.
0 oy
(946 puan) tarafından
Sabah 6.30da evden çıkıyor. Kahvaltı hazirlayim diyorum yok iş yerinde yiyoruz diyor. Bir de öğle yemeği yiyorlar . Akşam yemeği yapmama da izin vermiyor. Sabah öğle akşam yiyince kilo alıyor. O yüzden bende kızımla kendime göre yemek ayarlıyorum 
0 oy
(554 puan) tarafından
Sabah 6da gider kalkma diyo sabahları iştahım yok zaten her hafta değişiyor vardiye

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 2,088 göst.
0 oy
40 cevap 455 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yunusemrem (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,025 göst.
29 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ozgemmsi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.

378,380 soru