0 oy
45 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (19 puan) tarafından
Kızlar devlet mi özel mi????

İlk gebeliğimde medicalparka gttm 2li testte bebegmn hasta oldugu ortaya cıktı bzi devlete gonderdiler. 2.beebegimde yne medicale baska Dr a gittik bu kez 20.haftada dısarda yaptırdgmz detaylı sonucu kotu geldi ve bebegm hasta diye yne devlete yonlendirdiler. Smdi bu onlarlık bişey degl evet bebek hasta ise tahliyesi ya da tedavisi devlette oluyordur orda tamam diyorum. 2 dogumumu da devlette yaptım bu arada. Devlette bir de perinatolojiye gittim normal kadın doguma değil. Smdi tüp bebekle saglıklı bebek koydurduk cok sukur gebelgm iyi gidiyo 12.haftaya dogru gidiyorum ancak artık bir Dr seçmem gerekiyor son kontrolum geçen hafta idi tüp bebek merkezi ile. Tum bunlardan yola cıkarak kafam o kdr karısık Kı cnku ozel hastanelerinde muthis bir esprisi yokmus gbi d geliyor E bu sefer devlette dogum ne kdr mantıklı diyorum....... 

1 cevap

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Peki çocuğun sağlıklı doğdumu o kadar olumsuz yoruma ragmen 

Yani Dr önemli devlet özel değil 

(19 puan) tarafından
Malesef ikisi de hastalıkları ortaya cıktık tan sonra dayanamadı Bi süre sonra ölü dogmm yapmak zorunda kaldım. İlk bebegmi kromozom bozukluğundan kaybettim. 2sini genetik bir hastalıktan.
(27,351 puan) tarafından
Yaaa :( anne karnında mi vefaat ettiler Allah'ım yardımcın olsun
(19 puan) tarafından
Malesef..
(27,351 puan) tarafından
Vardır Rabbimin bir bildiği sağlıkla bu bebisini kucağına alırsın insAllah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nur55 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 217 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
0 oy
4 cevap 208 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu

378,854 soru

11,339,820 cevap

34,804 kullanıcı

...