0 oy
460 göst.
Aile kategorisinde (103 puan) tarafından

Sorum yukarda  kizlarr

Ben hazırlarım her sabahh işe gitmeden kahvaltısını yediririm  cantasinida bir donatirim öyle gonderirim

40 Cevaplar

0 oy
(5,511 puan) tarafından
Kalkıyorum her sabah canım kahvaltısını yiyo gidiyo 
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Yani zahmet olmaz ise hazirlamak doğru olur aç susuz gitmesini doğru bulmam

(103 puan) tarafından
Aynen benimde için rahat etmez
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Uyanırım ama kahvaltı yapmayı sevmez uyanir uyanmaz. O yüzden uyanırım bazen yolcu ederim bazen yatakta öper gider.
0 oy
(879 puan) tarafından
önceden hazırladım da eşim çok erken gittiği için uğraşma dedi sabahın köründe yiyesim gelmiyor ben giderken poğaça faln alır giderim dedi bende artk evde poğaça yapıp dolaba atıyorum giderken alıp gidiyor 
(103 puan) tarafından
Çok iyi benim eşimde öyle şeyler sevmez yemez :((
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Her gün hazırlarım zaten evde kahvaltı yapmadan çıkmaz 
(103 puan) tarafından
Alistirmisiz bence oyuzden ://
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bir iki lokma yer kalkar hazirladigima degmez bebem uyanincaya kadar bende uyuyorum cunku gun icinde zaten pertim cikiyor :)
(103 puan) tarafından
Kız benim eşimde öyle ama napim uyanıyorum yinede
0 oy
(358 puan) tarafından
Ben hamileyken de normalde de hep hazırlarım kahvaltısını .dışarıdan yiyince aşırı başı agırıyor. Poaça simit hamur işi kaldırmıyor 
(103 puan) tarafından
Benim eşimde sevmez hamur isini
0 oy
(1,717 puan) tarafından

Kendim için bile o saatte uyanmam :D öper gider bazen öperken bile beni uyandırdığı için bagiririm :angel:

(103 puan) tarafından
Abahahabab çok iyiii çok sukurr böyle eslerde varr eslerimize sukredelimm
(1,717 puan) tarafından
Aynen :))))
0 oy
(2,753 puan) tarafından
Birlikte ise gidiyoruz kalkmamak gibi bir şansım yok malesef
(103 puan) tarafından
Allah güç kuvvet versin size
0 oy
(641 puan) tarafından
Hazırlamam çünkü herşey hazır kahvaltoligi tepsiye koyup ekmek yanına ekler yapar gider 
(103 puan) tarafından
Sabahları genelde tost  kahvaltılık yemez öyle:((yeseydi benim içinde rahat olurdu
(641 puan) tarafından
Ayy valla ben her sabah kalkıp tost yapamam kendime hazirlamiyorum bide şişme hazirlicam hiç sanmam))
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Geceden ise götüreceği yeneklerinhazirlar koyarım. Kahvalti yapmaz ilk zamanlar kalkarım ama kendindiyor kalkma diye kendisi kapıyı kilitler gider 
(103 puan) tarafından
Saolsun sende kalkma ozmn
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Kalkmıyorum ben kendisi de öyle bişeyler atistirir zaten işe gitmiyor çocuğu okula götürüp geri geliyor sonra beraber yapıyoruz 
(103 puan) tarafından
Geç saattemi gidiyor
0 oy
(208 puan) tarafından
Hiç gittiğini bile duyamam bazen o 8 de işe gider ben 10 11 12 de falan uyanıyorum 

1 buçuk yaşında kızım var sabah 4 5.gibi uyanıyor 6 7 ye kadar uyanik kaliyoruz kızımla ondan sonra uykum çok ağır oluyor bidr 18 haftalık hamile olduğum için kıyamiyor öpüp gidiyor. Vardiyalı calişiyor gece caliştigi zaman sabah 8 buçuk 9 gibi gelirse bazen dişardan bana kahvaltı getirir kendisi yapmadan uyur 
(103 puan) tarafından
Saolsun Rabbim daim etsin inslahhh
(208 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cnm
0 oy
(271 puan) tarafından
evet saat 6 da evden cikar ben 5 de uyanirim benim icin zor oluyor cunku gece cocuklardan dolayi hep ayaktayim 1 de uyuyor gün boyu sadece 4 saat uykuyla duruyorum
(103 puan) tarafından
Rabbim güç kuvvet versin
0 oy
(4,239 puan) tarafından
Hic uyanmadim. Bende calisiyorum hemen hemen ayni saatlerde kalkiyoruz :) bebekten once ufak bi kahvalti hazirlardim. Simdi esim isterse kendisi hazirlayip goturuyo evde yemeye vaktimiz kalmiyo. Bebegimi yedirip krese birakiyorum ordan da ise geciyorum.
(103 puan) tarafından
Sende baya yoğun geçiyor gunun
(4,239 puan) tarafından
Oyle valla. Arada eve gelip bebegime corba yaptim, ortaligi topladim . Robot supurgeyi actim. Camasirlari kurutmaya attim. Kucuk bi tost yedim geri gittim.
(103 puan) tarafından
Maslahhh
0 oy
(772 puan) tarafından
Çayını kahvaltısını hazırlarım kahvaltısını yaptırır öyle ise yollarım canım o gidince tekrar yatiyorum
(103 puan) tarafından
Bende senin gibi yapıyorum:)
(772 puan) tarafından
Is yerindeki arkadaşları şaşırıyorlarmış sabah kalkıp kahvaltımı hazırlıyor diye onların eşleri yataktan hadi güle güle deyip ugurluyorlarmis bazıları uyanmıyormuş bile :D
(103 puan) tarafından
Ahahah eşimin arkadaslarida sasirir
0 oy
tarafından
Sabah çok erken saatlerde canı birşey yemek istemez o yüzden kalkmiyorum
(103 puan) tarafından
Ohh çok iyi
0 oy
(657 puan) tarafından
Yok cnm sağolsun uyandirmaz sessizce çıkar.
(103 puan) tarafından
Allah razı olsun ondan ozmn:)
0 oy
(770 puan) tarafından
Çocuktan sonra hayırrr 
(103 puan) tarafından
Niye sinirleniyon kız:)))

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 202 göst.
0 oy
16 cevap 1,027 göst.