0 oy
455 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından

Sorum yukarda  kizlarr

Ben hazırlarım her sabahh işe gitmeden kahvaltısını yediririm  cantasinida bir donatirim öyle gonderirim

40 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Normal şartlarda da kahvaltı yapmaz yapmayı sevmiyor ondan her zaman yataktayken öper gider :D

(100 puan) tarafından
:))) bunyen düşer en sağlıklı sabah kahvaltisidir kizz
tarafından
Alışkanlık olmuş herhalde günde sadece 1 öğün yapıyorum
(100 puan) tarafından
Benim kahvaltısını yapar ve nöbette olmasa akşam yemeği mutlaka olurr
(100 puan) tarafından
Şimdi fit duruyorsundur ben emzirdigim halde zor birşey atistiriyorum ben akşam yemekleri severim normalde ama bebekten dolayı düzenli yemem lazim
tarafından
Ne fit ne fit :D koca ayı . Doğumdan sonra maalesef bende çok kilo aldım
-Reklam-
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Oğlumla eşim aynı saatte evden çıkıyor eşim isterse söylerse sandviç yaparım ama özel kalkıp hazırlamıyorum
(100 puan) tarafından
Valahh her sabahh onun için uyanıyorum bide iki çocuğum var kizz iki defa post olmuş silicektim olmuyor 6 saat sonra siliniyormus
(1,181 puan) tarafından
Vallah kalkamam zaten bütün gün yoruluyorum yani o isterse kalkarım ama özel kendim kalkıp hazırlamam
(100 puan) tarafından
Ya bazı arkadaşları orda kahvaltı yapmiyormus oda dışardan alıp götürdüğünde yanlarındada yemek istemiyor gözleri kalır die evden yemek istiyor
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Ben geceden kahvaltılik koyuyorum sabahta çantasına biseyler koyuyorum 
(100 puan) tarafından
Çok iyi bende öyle yaptım bir kere istemedi
0 oy
(790 puan) tarafından
Normal şartlarda kahvaltı istemiyor benimki hatta uykumu kahvaltı için mi böldün diye kızıyor 2 işte çok uzun saatlerde çalışınca helede sanayide birisi işe uğurluyorum ama her sabah bir hamileliğimin başında uğurlamıyordum hem kalkma diyordu kalkmayıncada bizim hanıma bak ne güzel yatıyor oluyordu
(100 puan) tarafından
Ahahah benimkide der uyu uyu geç kaldığı vakitlerde
0 oy
(1,491 puan) tarafından

Kahvaltıyı kaldırdı iş yerine kahvaltı geliyormuş diye ama yol etmek için mutlaka kalkarım ugurlarim yatacaksam yine yatarım 

(100 puan) tarafından
Ohhh valahh bende geri uyurum
0 oy
tarafından
Ben uyanıyorum şimdi gitti ama kahvaltı yapmıyor sabahları canı istemiyor
(100 puan) tarafından
Benimki artık yemeden çıkmıyor
0 oy
(4,555 puan) tarafından
10-11 gibi kahvaltı yapan biri iş yerinde yapar onun için uyanırım iş kiyafetlerini hazırlar geri uyurum hamilelikten beri bebiş de uytmuyor onun için öper ise gider bazen işe gittiğini bile fark etmiyorum 
(100 puan) tarafından
Yorgunluktandir farketmemen
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Kahvaltı yapmaz ama yinede kalkarım yolcu ederim bazende etnem değişiyor yani
(100 puan) tarafından
İyi yapiorsunn yinede uykundan kalkıp yolcu ediyorsun
0 oy
(712 puan) tarafından
Bende tabiki kalkarım kahvaltı hazırlarım her zaman zaten arada geliyor şehir dışında çalışıyor okula giden oğlumuz var onun için kalıyorum 7 de 
(100 puan) tarafından
Valahh uykusuz kaldığım halde bile kalkiyorum
(1,178 puan) tarafından
Bende kalkıyorum elbette de hiç Boyle olmazdi ugurlamazsam içimde endise kalıyor aklimda takılıyor aslında uyaniyorum alışkanlık bir nevi alarim bile duyamıyorum geç uyursam erkenden uyuyabilme şansımız oldugu vakit tabi hemen kalkarim hatta namazımı kılarım beraber gönderirim yani
(100 puan) tarafından
Aynii senin gibi yapiorumm namaz kılmaya da vesile oluyor öylece sabah namazı kılındı mi tüm günüm güzel gecer
(712 puan) tarafından
Ben sabah namazımı kılar geri kalkarım 7 de ama eşim ile gidecekse 6 da cıkıyor 2 saat sürüyor yol şehir dışında calısıyor o zaman 5 te kalkıyorum eşim gidince namaz kılıyorum
0 oy
(426 puan) tarafından
Her sabah mesaisinde uyanıp kahvaltı hazırlamışımdır ama şuan ağır ayak olduğum için sabahları kalkıp kahvaltı hazırlayamıyorum pek. 
(100 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
0 oy
(829 puan) tarafından
Kizlarimin ve esimin kalkma saati ayni oyuzden her sabah kalkip guzelce kahvalti hazrlarim once esim gider 15 20dakkq sonra kizlarim yani oyuzden kalkiorm ama kizlarim okula gitmedgi zaman kalkmiorm istemez cunku sende dinlen yat der
(100 puan) tarafından
Allah razı olsun ondan:))
0 oy
(100 puan) tarafından
Ben ondan önce uyanıp işe gidiyorum 
(100 puan) tarafından
Kesin sende kahvaltı yapmadan cikiyorsundur
0 oy
(915 puan) tarafından
Eskiden hep uyandırdım kışın erken diye eşim bazen yemek istemezdi saat 8 de işe gidiyor..

