0 oy
863 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Kızlar esimle anlaşamıyoruz ayrılma kararı aldık hem BİRBİRİMİZİ çok seviyoruz ama anlaşamıyoruz eşim tarafından bir çok kez darp edildim şimdi de üstüme iftira atıyor ben esimi aldatiyormusum evimde ne koltuğum var ne Bisi ama ben çocuğum için katlandım ona rağmen sustum dayanamıyorum artık annemin evine geldim çocuk baba diye ağlıyor 2 yaşında kafayı yicem babasi istemiyor  lütfen bana akıl verin seve seve ayrılıyoruz bir arkadaş uğruna böyle oluyor onun işi yerindeki arkadaşları ona diyor hep şimdi ise bir arkadaşıyla bekar evinde kalıyor çocuğumla kaldım ortada bana fikir verin nolur kızım ayağımda sallıyorum sabahtandir baba baba diye mahvoldu yaa eşim de telefonu açmıyor offfff kızlar lütfen bana fikir verin

26 Cevaplar

+11 oy
(1,323 puan) tarafından
Böyle sevgi mi olur Allah aşkına darp etmiş iftira atmış sen hala eşim diyorsun . Çocuğuna acımayan bir adamdan ne bekliyorsun . Boşan kimseye boşan demek istemem ama kendine çocuğuna saygın olsun lütfen . 
(41 puan) tarafından
Bende istiyorum ama ben dayanamıyorum çok zor geliyor offfff
(2,707 puan) tarafından
Darp etti dedikten  sonrasini okumadim sevgi bu degil  10 çocuğumda olsa boşarım  net !!!
-Reklam-
+1 oy
(2,316 puan) tarafından
Bacı darp var dıyon . Iftıra dıyorsun. Severek ayrılıyoruz dıyorsun. Ne ıstedıgınızj neden bılmıyorsynjz. Dayak yerım sevıyorum otururum evde mı ıstıyorsun. Sorumsuz işte senle konuşmuyor o yavrunun suçu ne 
(41 puan) tarafından
Ya ben erkeklerden tiksiniyorum şuan öyle yaptı ki beni mahvetti 2 yıl sevgili hayatı sürdüm ben böyle olacağını bilmiyordum
(2,316 puan) tarafından
Yavrum çocuksun sen çocuk farkında mıskn.  Hala 18 sın senın tek şansın sen 20 yasında 5 yasında evladın olacak genceveksın daha hayat bitmiş gıbı davranma yolun basındasın
(41 puan) tarafından
Abla psikolojimi bozdu çok sıkıyordu beni benim hayatım yoktu ev iş yemek çocuk sonra aileme diyordu ki yapmıyor ulan bir kere dışarı çıkarmadı.beni 1 kere diyordum bunalıyorum dinlemiyordu yatıyordu hep
(7,574 puan) tarafından
Bugun tuhaf seyler oluyor
(41 puan) tarafından
Neden
+1 oy
(978 puan) tarafından
Böyle bi adamı bırak sevmeyi yüzüne bakmam hala severek ayriliyoruz diyorsun seni geçtim o cocugunu hiç düşünmüyor yazık günah değil mi umrunda değil böyle bi adamı hala nasıl sevebiliyorsun onu anlamış değilim iyi bi adam olsa evine yuvasına cocuguna sana sahip çıkardı yoluna bak hayatını düzene sokmaya çalış cocugunu başka şeylerle avut böyle bi adamdan hayır bekleme
(41 puan) tarafından
Haklısın canım şuan tek derdim kızım çünkü zaten bu yassa kadar tek basima getirdim inşallah Allah yardım ederse üstesinden gelicem
(978 puan) tarafından
Rab'bime sığın o herseyi yoluna koyar inşallah çocuğun büyüdüğünde o adamın yüzüne tukurmez gerçekten çok vicdansız biriymis
(41 puan) tarafından
Benim bebegimden başka kimsem yok ki bazen ağlıyorum sessiz sessiz göz yaslarimi siliyor kucağına koyuyor başımı o kadar mutlu oluyorum ki biannda sakınlesiyorum iyiki o var iyiki
+1 oy
(3,303 puan) tarafından
Birleşmek istiyorsunuz sanırım. 

Şiddet ve sevgi aynı kişide toplanamaz. Seven insan şiddet göstermez. 

Ama tabi hayat sizin seçim sizin. 
(41 puan) tarafından
Birlesmek bilmiyorum canım adam darp uyguluyor normalde esim namaz kılan bir insandi nasil canavarlasti anlamıyorum
(3,303 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun.
Yapmaz dediklerimiz neler yaptı,
Olmaz dediklerimiz bir bir oldu.
Kimseye yüzde yüz güven olmaz.
