0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Kek yaptım bugün iki kişi misafirim geldi kekim baya arttı yarına kalsada bizde kimse yemez buzluga atınca tadı değişiyor mu acaba 

16 Cevaplar

0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ben atarım degismiyor
-Reklam-
0 oy
(970 puan) tarafından

Buzluğa kek mi atmak bilmem nasıl olur ki :getlost:

0 oy
(427 puan) tarafından
Ben atıyorum bişey olmuyor
0 oy
(83 puan) tarafından
Ben koyuyorum bi değişiklik olmuyor tabi damak zevki bazı kişiler buzluktan bisey sevmez
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Kek hiç atmadım. Bilemedim 
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Dilimleyip saklama kabına güzelce dizip sıkıca kapatıp bağlıyorum hiç bişey olmuyor
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Ben atıyorum çıkartınca yeni yapmış gibi oluyor mis gibi ☺️ Cat kapı gelenler için bulunmaz bence ☺️
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Ağzı sıkı Bi saklama kabına koy hiç sıkıntı olmaz çıkarınca taze gibi oluyo
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bir şey diyim mi normalde buzluğa atılan her şey kokar bana ama buzluğa kek attım hiç kokmadi ve yumuşacık di 
0 oy
(16,007 puan) tarafından

Dün yaptım bugün bitti :angel:. Bir bende kek artmıyor sanırım :D

0 oy
(790 puan) tarafından
Tadı çok daha iyi oluyor annemler sürekli atarlar buzluğa
0 oy
tarafından
Buzluğa yıyecek atan biri isen rahatsız olmazsın ama misafire bence ikram edilmez bir tat oluyor sankı buzluğa atıldığı anlaşılıyor ve ben öyle asla yemem midem almıyor elimde değil ama tabı karar senın dene istersen 
0 oy
(645 puan) tarafından
Kendime rafine sekersiz tam bugday unundan yapmistim esim sevmedi bende kek cok seviyorum ama yiyemiyorum diye yapmistim kaldi attim dondurucuya canim istedikce 2 parca 2 parca cikardim yedim walla hic farki yoktu
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ben atarım yalnız kekin sıcağı çıkıp dilimlendikten sonra taEliğini kaybetmeden saklama kabına koyar atarım. Buz çözündürürken kalıptan çıkacak ısıya gelir gelmez hemen başka kaba alırım yoksa kokabilir. Risk almamak için yaparım bunu. 
0 oy
(254 puan) tarafından
Ben özellikle oğlumun beslenmesi için yapıyorum dilimleyip atıyorum buzluğa bir gece önceden çıkarıyorum yeni yapmış gibi pamuk gibi oluyor ama tavsiyem buzdolabı poşetine koy sonra saklama kabının içine koy buzluğun kokutuyorsa ani misafire çayın yanına çıkarıyorum arada çok pratik 
0 oy
(1,168 puan) tarafından
2 şer 3 er dilim şeklinde kesip streç film e sarıp buzdolabı poşetine koydum. Gerektikçe çıkardık çok iyi oldu 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asbt (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.

380,227 soru

11,383,781 cevap

34,882 kullanıcı

...