0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (684 puan) tarafından
Vallahi kaynanama çatır çatır her şeyi söylemiş gibi rahatlıyorum izlerken

13 Cevaplar

+1 oy
(731 puan) tarafından
Normalde dizileri hiç sevmem çünkü klasik senaryolar hep aynı dizilerde ama baharı sevdim güçlü kadın rolü bizede ilham oluyor özellikle bir sahnesinde neden güçlü kadın denince okumuş kadınlar örnek gösteriyor ev hanımı olmak da kolay değil buda bir başarı diyerek ev hanımlarınında küçümsenmemesi gerektiğini vurguladı çok hoşuma gitti
-Reklam-
+1 oy
(15,227 puan) tarafından
Timurun söylediği şey beni bile üzdü. Sen benim dışımda herkesi mutlu ettin dedi bahara. Eşten duyulacak en kötü seylerden biri 
(2,102 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm o söze işte kimseyi çok sevmemek gerekiyor sanki benim gençliğimi aldı götürdü o söz
(15,227 puan) tarafından
Aynen öyle
(2,102 puan) tarafından
Herkes kendinden birşey buluyor işte çok sevdik yalan oldu aşkımız yılan oldu amann
0 oy
(9,610 puan) tarafından
Benim öyle kaynanam olsa boşarım heralde adamı. Benimki melekmiş meğer
(684 puan) tarafından
İblis iblis. Sinsi yılan
(731 puan) tarafından
Dikkat ettiniz mi o kadına bu şekil roller çok yakışıyor masum dürüst rolde hiç oynamıyor çünkü kötü rolü kadın içinde varmış gibi yaşıyor
tarafından
En son babalar duyarda çok saf ***** birisiydi sureklı kocasından ayrılıp baba evine dön yordu ama dayanamıyor gerı affedıyordu :D sanırım o zamanlaron acısını çıkarıyor şimdi maymun gözunı açtı misalı :D
tarafından
Bazı absürt şeyler var mesela karaciğer nakli oldu alkol almaya devam ediyor bunu atlamislar onun dışında TV de izlediğim tek dizi Kore uyarlamasıymiş onu da izleyeceğim
tarafından
İçkıye gelene kadar kadın 48 saat uykusuz kaldı koşturmaca ıcınde :D
0 oy
(584 puan) tarafından
Binlerce kadının iç sesi bugüne kadar yaşadıklarını yutmuş kendini ihmal etmiş evine adamış kocası dara düşmesin diye kendinden kismis kaynanasına saygıda kusur etmemis kadinlarimizin ruh halini anlatıyor keşke bütün kadınlarımız bahar gibi güçlü olup tekrar ayakları üstünde durup herkese böyle yol verse 
0 oy
(2,182 puan) tarafından
Çok sevdim diziyi inşallah bozmazlar 
0 oy
(273 puan) tarafından
Bende çok sardım diziye ya sürekli şükrediyorum böyle bi hayat yaşasam okadar güçlü biri olamazdım iyiki eşim çıkmış karşıma iyiki bu kadar iyi ailesi var, maalesef ki cok fazla yaşanan gerçekleri anlatıyor dizi bu bile içimi acıtıyor 
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Çok iyi gidiyor ya izlerken keyifle izliyorum valla hhahah
0 oy
(2,274 puan) tarafından
Benim kaynanam orada jsjsjsj 
0 oy
(15,996 puan) tarafından

İlk sahneyi izleyemedim kaçırdım. Ama baharın arabanin anahtarını alıp kaçtığında ve asansörde o 3 lünün hali gülmekten öldürdü beni. Barda rahmetli kocam diyince koptum orda :D

0 oy
(679 puan) tarafından
Bahara niye mecbur olduklarını anladım kayınbaba meğerse bütün mal varlığını bahara bırakmış eee bunlarda bahara mecbur 
(257 puan) tarafından
Baharın haberi varmı mal varlıktan acaba
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Bende bahar gibi hissediyorum. Şimdi nereye olursa iş başvurusu yapıyorum temizliğe bile. Çocuğun küçük işe giremem kim bakacak korkusundan hep evde kaldım . Başvurduğum yerler hep kamu maaşı iyi olsa özele de başvururdum. Dua edin lütfen hayırlısıyla bi yer olsun. 
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Bazı hataları var dizinin sinir bozucu ama görmezden geliyorum :))) severek izliyorum.

GoZlemedigim şeyler mesela bugün doğum sahnesi vardı böyle bir saçma doğum görmedim .eldivende kan yok bisey yoktertemiz.ikinmadi bile dışını sıktı on saniyede çocuk çıktı .ne dikiş atıldı ne bişey yapıldı hiçbir operasyon olmadı.

Renginin hastanede çalıştığını bilmemesi çok saçma

Hastanede hiç kimsenin bunları görmemesi

Karı koca oğul aynı hastanede çalışıpta kimsenin bunların aile olduğunu bilmemesi

Kimlige hiç mi bakılmıyor bir sürü evrak vermesi lazım.

Miras kalmış kadına nasıl haberi olmuyor.

Evi idare etmicekti saldiydi ise girince niye oraya buraya koşturur oldu.aklimda kalan bunlar :))
(3,677 puan) tarafından
Daha hastanede çalismaya başlamadı ki . Oğlu biliyor babasının yaptıklarını. Bahar soyadını değiştirerek başvurdu sınava. Kazanınca başvuru yaptı hastaneye.
0 oy
(319 puan) tarafından
Offff off sorma bahar ic sesimiz :D 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 525 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 386 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 322 göst.