0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (1,352 puan) tarafından
Kızlar idrar yolu enfeksiyonu varmış bugün çıktı da tahlilde bu durumu yaşayan var mı ilaç yerine ne iyi gelir o kadar ilaç kullanıyorum ki midem almıyor artık 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İdrarım da üre çıkmıştı 3 gün hastahanede yattım serum aldım sabah öğle akşam sonra çıkınca da 1 kutu antıbıyotık bitirdim fitil kullandım birde bidaha olmadı ama çok zordu tabi .
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bendede vardı bana krem vermişti bide tek içimlik toz içecek 
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Günde 3 kez progesteron Bir kan sulandırıcı bir troid ilacı bir kan sulandırıcı iğne gece de bulantı hapı alıyordum ona rağmen idrar yolu enfeksiyonu ilacı verildi içtim ilerlerse daha kötu canım 
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Antibiyotik dısında gecmiyor benim bobreklerime sicramisti haplar fayda etmedi 4 gun acil doktoru yatisimi verdi damardan aldım 
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Ayy ölüyorum kaşıntıdan Bayadır var bende mahvetti beni
0 oy
(426 puan) tarafından
Bugün benimde tahlil sonucumda idrar yolunda iltihap çıktı. Doktor ilaç verdi gece yatmadan önce içilecekmiş. Bu gece başlıcam hayirlisi
0 oy
(865 puan) tarafından
Doktorum bana yeşil zeytin yememi ve sirkeli suyla taharet önermişti. Nioli yag da damlatabilirsin iç camasirina 1 2 damla günlük 
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Bende olmuştu krem bide fitil yazdı canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 131 göst.
2 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 228 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
5 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmaagl (93 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...