0 oy
584 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
1 buçuk seneye yakın kaynanamla yaşadım  hic birseylerini eksik etmedim saygi olsun hizmetleri olsun neyse ama artık eşim evimizi ayırmamız kendi yuvamizi kurmamizi istedi ve bizde öyle yaptık biz evi ayırdık diye kaynanam resmen bana düşman oldu hiç arayıp sormaz ama kaynim evlendi ve karısı bir kere olsun kaynanamı görmeye bile gitmedi hep bir bahanesi vardı gel gör ki o benden daha değerli kaynanam çok seviyor onu ben düğündekı bütün altınlarımı takılan 5 kuruş parayi bile götürdüm kaynanamın eline verdim dedim.sizin olsun yine de benden kötüsü yok 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,722 puan) tarafından
Kuzum gecmis olsn daha anlamadinmi bu hayatta kazik atanlar kotu kalpliler dusuncesizler hep daha kiymtlidir 
-Reklam-
+1 oy
(1,370 puan) tarafından
Ne guzel ilgilenmesin hiç   bosver daha iyisi olmus iştè
0 oy
(147 puan) tarafından
E arayıp sormasın. Ne kadar içinde olursanız o kadar ariza oluyor. Bırakın diğeri iyi olsun. Önemsemeyin bence . Önemli olan eşinizin sevgisi
(65 puan) tarafından
Galiba en doğrusu bu
(1,850 puan) tarafından
Bende hep öyle derim Aman onu çok sevsin yeterki bana dokunmasın.
Aslında öteki çok sevilen kıymetli olan değil.İyi kaynana olabilmek için öyle yapması lazım.
Ona gidip seni sana gelip önü ovecekki iyi kaynana olsun.
Bide kaynananin içine sormak lazım yanıyor ama dumanı çıkmıyordur.
Kendi kaynanamda dahil gozledigim çoğu kaynana öyle. Yoksa sana gelip eltiyi anlatsa senin ağzına laf vermiş olacak.
Hiç takma keyfine bak...
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kız kurtulmuşsun bırak sevsin kaynanan sevse ne sevmese ne esin sevsin seni bende kaynanama çok değer veriyordum ama onlar bize vermiyormuş şimdi mesafe koydum vallaha daha rahatım gece en azından kafamda düşünüp düşünüp sınır olmuyorm yapılanlara çünkü iletişim yok birşey yapamıyorlar aramazlarsa aramam ararsa 2 dakika konuşur kapatırım bitti 
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Annemin bir lafı vardır çok severim. Deveyi diken insanı sken yaranır 
(65 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
tarafından
Öyleleri kıymetli canım. Bu günen sonra onun için bisey yapma 
0 oy
tarafından
Çokta lazım değil aramasin kız dertsiz başına dert mi Alacan eğer sen altınlarını felan vermeseydin çirkef olsaydın başa gecerdin zaten bosverrr eşinle iyisen gerisi hiç önemli değil
(65 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bence bu duruma sevinmelisin bırak konusmasin aramasin ne kadar içinizde olursa o kadar huzurunuzu kaçırır..seninle iki hoş sohbet etmesi demek üçüncü de kesin huzurunu bozar demektir o yüzden bence üzülme 
0 oy
tarafından
Valla canım bırak hiç üzülme bizde 3 eltiyiz ama onları sevsin gitsin gelsin benden uzak olsun diye dua ediyorum çünkü eşimle evlatalrimala daha huzurluyum dur eden yok bizirdayan yok laf eden yok şükür elhamdülillah diyorum hiç üzme bırak ne halleri varsa görsünler 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 434 göst.
+1 oy
34 cevap 1,397 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ayseoz (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,015 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu