0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (1,131 puan) tarafından
Benden önce anne olanlar, birden fazla çocuğu olanlar,kendimi çaylak gibi hissetmeme sebep olan herkes işte.

Bebek 4 aylıkken en sessiz halleri bunlar sen emeklemeye başlayınca gör.

Çocuk emeklemeye başlar,sen yürümeye başlayınca gör.

Çocuk yürür, sen onu 2 yaşına gelince atak döneminde gör.

Azı dişleri çıkarken gör 

Bezi bırakırken gör

Ayrı oda da yatarken gör.

Konuşunca gör.

Mesela ben bunları gördüğüm zaman mutlu oluyorum,hem onun ilklerine tanık oluyorum ,hem de yeni yeni şeyler öğrenmesine hayretle bakıp şükrediyorum.Bu bebek bana Allahın lutfu neden Allahın cezasıymış gibi basamak basamak temennilerde bulunuyorsunuz? Bunları demek istiyorum ama diyemiyorum çünkü böyle şeyler o an aklıma gelmiyor.Zaten söylesemde boşa.

18 Cevaplar

+1 oy
(7,787 puan) tarafından
Bizemi didin apla
(1,131 puan) tarafından
Real hayat
(7,787 puan) tarafından
Bosver takma ..
(1,131 puan) tarafından
Takmam.
(18 puan) tarafından
Ben bu yoruma yıkıldım
tarafından
Hahaha ++
-Reklam-
0 oy
(8,996 puan) tarafından

Heves kaçırıci dolu etraff;)