(41 puan) tarafından
Haklısın canım valla Allah görüyor bir kapı açar inşallah ama orda bebeğimle olmak istiyorum ağlama hüzün olmadan
+1 oy
(1,347 puan) tarafından
Kendini kandırma seviyoruz diye seven insan bekar evinde kalmaz seven insan darp etmez kusura bakma bence sen kendini kandırıyorsun seviyoruz diye adamın sevdiği yok sen neden evinden çıktın peki o bekar evindeyse ve aç davanı al bütün haklarını çocugun baba diye ağlarken o adamın ciğeri sızlamıyorsa bırak babasız büyüsün 
(41 puan) tarafından
Annemlerdeyim şuan gecenin tek vakti korkarım benn evladımla tek benim babam da yok annem tek Annemle kalıyorum artık yaşım küçük anlamadığım için kaldıramadım galiba ağır geldi bian
(1,347 puan) tarafından
Kızımda 18 yaşında şuan senin yerine koydum çok üzüldüm inan daha çok ufak sın ya kıyamam sana ama sakın sevgisine kanma bak seni gram düşünmüyor çocuguda düşünmüyor sende düşünme dik dur
(41 puan) tarafından
Ben kaldirabilirmiyim basarabilir miyim kendime güveniyorum ben yaparım diyorum ama benim emeklerim boşa gidiyor ben buna yanıyorum
+1 oy
(106 puan) tarafından
Birbirinizi sevmiyorsunuz siz kocanızı seviyorsunuz o sizi sevmiyor seven insan karısına namusuna iftira atmaz bu şekilde darp etmez anasına babasına rezil etmez yaşınız küçükmüş okuyup çalışmaktan korkmayın çocuğunuz içim dimdik olmayı öğrenin lütfen kendi ayaklarınızın üstüne dimdik basın ve o adamı bırakın 
(41 puan) tarafından
18 canim
(106 puan) tarafından
Seninle aynı yaşta kız kardeşim var üniversite sınavına hazırlanıyo şimdi sen 18 yaşında bu adamın bu iftiralarına katlanmayı mı göze alıyorsun yoksa hayatını sil baştan başlayıp kızına da örnek olmayı mı seçiyorsun şuan baba diye ağlıyo olabilir ama hergğn annesinin dayak yediği iftiraya uğradı bir ortamda emin ol onun da psikoloji mahvolmuş bi şekilde büyücek 18 yaşımda bende hem okudum hem çalıştım şuan 33 yaşındayım ve kimseye eyvallahım yok
(41 puan) tarafından
Benim kizim şuan çok küçük bende aynıyım ben hala mesela kızımla oturup oyuncak oynarım ben kızım için dünyamı karşıma alırım benim varım yokum çocuğum o benim küçük annem oldu bisey oldu kızıma sığındım ben çok seviyorum kizimi Ben çalışamıyorum annem çalıştırmaz beni daha yeni de dedim dedi sen sadece otur ekmeğini ye benim senin paranda gözüm yok dedi
(106 puan) tarafından
Bak bitanem annen ömür boyu senin hayatında olamaz çocuğunu tabiki seveceksin dışardan okulunu bitir eğitimini tamamla kendini geliştir geliştir ki evladına bir faydan olsun günümüz şartları çok değişti ve farklı yarın bi gün evladın senin karşına geçipte sen bana bunu neden alamıyorsun dediğinde anneannen izin vermedi mi Dicem yaşının küçüklüğünü unut artık çocuk sahibisin kusura bakma annen zaten seni düşünseydi o yaşta kocaya vermezdi kendini ve evladını düşün
(41 puan) tarafından
Haklısın canım ama ben kızım için her şeyi yapıyorum gözünü biseude asla bırakmam Allah izin verdikçe devam edicem asla kızımın gözünü bir şeyde bırakmam aslanla ben yemem kızım yesin
+1 oy
(7,574 puan) tarafından
Darp eden bir insanla olmaz ailen sahip cikiyor sonucta yanlarinda dur ayrilma seviyoruz birbirinizi diorsun ama esin sana iftira atacak kadarlik bir adam sevgi bu deildir onca seye katlanmissin yokluguna falan cekme cocugunu buyut gir bi ise calis 
(41 puan) tarafından
Haklısın valla yaa kaç yaşındayım ne haldeyim acımaya başladım kendime
+1 oy
(2,357 puan) tarafından
şiddet gördüğün evde nasıl sevgi oluyor ve adam zaten seni sevseydi saçının teline kıyamazdı bide severek ayrılıyoruz diyosun çocuk baba diye ağlıyor babası istemiyor diyorsun 
(41 puan) tarafından
Evet en cok da buna üzülüyorum yaaa içim sızladı yeminlen yaaa ya Sabah beni öptü.gitti akşam boşanmak istediğini söyledi
+1 oy
(3,850 puan) tarafından
Kocanım senı sevdıgınden emın mısın darp edıyor iftira atıyor 
(41 puan) tarafından
Bilmiyorum ki bir böyle bir soyle sabah öptü gitti akşam boşanicam diyor
+1 oy
(436 puan) tarafından
Annen hapis yatmalı seni çocuk gelin yaptığı için.Yazıklar olsun annene de seni darp eden pislik kocana da.Bu hayatta cehaletten nefret ettiğim kadar hiçbir şeyden nefret etmiyorum.Bazi yorumlarini okudum annen otur ekmeğini ye demis.Iki lokma ekmeği sana çok görüp başindan atmak için evlendirmeden önce deseydi.Aklıni başina al çocuksun daha resmen.Boşan o pislikten.Bir işe gir dışardan oku.Ayaklarının üzerinde dur, bir erkeğe muhtaç olma.Seni seven sana siddet göstermez yol yakınken boşan seni zaten istemiyormus.Defolsun gitsin.Hayatına yeni bir sayfa aç.