Şimdi bazen hazırlıyorum bazen hazırlamıyorum

Bazen kahvaltı hazırsa arıyor işim yok geleyim bu nadiren oluyor

Bazen Arkadaşlar çağırıyor

Yaz olursa arkadaşlar çağirmazsa hep hazırlarım 

Öğlen mesaisinde geliyor kahvaltı yapmamissa yada açsa Bir şeyler hazırlıyorum 
(100 puan) tarafından
İyi yapıyorsun canim
0 oy
(7,911 puan) tarafından
Evliliğin ilk zamanalari kalkıyordum, eşim yemiyordu sabah sabah midesi yemek istemiyormuş. Artık kalkmiyorum...
(100 puan) tarafından
Ohh vala uzun süreli uykuya hasret kalmisim eşim uyandirmasa bile 2cocukk sagolsun
0 oy
(2,155 puan) tarafından
Eşim Sabah erken saatlerde kahvaltı yapmıyor:D
(100 puan) tarafından
Ohhhh :)))
0 oy
(726 puan) tarafından
İlk 6 ay kalktım sonrası yok:) hep öperek giderdi işe geçenlerde öperken korktum kızdım biraz 1 haftadır öpmüyo kalbi kırılmış:) sadece kapıyı çekme sesini duyuyorum o kadar
(100 puan) tarafından
Ahah benimkide önce cocuklarini öper sonra beni öyle gider kahvaltısını yapipta gider
(726 puan) tarafından
Yok benimki iş yerinde yapar kendine melemen falan yapıyomuş:) orda ocakları dolapları falan car
(100 puan) tarafından
Eee hiç uyanma ozmnnn öyle birşey olsa asla kaldırmaz beni:)))
(726 puan) tarafından
Uyanmıyom zaten :)) sizler gibi çalışkan değilim tembelim:)
(100 puan) tarafından
Ahahah bedenimiz alışmış kizz
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Uyanıyorum tabi de uykumu alamadığım zaman kalkamıyorum kahvaltı yapmıyor zaten yedek anahtari var onunla kilitliyor KAPIMIZI gidiyor msj atıyorum uyanınca kalktığımda gönderiyorum ugurluyorum dua ediyorum tabiki bazen anne olarak o kdr yorgun oluyor ki insan
(100 puan) tarafından
Ayniii senin gibi oluyorum inann
(1,178 puan) tarafından
Esimde dinlenmemi istiyor anliyor haliyle çocuk büyüdükçe hareketleniyor falan yoruyor diye hiç bana 3 senedir demedi ki alarmını kur erkenden masam hazir olsun deseydi yaparim hemen
(100 puan) tarafından
Saolsun
0 oy
(264 puan) tarafından
Çok nadir kalkar kahvaltı hazırlarım çoğunlukla gittigini bile farketmiyorum tam dönüyorum işe geç kaldın demeye bi bakıyorum gitmiş ahahah uyandığımda da uyuyomuş numarası yaparım öpücük kondurup gidiyor işe canımcım
(100 puan) tarafından
Ahahah bazende bende oyleyim
0 oy
tarafından
Yaklaşık 3 senedir 5:30 da kalkıp kahvaltı koyarım kocamla beraber 1 bardak içerim konuşuruz öyle öğlen yemeğe kadar acikiyor küçük ekmek arası bişeyler koyarım öpüp gönderirim :))) kahvaltıyı asla aksatmam herkes gibi kahvaltılıkds yemez krep menemen işte börek vs. Yapıyorum 
(100 puan) tarafından
Masalalhh sana
0 oy
(250 puan) tarafından
Normalde kahvlatı hazırlarım ama 1 aydır kalkmıyorum bebeğim sabah 8 de uyanıyor eşim sende dinlen diyor eşim de 7.45 evde çıkıyor geceden mini pizza poğaca filan yapıyom sadeca
(100 puan) tarafından
Yinede aç gondermemeye calisiyorsun

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 197 göst.
0 oy
16 cevap 1,025 göst.
29 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ozgemmsi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 470 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yunusemrem (100 puan) tarafından soruldu
0 oy