(1,131 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(17,865 puan) tarafından
:D kimeeeeeee
(1,131 puan) tarafından
Real hayattan bahsettim
0 oy
(9,019 puan) tarafından
Eee yani şimdi???? Kız neye dellendin gece gece sarıl bebene yat uyu boşver milleti 
(1,131 puan) tarafından
Bunları çok sakin yazdım aslında bebem uyuyor
0 oy
(2,389 puan) tarafından
Bu kulplarin doğru olması dışında bir sorun yok :)
(1,131 puan) tarafından
Tecrübe konuşuyor o zaman
(2,389 puan) tarafından
Hiç sorma 5 yaşına gidiyor  hala akillancak benm çocukta ben gorcem gotu bezli yatıyor şuan benm yatagimda bende Napim onun tek kişilik  bazasinda kocamla yatiyom :D  çocuk iflahimizi getirdi ya
0 oy
tarafından
ben bu yaziyi snki daha önce okumustum 
(1,131 puan) tarafından
Dejavu oldun galiba
tarafından
aynen ya
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Son cümle harıka olmuş gerçekten öyle ya. Onlar bızım canımız baş belası gıbı konuşuyorlar. O konusanlarında en az 2 en çok 4 çocuğu var 
(1,131 puan) tarafından
Aynen :))) Ben mutluyum halimden sanırım mutluluk gördükleri zaman tahammül edemeyip caydırma dozunu artırıyorlar
(2,351 puan) tarafından
Hayır sen yürüyünce gör veya ıkı yaş atagı başlayacak dediklerinde... Ay napsam  sakaga mı atsam demenı mı beklıyorlar. Büyük tepkı bekledıklerı kesın de ne ağlama krızı mı veya keşke doğurmasaydım desen. Yok o zaman da deme öyle deme zor da olsa evlat derler :) :) :) ayar yok ama bu duzenı bız degıstırecegız sjsjsjs bılınclı annelef
(1,131 puan) tarafından
Beceriksizsiniz sabırsızsınız bir bebeğe bakamıyorsunuz demek lazım:)) sürekli
Şikayet ediyolar sonra şikayet ettikleri annelerde diğer annelere şikayet ediyor:)bu döngüyü bozmak lazım yaparız değil mi ? :D
(2,351 puan) tarafından
Yaparız bence sadece sayımız az :) :) ama eskı nesil ölürse yenılee düzen kurarız var mısın benımle mısın??? Evet mı??? Bana oy verecek mısın?? Ay koptum dnsnsn
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Babada çok saçma geliyor evet çok yorucu dönemler olabilir ama sen bunları yaşayarak öğreneceksin başkası söyleyince korkuyla bekliyorsun banada birçok kişi dedi ve bu yüzden kimseye bişey dememeye çok dikkat ediyorum varlıklarına binlerce şükür ne kadar yorsalarda 
(1,131 puan) tarafından
Kesinlikle öyle.Bu konuyu da kafama takmıyorum aslında sohbet edelim diye yazdım bu durum hiç değişmiyor ki zaten okul hayatında ,iş hayatında  hatta evlilikte de var.kendince üstte olanlar yeni olanı korkutmaya heves kaçırmaya çalışıyor
(1,373 puan) tarafından
Bu her zaman böyle yfi sanırım bi kural gibi oldu artık herkes üstünlük taslıyor
0 oy
(12,709 puan) tarafından
De canım de sakınma yüzüne karşı çatır çatır de kim söylüyorsa
(1,131 puan) tarafından
Cahil onlar :) bebeğim buraya yazdım yeni anneler beni anlar diye
0 oy
(832 puan) tarafından
Her konuda cevre öyle değl mi zaten 
(1,131 puan) tarafından
Maalesef
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Bilmişlik yapmayı seviyor millet açıklaması bu. Hani demek istiyor ki sen bir şey bilmiyorsun bak ben geleceği de biliyorum. Hepsi aynı boşver desen de aynılar demesen de
(1,131 puan) tarafından
Öyleler
0 oy
(815 puan) tarafından
Ay evet ya okdr sacma geliyor ki bna bu sözler ee yürümesin mi bezi bırakmasın mı herseyin bi zorlugu var geçiyor sonucta bnde gecrdım hiç bi zmn şikayet etmedim ama cevremde görüyorum yok cocuk yürürse gorursun ee yürümesin mi bukdr şikayet etcekseniz getirmeyin 
(1,131 puan) tarafından
Yani şikayet eden kendileri aslında ayrıca beni bu konuda önceden uyarman benim ne işime yarayacak ? Çocuğu çıktıgı yere geri yerleştiremem herhalde dimi :) Ne istediklerini inanın anlamıyorum çocuğu sanal gerçeklikle galan mı büyüteyim bilemedim :Dsddmdkfk
0 oy
(4,696 puan) tarafından
Dogru sen onlari yasa da gor.s.s.d
0 oy
(777 puan) tarafından
Lütfen şunu unutmayalım " Bunlar senin iyi günlerin " ağzının üstüne depinen vurasım geliyo sanki dünyaya canavar getiriyoruz tövbe yarabbim 
0 oy
(905 puan) tarafından
Ozamn dogurmasaydın derler dımı çocuğu dünyaya getırmeyı bız tercıh edıyoruz bakması zor gelen çocuğu yapmıycaksın ozamn
0 oy
tarafından

İmzamı atıyorum:D

0 oy
(2,308 puan) tarafından
Evet sacmanınds sacması tmm cok zorlnyrz ama değer yani hic ah toh demem
0 oy
(276 puan) tarafından
Aynılarını sen de başkalarına diyeceksin Paris'e gidip gitmeyen birine parisi anlatmak gibi birine ya da Marmaris aşk cenneti diyene sen bir de parisi gor demekle eşdeğer anlamadığım Allah'ın cezasıyla nasıl eşdeğer gördüğün çocuk yetiştiren herkes bazı dönemlerin daha zor olduğunu bilir bana da diyenler oldu ben de diyorum dişde ateş çıkar mesela ben birinden duydum çıkınca çok korkmadım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 269 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Serappppppp (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 231 göst.
6 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 287 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 351 göst.
4 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,903 soru

11,404,002 cevap

34,942 kullanıcı

...