0 oy
282 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,137 puan) tarafından
Geçen pazar günü bez aldım daha kargoya verilmedi neden bu kadar uzun sürdü anlamadım başka siteden aldıklarım geldi e bebek daha kargoya bile vermemiş nasıl ulaşacağım kargom neden gelmedi diye asistanı aradım ama acmadilar bilgisi olan varmı 

21 Cevaplar

0 oy
(603 puan) tarafından
Ben bi sefer internetten aldım bi daha da almam.İki ürün almıştm birni iptal etmek istedim ettirmedi. Kargo geldi geri iadeyle uğraştım bir de.O aşamada da temsilci vs kimsee ulaşamadım iptal ettirmek için.Online alım öok sıkıntılı.En iyis mağazadan almak
(3,137 puan) tarafından
Böyle olduğunu bilmiyordum normalde almam ama bez indirime girdi diye aldım bir hafta oldu ses soluk yok gidip mağazasından alabilir miyim verdiğim siparişi
(603 puan) tarafından
Zannetmiyorum canım mağazadakilerinde bilgisi yoktur.Sipariş verdiğinizi yerde kargoya verildi vs yazması lazım.hangi kargo şirketiyle kargocu larla görüş bazen kargocular haber bile vermeden geri iadeyle veriyolar kargo hatası oluyo ona bi bak derim
(1,958 puan) tarafından
Yok ya hiç de sıkıntılı değil ben 2 bucuk - 3 yıldır hep e bebekden  alıyorum bezlerimi bazı donemler çok indirimli dönemler oluyor ,yoğunluk ve  stok sayımı oluyor kargolar gecikebiliyor ,9-5 gündüz iş saattinde sitedeki iletişim numarasını ararsanız ulasirsaniz yardımcı oluyorlar ,birde WhatsApp destek hattı var , bebeğim doğmadan öncede kıyafet alışverişleri falan yapmıştım yaklaşık üç yıldır düzenli bebek bezi vs alıyorum hiç sıkıntı yaşamadım sadece bazı dönemler kargo gecikebiliyor
-Reklam-
0 oy
(317 puan) tarafından
Bez almıştım bende daha önce uzun sürüyor gelmesi 
(3,137 puan) tarafından
Olmadı mağazasından alırım artık
0 oy
(275 puan) tarafından
İndirim olduğu için yoğunluktan geç verilecek. Sürekli alışveriş yaparım 4 gün içinde elimde olur ben ilçede yaşıyorum il de yaşarken 2 gündü 
(3,137 puan) tarafından
Olabilir de ulaşacağım kimse de yok ona sinir oldum
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Biraz geç çalışıyor e bebek kendi sayfası. 

Hepsibyrada üzerinden ebebek mağazasından alın daha çok muhatap bulursunuz. 
(3,137 puan) tarafından
Kendi sitesi daha uygundu o yüzden ordan aldım
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Ben iki gün önce battaniye sipariş verdim şu an kargoda 
(3,137 puan) tarafından
Sipariş alındı diyor sadece
(3,480 puan) tarafından
Belki ürüne göre geç cikiyodur
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Bizde indirimden kıyafet filan almıştım geç geldi bizde şaşırdık 
(3,137 puan) tarafından
Valla bilseydim almazdım bir haftayi geçti ses seda yok
0 oy
(645 puan) tarafından
Ben e bebegin kendi sitesinden nefret ediyorum acikcasi cok yavas surekli takiliyor vs e bebekten alacaksam oncelik olarak pazarama (her alisverise ekstra pazarama puan veriyor is bankasina) sonra hepsi buradadan aliyorum. Oralardn aldiklarimda sorun yasamadim fiyatta ayni hatta bazen pazaramada ekstra indirimlere bile denk geldim
(3,137 puan) tarafından
Bende pişman oldum aldigima
(2,692 puan) tarafından
Pazaramayi bizde takip ediyoruz alıyoruz
Ama fiyatlar her zaman aynı olmuyor kiyasliyoruz hep hatta. Ayrıca doğru sitesi çok yavaş bı güncelleme yapmaları.lazim bukadar büyük ni mağaza niye online konuda pasif anlamış degilim
(645 puan) tarafından
Wallaha onu bende merk ediyorum acikcasi. Pazarama konusu bana denk geiyor sanirim o zaman acikcasi duzenli girip bakmiyorum sadc sunu alayim dedigim zamanlarda bakiyorum dogrudur.
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Benim kız kardeşim de bebek arabası sipariş vermişti 2 hafta önce dün gelmiş mesaj kargoya verdik diye
(3,137 puan) tarafından
Kendi sitesinde iki gün içinde kargoya verilir yazıyor bir haftayı geçti
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Biraz geç geliyor e bebek ya. PTT kargoyla mi gonderiyo acaba 
(3,137 puan) tarafından
Kargoya verildi demiyo ki sadece sipariş alındı diyor
0 oy
(7,744 puan) tarafından
E bebeğin kendisinden değil de Trendyol e bebek sayfasından 2 sene önce birşeyler sipariş vermiştim baya geç kargoladilar
(3,137 puan) tarafından
Bir daha almam ya bu ne
0 oy
(1,505 puan) tarafından
E bebek de LCWda bu ara iyice bı hoş oldular bir haftadır lcde kargom hâlâ alındı olarak bekliyordu en son iptal ettim öyle beklemeyi hiç sevmem
(3,137 puan) tarafından
Valla bende iptal edecektim iptalde olmuyor anlamadım valla
0 oy
(681 puan) tarafından
E bebek uygulaması çok saçma ya. Oyuncak almıştım sonraki gün iptal edecektim öyle bir seçenek yokmuş. Ürün geldi birde kargoyla uğraştım.
(3,137 puan) tarafından
Bende iptal edecektim görünmüyor kargoya da vermiyorlar
0 oy
(166 puan) tarafından
Ben hep yaparım kıyafet hiç ordan almadım ama çocuğumun oyuncaklarını felan genellikle alıyorum 3 4 günde teslim ediliyor sipariş verdikten sonra 
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Yok valla bi kere aldım ama gelmiyor kargoyu unuttum düşün yani
0 oy
(832 puan) tarafından
Şubat ayı indirimi var dıye nromalde de hemen verilmiyor ama bu kdr sürmüyor ben sürekli veriyorum indirmlerde
0 oy
(1,958 puan) tarafından
Canın ben çok şık sipariş veriyorum e bebekden bazen öyle olabilir uygulamasından iletişim numarası var çalışma saatleri içinde arayın yardımcı oluyorlar yada WhatsApp canlı destek hattı var onada bakabilirsin , indirimli dönemlerde  bazen stok sayımı vs olunca gecikebiliyor ama onun dışında sorun yaşamadım 2 buçuk yıldır genelde e bebek den alıyorum bebek bezini bende 
0 oy
(3,182 puan) tarafından
Senfeo kargo gec getiriyor 
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Bana da cok gec geldı 19 unda verdım sıparıs baktım hala gelmıyor wp iletişimdden yazdım 23unde akşam. sanal yardımcıydı ama sankı dıkkate alınmıs gıbı o gece baktım msj gelmıs kargoya verildi dıue. Dun geldi. Sen dde bı yaz bakalım. 
0 oy
(1,344 puan) tarafından
E bebek WhatsApp hattından ulaşın
(3,137 puan) tarafından
Yazdım ama robot cevap veriyor
0 oy
(256 puan) tarafından
Ayin 16 sinda aldim daha kargolanacak cok yavaslar bu konyda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 183 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 318 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
2 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzenur123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
13 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,416 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...