0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
Zaten çok takıntılı bir yapım var mesela eşimin ailesini hiç sevmem çok fazla sorun yaşadık şimdi barıştık ama aileme karşı kıskanç olmaları zoruma gidiyor gerçi herkese öyleler ama takmamak istiyorum elimde değil kendi yiğenlarimle resim attım insan maşallah çocuklara der tek benim paşam yazmış oğlum için bu çok basit örnek hep tepeden bakmaya çalışır kıskançlık yapmaya çalışıyor 

4 Cevaplar

0 oy
(2,702 puan) tarafından

Sana şu kadarını diyim eğer sürekli takarsan benim gibi hastalık sahibi olursun kıçın doğrulmaz bak kanserden ameliyat oldum bitti dedim düzeliyorum dedim birde diş çıkdı gittim ikisini çektirdim bugün kanal tedavisi birsürü şeyi var kan değerlerim düşük birde dahiliyeye gitmem lazım ohooo valla bacım eğer ki hep düşünürsen kafana takarsan kendine edersin kendine iyi bakman lazım kimseyi sakın takma sakın ben Boyumun ölçüsünü aldım sende alma istemem hiç istemem 

(656 puan) tarafından
Bende aldım canım beynimde leke çıktı sürekli ağrı sızı çekiyorum ama onlara hakkımı helal etmiyorum
-Reklam-
0 oy
(12,925 puan) tarafından
Onlar sana el sen onlara elsin bu gerçekle ne kadar çabuk yüzleşirsen o kadar rahat edersin 
(656 puan) tarafından
Orası öyle tabi ama sürekli aramaları iç içe olmaya çalışmaları deli ediyor
0 oy
(191 puan) tarafından

Bende taka taka iyice kafa yedim resmen psikolojik hastası oldum çok kötü birsey Allah kimseye yaşatmasın

(656 puan) tarafından
Bende öyleyim canım hiç iyi değilm
0 oy
(6,936 puan) tarafından
Sence kafana takmaya değer mi
(656 puan) tarafından
Değmez ama bunu kendime anlatamıyorum eşim de bana destek
(6,936 puan) tarafından
Eşim destekcinse hiç takma asıl ne derlerse desinler naparlarsa yapsınlar bi küçük mesajı da bisey göremedim ben
(656 puan) tarafından
Mesaj kısmını anlamadım canım
(6,936 puan) tarafından
Yegenlerine maşallah dememiş ya onu diyorum
(656 puan) tarafından
Yok canım onu umursamam ama genel olarak kıskanç biri bunu biliyorum hiç ailemle hısım gibi değiller

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 246 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 218 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,919 cevap

34,814 kullanıcı

...