0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (2,035 puan) tarafından
Ne bu kadınların imtihanı 

11 Cevaplar

0 oy
(1,240 puan) tarafından
Hiç öyle bir sıkıntım yok canım ne zaman isterse o zaman yaparım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hic öyle şeylerim yok valaha giriste  yapmam bayramdan 1 hafta önce sil süpür  butti
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hergun yaptığım için bir güne özel birşey yapmıyorum  ben 
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Ramazan öncesi yapmam ramazanda yaparım ben. Oruçken temizlik yapmak kolayıma geliyor ikide bir acıktım yemek yiyim çay içiyim derdi yok 
0 oy
tarafından

Zaten duzenlı ve temızdır evım hep haftalık dip köşe yaparım  moduma göre o yüzden bayrammıs ramazanmıs özel güne extra yapmam gereken bırsey yok ama çevremde gördum mıtfak dolabının içini uzerını yıldan yıla falan silenler var büyük temızlık diyorlar adına da :Dsen bır yıl ellemezsen pislik büyük olduğu ıcın temizlikte büyük olur tabı :Dbenım elim hep evın uzerındedır zaten 

(2,035 puan) tarafından
Dolapları haftada bir siliyorum sadece cam kapı dilerim diğeri normal isler
tarafından
Anladım canım
0 oy
(313 puan) tarafından
Evde ne kadar ne varsa yıkadım bı perdeler kaldı halilari bayramdan sonra yollucam yıkamaya Ramazan'ın sonuna doğruda hasta oldugumda bı temizlik yaparım inşallah :)
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Ben simdi yavaş yavaş dolap iclerini düzenliyorum gereksizleri çıkarıyorum. Ramazandan öncede kadin cagiracam bi gün boyunca camlari dolaplari mobilyaları silecek evi silip süpürecek. Benim yapacak halim yok boyun fıtığım var günlük ev süpürmeyk bile zor yapıyorum artik
(2,035 puan) tarafından
İmkanım olsa bende kadın tutucam nefret geldi ev islerinden iki yıldır evdeyim bıktım sil supur aynı
(1,911 puan) tarafından
Valla canımdan önemli değil artik şimdiye kadar yaptım noldu. Kayinbabam geldi bir ay bende kaldı hergün is yapmaktan fıtık oldum kendime ne kadar yüklenmissem. Bundan sonra yarım yamalak oldum
(2,035 puan) tarafından
Çalışırken daha az yoruluyordum inan pert oldum evde orayı sil burayı supur camasir zaten bitmez
0 oy
tarafından
Evim her daim tertemiz dır hiç bayram öncesi bayram  sonrası yaz temizliği kış  temizliği diye bi ayrımın yok. Canım ister cam silerim canım ister mutfak dolapların silerim bi bakmışın halılar  yıkamada 
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Ben öyle ramazan temizligi bahar temizliği kış temizliği yapmiyorum rutin haline getirdim  yani evimi derli toplu tutmaya çalışıyorum canım isterse büyük temizlik yaparım istemezse günlük işleri yapar oturururum keyfim ve kahyasina bağlı yani
0 oy
(5,706 puan) tarafından
Benim için öyle bir kural yok sadece camları sık sık silmiyorum sevmediğim için bi camları silerim o bahaneyle perdeleri de yıkarım gerisi zaten hep düzenli yaptığım işler yerler WC banyo balkon toplam 3 4 günümü alır en fazla çok abartmaya gerek yok
0 oy
(12,772 puan) tarafından
Bayramda bile misafiri gelmeyen ben canım ne zaman isterse o zaman temizliyorum evi kış temizliği yaz temizliği bayram temizliği ramazan temizliği yok bende :) 
(2,035 puan) tarafından
Bende aynıyim ya komşular deyince bende şöyle bir el atayım dedim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 234 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 265 göst.
0 oy
6 cevap 208 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy