0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından

Kızıma kardeş istiyoruz ama olmuyor adetim düzenli geçen haftada kadın doğuma gittim anormal bir durum yok dendi ama olmuyor acaba neden olabilir

18 Cevaplar

0 oy
(1,075 puan) tarafından
Piskolojik olabilir canim
-Reklam-
0 oy
(1,273 puan) tarafından
Korunmayı bıraktıktan 1 seneye kadar olmamasi normal diye biliyorum canım ama istiyorsan folik asit başlaman lazım aile hekimine söyle yazar sana 
(38 puan) tarafından
Daha önce korunuyordum doktorum da 1 sene ye normal dedi biz istiyoruz ya işte olmayınca hayal kırıklığı
(1,273 puan) tarafından
İşte olmuyor diye düşünme bide sırf çocuk olsun diye düşünerek ilişki yaşama anlık keyfin için yaşa bebek dusuncesi ile değil
(1,315 puan) tarafından
Bende folik asit kullanmaya başladım mi yazacaktim. Doktora düşünüyoruz dediysen vermiştir sanırım. Psikolojik olabilir. Bence hemen olmuyor ama neden die stres yapmayın . Allah nasip ederse olur canım. Vakti zamanı var demekki .
(38 puan) tarafından
Yok canım doktora istiyoruz dedim ama folik asit vermedi aslında öyle çok kafaya takan biri değilim ama nasip
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Bizde bir sene bekledik doktor dedi bir seneye kadar olmazsa tedavi olursun 1seneden sonra oldu...takma kafana akışına birak
(38 puan) tarafından
Bıraktım bende hayırlısı bakalım.
0 oy
tarafından
Benim bir buçuk sene hiç korunmadim bir iki defa adet düzenleyici kullanmıştım çok kanamam oluyor diye calismiyordum da bebek olsun istiyordum hani ona bakarım kafasindayim calismaua başladığım ay hamile kalmıştım  ve doktorum da şaşırmıştı kafada bence dusunmemen lazim
0 oy
(963 puan) tarafından
Kafaya cok takınca psikolojik olarak vücudun kendini kitler, akışına bırak 
0 oy
(187 puan) tarafından
Nasip cnm biraz sabır 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Ben ikinci hamileliği istediğimde olmuyordu gittim vajinal sülük yaptırdım hamile kaldım p yuzden kesinlikle tavsiye ederim
(865 puan) tarafından
Bizim bir komşu bu yüzden yani sülük yüzünden igrenmisti hiç birsey yemiyordu .
Çok etkilenmisti.
(2,762 puan) tarafından
Çok abartıyor bazıları cidden. Çok umursamaya gerek yok
0 oy
(542 puan) tarafından
Stres yapma bol bol kuru oncir ye hatta incir kürü. Var ama ben kuru incirle ikinci ayda gebe kald dene bence birde yürüyüşte yap duzenli
0 oy
(9,262 puan) tarafından
Ovulasyon testleri ile yumurtlama gününü takip edebilirsin Ben ovulasyon kullandığım ay hamile kalmıştım
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Kaç sene kornuyirusunuz bide neyle korunyordun
(38 puan) tarafından
Kızımdan sonra 2 yıl korundum hap ile şimdi kızım 3 yaşında 5 aydır bıraktım hapları
(2,732 puan) tarafından
Ay canım bide hapla korunmusun yani hemen olmaz bı sene anca geçer öyle canim biraz beklemesin sabır canim
(764 puan) tarafından
Hangi doğum hapini kullanıyordunuz
0 oy
(4,990 puan) tarafından
1 seneye kadar olmaması normal canım biraz daha bekle akışına bırak 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Olur çok  kafaya takma derim

0 oy
(82 puan) tarafından
Bizim de korumasız 5 aydan sonra oldu.Hatta olmuyor fiye sperm testi bile vermistik.Olmadı tüp bebek demiştik.5 ay kısa süre.Olur merak etmeyin.Akışına bırakın 
0 oy
(347 puan) tarafından
ne kadar istersen o kadar stres oluyo benim kızım 9 ay olmadı dedik olursa olur diye bıraktık sonunda  oldu bide vakti zamanı vardır bak yine hamileyim kızım 1 yaşında şimdi buda bize Rabbim den ansızın hediye geldi biz isteyince değil Rabbim isteyince verince oluyo bunu öğrendim ben ♥️
0 oy
(724 puan) tarafından
İlk gebeliğimde çok istiyorduk kafama çok takıyordum 9 ay olmadı. Sonra ailemde sorunlar çıktı o ay Hamile kaldım. 2.de ise bebek düşüncemizi ertelediğim ay Hamile kaldım. Kafana takma canım öyle oluyor 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benım beş ayı da gectı olmuyor belkı bıraz kılomdan dolayı dıye düşündüm dıyete başladım ılk hamılelıkte 3.ayda olmustu yumurtlamayı da takıp edıyorum ama her ay ıska  zamana bıraktım
0 oy
(5 puan) tarafından
Rabbim ol der olur ne zaman nasip etmişse ozmn olur canım fazla kafaya takma 
0 oy
(209 puan) tarafından
Bende korunmayı bıraktıktan 4 ay sonra oldu o ayda kafama takmadım ve hamile olduğumu öğrendim normal yani kafana çok takma psikolojin bozulur onunla 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 331 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...