0 oy
1,042 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Hamileliğin 3 ayında bir leke oldu bebek dogdu 6 ay geçti hala duruyor göğüste lekeler 6 ayda geçmedi eşimle aram kötü bazı konularda fark ediyorum bakmıyor söyledim problem dğeil geçer dedi ama dpkunmuyor napsın beni karnım  buruşuk nine karnı gibi oldu çatladım lekem desem var ben hiç böle hayal etmedim sanki hep böle kalacağım düzelir diyenelr oluyor sadece annem oda ben üzülmeyeyim diye eşime diyecem beni bnm le artık sevmiyor ise ayrılsın telefona saçma sapan şeylere bakıyordu önceden taş gibiydim şimdi ise bu halde iken daha çok bakar isyan etmek iistemeö  ama kendimi hiç hoş bulmuyorum çatlagı da geötşm leke konusunda bilgisi ola. Lütfen yazsın bana napmam lazım en pahalı kremi aldım geçmiyor 

7 Cevaplar

+3 oy
(701 puan) tarafından
Peki öldükten sonra değer verdiğin vücut 72 saat içinde morarip simsiyah olup sonra sismanlayip bomba gibi patlayacagini biliyor muydun.  Dış görünüşüne bu kadar takılma Allah verdiklerini geri alıcak bir gün sen sagligini evladının sağlığını düşün. Bende karnım sarktı vajinami goremiyorum yani göğsüm sarktı . Ama madecassol crem kullan mutlaka çok işe yarıyor. Değmez bu kadar başlığa baktım sıkıntı yapma bunu seni begenmiyo ise kapı orda çıkp gitsin esc ile evlensin!!!
(701 puan) tarafından
Valla iki üç günde geçirdi lekemi
(179 puan) tarafından
Neredeydi lekem canım nasıl ya 2 günde geçti
(701 puan) tarafından
Yuzumdeydi göz çevremde iki günde geçirdi
(179 puan) tarafından
Bugün ağladım eşime le kavga ettim kuzum ben çok çaresiz kaldım kendimi kötü hissediyorum koyu baya benim
(701 puan) tarafından
Benim koyu değildi çilliydi göz cevrem iki günde geçti ama senin ne kadar zamanda geçer bilemeyiz denemende fayda var
-Reklam-
+1 oy
tarafından

O kocanin karakterinde varsa krem banyosu da yapsan nafile 

(179 puan) tarafından
Ben onu geçtim artık ya kendin için isitorım çok mutsuzum kenmdimi özledim
(701 puan) tarafından
++ çok doğru
tarafından
Canım ben karnım önceden taş gibiydi şuan buruşuk olmuş yaşım da 22 ama hiç takmıyorum esimde aynı şekil emin ol esin seni o psiklojiye sokmuş. Care arıyorsan lazere git
(179 puan) tarafından
Bukunfuguk yerde lazaet yok
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Sen böyle düşünerek eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürürsen... zaten baştan kaybetmişsin 

Kendine nasıl böyle bir şey yapabiliyor sun anlamıyorum herşey dış görünüş mu gerçekten
(179 puan) tarafından
Kaçan kaçsın benim bu lafım la mı kaybedecek değişim vücut yok zaten kaybetmişim nasıl kadınlar var televizyonda ben kimimki
0 oy
tarafından
Kuzum hepımız doğumdan sonra deforme olduk ya kolay mı koca insan çıkarttık ıcımızden, benımde karnım çatladı göğüslerim poşet gıbı görsen bozulmuş üzüm gibi sarkık duruyor bakınca ağlayasın gelıyor ama bız sımdı doğum yapmasak 40 sene aynı mı kalıcaktık? Yaşlanıcaktık ınsanı her sekılde her durumda sevmeyenle ömür gecmez
(179 puan) tarafından
Sogulık oluyır işte
0 oy
(17,263 puan) tarafından
Gülüm sen kendini niye eziyetliyosun olur geçer sonra lütfen üzme kendini
(179 puan) tarafından
Tabi ne zaman tam 1 yıl oldu kalıyor
(17,263 puan) tarafından
:( geçti benim kalmamıştı bişey tekrar hamile kaldım yani sorun etmiyozda pek aslında yokta
(179 puan) tarafından
Leke varmıydı
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ay ne kadar sacma sonucta bir can getirmissin dunyaya basitmi sanki keyfimi o lekeler falan ben dogum yaptm su an oyleym esim cok sukur demiyor diyemezde sonucta ben bile isteye yapmadim sende ne kdr guzel olursn ol esin karaktersizse gene ayni olur
(179 puan) tarafından
Bidaha eskisi gibi olamayız sürekli soruyor kekleri açıp bskmkyır nenen yok gibiyim aerık
(1,850 puan) tarafından
Allah yardimcn olsn ama bence once sen kendine bi deger vermeye calis ondan sonra esini dusun cunku sen kendini degersizlestirdikce o daha beterini yapar sonucta senle evlendigi zaman vucudun icinmi evlendi
(179 puan) tarafından
Evet öle diyor hep dış görüşğe öneö veiryorum diyor
0 oy
(156 puan) tarafından
Karakterinde olan taş gibi de olsan yine yapar onlarla alakalı bir durum değil bu kendinin kusurları yok mu kendi dört dörtlük yakışıklı mı sanki bu tarz seyleri hiç sevmiyorum çocuk sahibi oluyorlarsa bunlarada katlanıp susup oturacaklar seven adan her türlü sever adan gibi adamsa yani takma hiç kendine baksin önce 
(179 puan) tarafından
Neyse valla özledim kendimi
(156 puan) tarafından
Sen normal her zamanki gibi bakımını yap otur canm önce can sağlığı sen kendini güzl görmezsen kimse güzl görmez
(179 puan) tarafından
Değilim zaten değilim bir saç yatmaya girim kadın saçımı yaoamdo turuncu gibi saçım bali ordan şansım olsa 300 yş verdim bu saç ne böle dedi toptalyamoyorıö dağıldım artık bıktı.
(156 puan) tarafından
Ah canm ah çok takılma boşver geçer bu günler
(179 puan) tarafından
İnşlh geçer

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 543 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mesutun hatunu (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 538 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
+1 oy