0 oy
657 göst.
Aile kategorisinde (588 puan) tarafından
4 yıldır evliyiz severek evlendik. İçkisi yok, işten eve evden işe gider evcimendir hep beraber vakit geçiririz. Maaşını aldığı gibi elime sayar tüm ödemeleri ben yaparım harcamalarıma pek karışmaz tam ideal bir aile babası.  Kızımla ilgilenir oynar vs. Ama bir huyu var bu son zamanlarda çok arttı iş yerindeki ortamdan sanırım ağzı alıştı yere bi şey düşüyor mesela yapacağın işi...., gibi gibi laf arasında sürekli küfür etmeye başladı. Kaç kez uyardım ağız alışkanlığı dedi bende senin eşinim benimle böyle konuşamazsın diye uyardım . Ama yok hala aynı devam edince bugün ipleri kopardım baya tartıştık . Canımı çok sıktı 4 yıl sonra ilk defa eşimden soğuduğumu hissettim. Ona laf yetiştirmeye çalışırken kızımla ilgilenemedim o esnada kaydı düştü çocuk. İki katı öfkelendim. Niye buraya yazıyorum bilmiyorum yazıya döküp rahatlamak istedim

28 Cevaplar

+1 oy
(5,631 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Evcimen evcil anladım :D

Soruya gelecek olursak asla etmez çok şükür 
(4,270 puan) tarafından
Ahahah tahmin ettim :D
(5,631 puan) tarafından
Valla utandım ya haahhaha kusura bakma lütfen Mervecim yanlış anladım ben
(5,240 puan) tarafından
Hahhaha Allah seni ❤️
(5,631 puan) tarafından
:-):-):-):-)
(4,547 puan) tarafından
Kız adam sana küfür etse sen adamı parciklerim :)) bana gelince sesini yükseltme ben yukselirim küfürü düşünmek istemiyorum:)))
-Reklam-
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Cevaplar canını sıkacak ama 
(5,240 puan) tarafından
Bencede mesela herkes kendi eşini anlatcak bende dahil ben bu olayı sevmiyorum ama eşimde küfür etmez çok naif biri yani ne diyim şimdiki mecbur yazdık
(2,877 puan) tarafından
Gözde Hafsa, mimar anne gelirse kadroyu tamamlarız :)
(5,240 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum ❤️nerdesiniz kızlar
(2,877 puan) tarafından
Duadalar herhalde
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Böyle yapman iyi olmuş ya akillanir ya da daha kötü olur 
0 oy
(541 puan) tarafından
Sadece bana değil hiç kimseye ve hiç bişeye küfür etmez
0 oy
(41 puan) tarafından
Benim eşim de senin anlatigin gibiydi yeminlen artık dayanamadım ben esimi namazlı falan biriken ne çıktı boşanma aşamasındayım böyle bir esle hayat sürmez çünkü onun namussusun insan namusum dediği kişiye kötü kelime kullanmaz asla
(43 puan) tarafından
Boşanma sebebiniz ne acaba
(41 puan) tarafından
Şiddet küfür her şey katlandım ama boşuna değmezdi yani üstüme iftira attı mutluyum canım daha iyi oldu şuan bir elim yağda bir elim balda valla kocasıZ hayat çok güzel çocuğumada annem bakıyor artık Allah'tan daha ne isteyebilirim ki
0 oy
(252 puan) tarafından
Çok sinirlenmesi lazım ki öyle eder onuda hemen pişman olur çok zor sinirlenen biri kolay kolay da sinirlenmez sürekli olsa öyle ömür geçmez bacı kusura bakma da 
(588 puan) tarafından
İşte bu sinirlenmeden de gayet sanki normal birşey gibi söylüyor ağzı o kadar alıştı ki. Ve sonrasında da normal sohbet gibi devam ediyor bazen ettiğinin kendi bile farkında olmuyor. Ama ben rahatsız oluyorum
(252 puan) tarafından
Otur konuş aile babasına yakışmıyor falan de benim eşim hiç sevmez küfürü de küfürlü ortamı da 2.5 yıldır evliyim ağzından çok nadir küfür duyarım oda küfür bile değil ben ondan daha çok ediyorum gibi:D
0 oy
(1,870 puan) tarafından

Benimde esim öyle 24 saa t evde otruyo resmen bıktım

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benimki etmez sevmez ben ederim hatta ona kızar :)) benim kocam çok sakin evden işe işten eve namazında niyazinda sabırlı biri şükür hiç küfür duymadım ağzından yakistiramam zaten onun o naifligine ❤️sende uyarmissin zaten kavga da çıkmış umarım anlar
(588 puan) tarafından
Maşallah allah bozmasın . Bilmiyorum bu kaçıncı uyarışım. Umarım düzelir
(5,240 puan) tarafından
Amin cnm cümlemizin senin eşinde iyi biriymiş arkadaş ortamı bozmuş bence sen duzeltirsin
0 oy
(13,054 puan) tarafından
4 yılda bir kez küfür ettiğini gördüm o da bana değildi apartmanda sorunlu bir ev sahibimiz vardı biz taşınırken asansörü kapattı öyle eşim apartamin içine ana avrat saydı sövdü 
0 oy
(998 puan) tarafından
Genelde telefon oyununda ya da trafikte eder uyarıyorum oğlun anlar diye 

O anlamaya başladığında etmem diyor 7 yıllık asker ağzı illa bozulmuş 
0 oy
(433 puan) tarafından
Erkeklerin ağzı odur bişeye alışsın istesende kesemezsin iyi yaptın belki tartışma bi uyarı olur ona
0 oy
tarafından

Birbirimize küfür eder geçinir dururuz :D:angel:

0 oy
(951 puan) tarafından
Bana etmez ama arkadaş ortamı da bilmiyorum valla ya mutlaka eder 
0 oy
(751 puan) tarafından
Bana küfür etsinde görim bakim ne kadar sorunumuz olursa olsun küfür ettiği an biter benim için 
0 oy
(12,632 puan) tarafından
Yanımda istemsizce küfür etse bile özür diler hoşlanmadığımı biliyor
0 oy
(286 puan) tarafından
4 yılda ilk defa olmuş, sonra buraya öfkeyle yazdın, sence buradaki kadınlar senin ilişkini çok u önemseyecek, iyi olanlar iyiyiz diyecekler sen kendini daha yalnız eşine daha öfkeli hissedeceksin. Bence kendi içinde sakinleşmek veya akıllı bir tanıdığın güvendiğinle dertleşmek daha güvenilir 
0 oy
(2,698 puan) tarafından
Ne kadar çok uyarsamda ediyor. Ailesinin geneli öyle. En nefret ettiğim şeylerden birisi küfür devamlı kızıyorum. Kavga bile ediyorum yeri geldiğinde. Söz veriyor ama tekrarlıyor
0 oy
(286 puan) tarafından
Bu arada kocalar karılarına hani bazen sinirlenince "... Na koyayım" diye küfür ediyor ya, o söküyor mu size kızlar, bu küfrü kocasından yiyenler 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
etmedi ederse üzülürüm
0 oy
(854 puan) tarafından
Aynisin tepkisi bende de vardı. En son ailesine kadar taşındı konu, büyük tepki verdim ve şükürler olsun bayagi bir azaldi

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 600 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 758 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Anonimanne (1 puan) tarafından soruldu
+2 oy
35 cevap 1,076 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,143 göst.

379,847 soru

11,370,433 cevap

34,854 kullanıcı

...