0 oy
585 göst.
Aile kategorisinde (625 puan) tarafından
Kızlar sürekli.temizlik yapmayı.seven bir insanım kaynananlar bana 10 günlüğüne geldiler ama evimi o kadar çok kirlettiler ki bugün gitti gece oldu 11 aylık bebekle evi topluyorum ve temizliyorum burnunu karıştırıp koltuktan tutun banyolara kadar sürmüş kaynım yada kaynanam yaptı bunu bana oğlumun eline herşeyi veriolardi oğlumda etrafı batırdı koltuk halılar hep çay ve yemek oldu bunu bana neden yaptılar anlamıyorum zararım olmadı benim oğlum duran bir çocuk değil hakkımı helal etmiyorum midem bulandı resmen

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Iyyy ne kadar iğrenç insanlar ya Allah ıslah etsin bilerek karezine yapmışlar yani

(625 puan) tarafından
Hakkımı helal etmiyorum canım valla çok yoruldum
tarafından
Yüzlerine karşı söyle hatta utancakları insanların içinde söyle bidaha böyle bi terbiyesizlik yapmasınlar
(625 puan) tarafından
Memlekete mgittiler biz tahinciyiz
-Reklam-
0 oy
(808 puan) tarafından
Yok artık koskoca insanlar burun pisliği sürtmekte nedir yaa
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Vıyy hadi dökük neyse anlarım da kanepeler burun sürmek nedir. Eeqaq evlerinde de mi öyleler acaba? Öööğğğğ
0 oy
(8,799 puan) tarafından
Koltuğa burun pisliği silmek nedir ya. Ne iğrenç insanlar var. Kendi evlerinde de mi böyleler acaba 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
İgrenc ya millet yardim eder destek olur bunlar köstek olmus 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Izin verme seni kullanmalarına 
0 oy
tarafından
Midem kalkti bu ne igrenclik ya!!
0 oy
(399 puan) tarafından
Bu zamanda kimseye yapmıyacan valla görümcem in çocukları o kadar yaramaz ki kendiside çok pintidir Kayınpederim bile çagırmaz evine ben misafir etmek istedim 3 gün kaldılar evimi talan ettiler merdiven duvarlarına kadar ayy allahım Bi kabustu daha 1 yıldır evliyim eşyalarım yeni çocukları yatagıma kanepelerime çikolata sürmüştü kızı halıma fondöten dokmüştü öyle yaptılarki eşim bile dile geldi sakın kalın diye ısrar etme gitsinler dedi 
0 oy
tarafından
Ayyyy midem alt üst oldu insan o yastıkları elleyemez yaaaa
0 oy
tarafından
Bende şuan buan böyle bir durumdan muzdarip im eltim ölmüş amcalarima güldü baş saglina gelmiş güya kaynanami aradım dedim kocamlada bu yüzden tartışma çıktı benim için yanarken kimse anlamadi
0 oy
(545 puan) tarafından
Ayy iğrenç ya ne pislikler burun pisliğini sürmek nedir ya evlerinde de öyle yapiyolar demek ki eşine gosterseydin bidaha da kabul etmiyorum deseydin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 584 göst.
0 oy
2 cevap 203 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Lina42 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,462 göst.
7 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Gizeemmm (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 430 göst.

377,354 soru