(41 puan) tarafından
Haklısın benim psikolojim iyi degil yaaa offf kendimi kapalı ortamda gibi hissediyorum
(436 puan) tarafından
Boşanmak ve çalişmak sana iyi gelecek emin ol.Sakın gurursuzluk yapma o adama dönme.Sana değer vermeyene sen hiç verme .Çalış, oku, her seyin güzel olacağına inan
+1 oy
(10,329 puan) tarafından
Dayak ve iftira var pardon ama sı.çam öyle sevginin içine. Ay sabah sabah terbiyemi bozduruyorsunuz bana 
(41 puan) tarafından
Haklısın valla umurumda değil adam olsa kalkıp iftira atmaz insan namusuna iftira atar mı yaa
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Bacı bi kere o eşin olcak seni sevseydi ayrılmazdı ayrıca nasıl bir iftira nasıl aldatyrmşsn kanıtı var mymş 
(831 puan) tarafından
Çok küçüksün önüne bak derim
(831 puan) tarafından
Yuva falan kalmamış sen önüne bnm iki ablam ayrıldı biri evlendi. Diğeri çalışıyor eskiden miş kim ne dedi diye düşünürsen ömrün çürür bu evliligi devam eden kişi içinde geçerli ailen arkanda duruyor Muş zamanla aileni ıkna eder işe de girersin böyle erkekleri çekmekten iydir yarın aynısını yine yapar söylim o zaman yanında iki üç cocuk olur
(10,329 puan) tarafından
18 yaşındasın çocuğun da var maşallah maşallah. Sen istismar edilen bir çocuksun farkında mısın bunun? Eşin önce bunun hesabını versin bence bir de 2 yıl sevgili idik diyorsun oh maşallah. Sapık herif senden hevesini almış bu kadar basit. Sübyancı
(2,415 puan) tarafından
Dul olursan sana kötü gözle mi bakarlar? Nerde yaşıyorsun?
(790 puan) tarafından
Benim annemde hemde akrabasının oğlundan boşandı tatlım ha dul damgası yedi ne oldu annemde 21 yaşındaydı babamın huyu vardır direk çocuk yapar kdın terk edemesinde bırakıp gidemesib diye şuan annemde dedemin maaşı var kiradada klmıyor ha ben evlenmek yerine anneme başka şehire taşınmayı önerdim o dul damgasını izmirin göbeğinde yedim ha bizimkiler annemi çalışmasını istemedi bende dul kadının kızı oldum evet başta zorla ıyprsun yalan değil ama bu damga içinde şiddet gördüğün bir adamdan ayrılmamak saçma ben annemin ellerinden öperim şuan kendisi 43 yaşında babamın elinde büyütmedi beni ben babamın terbiyesini almadım adamda alkol kumar dışında her türlü şerefsizlik vardı ha benim annemide dedemle oynaş tuttu  hatta bende vu aşkın meyvesiymişim annemin babasıyla annemin arasında ilişki varmış sokağın ortasında bağıra çağıra  bunu herkese haykırdı neden annem boşanmak istiyor diye boşanmak gerçekten yıpratacak bir süreç hele haysiyetsiz bir adamla daha fazla yıpranırsın  ama sonra daha mutlu olursun  benim ailem baya muhafazkardı ama dedem beni hiçbir zaman bir erkeğe muhtaç olmayacak şekilde yetiştirdi bana hep derdi bir erkeğin yanına sığınmak için evlenme onla yol arkadaşı hayat arkadaşı olmak için evlen benim dedem duvar örmesini sıva karmasını kaynak makinası kullanmasını öğretti bana zaten erkek gibi büyüdüm ha bende eşimle aramda sorunlarım var ama benim eşimle aramdaki sorunda eşim ayrılalım yapamıyorum dediği anda bende valizi topluyorum evden çıkacağım anda bana yapışıyor gidemezsin beni bırakamazsın sen neden böylesin diyor bna insan kocam beni bırakır giderse diye korkar sen korkmuyorsun neden direk valize dadanıyorsun diyor dedim bende kusura bakma beni sevmeyen bir adamla ağzını açtığında ayrılalım diyen bir adamla aynı evi paylaşamam ben sana muhtaç değilim olacaksan yoluma yoldaş ol olmayacaksan aradsn çekil gidicem ben derim gidemezsin der ha benim babamda yok sahip çıkacak annem var 32 hsftalık hamileyim en son evi 30 hafta önce terk ediyordum gene ayrılalım dedi iyi dedim kapıdan çıkarken gidemezsin diye arkadan sarıldı ben anneme gidrrimde sen gitme diye sana iftira atan seni döven bir adamdan ne istiyorsun ailenide çağır bakalım bir süre senin evinde kalsınlar bakalım aldatma emaresi varmıymış  emin olsunlar benim babamı varya ananemin taraf yaptıklsrknı duysaydı çiğnerdi hele dayım sen benim yeğenime nasıl dokunursun der vururdu
