0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından

Kızlar ben aralıklı oruca başladım 14 saat boyunca yemek yemiyorum sadece su yeşilçay falan icebiliyorum 

10 saatlik beslenme sürümde ise ekmek yok hesapladım günde sadece 500 kalori tüketiyorum.yani öğün 2

ekmek yok bol su ve az kalori bazen kendime çok yüklendigimi düşünüyorum sizce oylemi yapıyorum 

Gebelik şüphem de var ama daha günüm gelmedi

9 Cevaplar

0 oy
(4,409 puan) tarafından
500 çok az kaç kg sun
(2,565 puan) tarafından
Cuma günü baladim 83 kg
-Reklam-
0 oy
(780 puan) tarafından
Kaç kilosun boyun kaç ve ne zamandır yapıyorsun bu diyeti..bunlar önemli.. sonuç aldın mı şimdiye kadar 
(2,565 puan) tarafından
Cuma günü başladım 167  
 83 kg tarrilmak için cuma gününu bekliyorum
(780 puan) tarafından
Bir diyetisyenle baslamadiysan basta hızlı kilo verir gibi olursun sonra hepsini geri alırsın..kan tahlili yaptırıp değerlerine baktırman ona göre kendine uygun bit diyet uygulaman lazım..bu uyguladigin diyeti devam ettirirsen kilo verirsin kesinlikle ama kalıcı olmaz bırakınca geri alırsın
(2,565 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cumaya kadar bekleyeyim olmadı senin dediğin gibi diyetisyene giderim
0 oy
tarafından
Hayır hayır aralıklı Oruç zaten 8 saat içinde beslenmeyi kesiyorsun tamamen, kaslardan değil yağlardan gidiyor zaten vücudun yorulmuş yemek yemeden bu sayede de dinlendiriyorsun vücudunu 
(2,565 puan) tarafından
İyi demi  yani yuklenmiyorum
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Sağlıksız diyet listesi ile ne kadar kilo verirsen ver diyeti bırakınca iki katını alırsın bunu unutma canım ☺️ kilo vermek istiyorsan bence diyetisyene git kan tahlillerini yaptır sana uygun listeyle diyet yap bence ☺️
(2,565 puan) tarafından
Bakalım 1 hafta devam edeyim olmadı diyetisyenle denerim canım
(1,706 puan) tarafından
Bol eksiler olsun inş canım ☺️
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Vallah bende tek öğün besleniyorum onun dışında full sıvı ekmek, hamur işi tüketmiyorum
0 oy
(3,016 puan) tarafından

Bir an postu ben açtım sandım :) ben de öğle ve akşam yapıyorum dediğin gibi çok az kalorili besleniyorum ben de etkili oldu o yüzden devam ediyorum. Bu arada diyeti bırakınca geri alırsın diyorlarda abartırsan zaten diyetisyenle ilerlesen de alırsın

0 oy
(276 puan) tarafından
Valla gebelik supen varsa sağlıklı beslen vitamin ilk üç ay çok önemli çocuğun beyni gelişmez Allah korusun ama aralıklı oruçta da sağlıklı beslenebilirsin 500 kalori ne ya Dr nouzella bile 300 kilo olana 1200 kalorilik diyet veriyor sen neden kendine bu kadar insafsizsin:)
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Başlamışsın bir 10 gün yap sonra da daha yumuşak bir diyete gir ama aralıklı oruç aslında sünnet olanı bunu hayatımıza geçirmemiz lazım da işte biz beceremiyoruz
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Ben de üç dört gün oldu ama kaçırdım tatlı ve makarna yedim

İlgili sorular

0 oy
84 cevap 1,704 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Minedd (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 280 göst.
14 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 227 göst.
0 oy
16 cevap 472 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,633 cevap

34,781 kullanıcı

...