0 oy
(831 puan) tarafından
Bitmişsse bitmiştir cocuk aglıyo diye sen sadece derde düşünüyorsan öyle görünüyor boşver adam hâlinden gayet memnun gbı isterse saten bir sebeb arardı 
(41 puan) tarafından
Haklısın valla canım ben yaptığım emeklere üzülüyorum bana bir altın bilr almadı bana ev kurmadı çamaşır makinesi ben aldım koltuğun bile yok düğün yapmadı ailemde diyor ki kızın bana karı olamıyor beni gecenin bir saatinde bebekle evde bırakıp partiye giden kendisi
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama okurken eşinden şüphe ettim
(41 puan) tarafından
Bende başariririm deme üstesinden gelirim inşallah
tarafından
Bilmiyorum, eşin galesiz , rahat gibi görünüyor, ya sen yıpranırsin yada sen bosanirsin gibi görünüyor
(41 puan) tarafından
Peki ne yapmam lazım kendimi ucurumdayim gibi hissettim kucağıma çocuk yani bilmiyorum
tarafından
Nemi yapacaksın , bilmiyorum, senin imtihanın
Allah hiç kimseye kaldırabileceğinin üstünde bir yük yüklemez. Her canın kazandığı iyilik kendi yararına, işlediği fenalıklar da kendi zararınadır.(bakara 286)
(41 puan) tarafından
Allahim inşallah bana ve kızıma güzel bir kapı açar kurban olduğum Allahim beni ve kızımi yalnız birakmasin
0 oy
(562 puan) tarafından
Eşinde bipolar olabilirmi kendi kafasında kuruyor bence
(41 puan) tarafından
One demek hastalık mı peki
(562 puan) tarafından
Bipolar hastaları kendi kafasında kurar ona inanir
(41 puan) tarafından
Peki bunun tedavisi yok mu
0 oy
(14 puan) tarafından
Ah o yavruya içim gitti. Sirkelen ve seni darp edip böyle iftiralar atan birine dönme. Daha genceciksin. İşine girer, evladını büyütürsün annenler de kabul etmiş seni. 
(41 puan) tarafından
Sabah bisi yoktu bir tartışma yaşanmadı akşam boşanmak istediğini söyledi oysa çok iyiydik
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Araman hata. Bunlar seven insanın yapacağı şeyler değil. Sen seviyorsun ama o sevmiyor. Kendine zehir etme hayatı 
(41 puan) tarafından
Benim hayatım zehir oldu olacak kurtarmak lazım hayatımı biandan el kadar bebek offf
0 oy
(8,876 puan) tarafından
Dayağı iftirayı herşeyi geçtim çocuğunu bile düşünmüyosa onun sevgisi batsın. Kaç kurtar kendini de çocuğunu da bu adamdam.
(41 puan) tarafından
Annemlerdeyim canim şuan
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Önce şunda bir anlaşalım severek ayrılıyoruz diye bir şey yok. Seviyoruz ama anlaşamıyoruz da seven insan anlaşır çünkü kaybetme korkusu olur geçinmeye gönlü olur orta yolu bulur ayrıca seven sevdiğini darp etmez sen sadece kendini kandırıyorsun 
(41 puan) tarafından
Haklısın kendimi yıpratıyorum başka bisi değil
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Bunun sevgi neresinde??????
(41 puan) tarafından
Bilmiyorum yaaa

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 886 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 138 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde yscl (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 415 göst.
16 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 257 göst.

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...