0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ee kizlar bittimi ramazan oncesi son dip köşe temizlikleri ben mutfak dolaplarimi sildim simdi balkona geçtim cam silicem yikicam

Sonuçta ramazan da oyle çok bi is yapılmıyo ben yapamiyorum en azindan açken :D 

Sizin isiniz bitti mi

12 Cevaplar

0 oy
(44,696 puan) tarafından

Ben onları zaten her hafta yapiyom mutfak komple dolap içleri inecek öle temizlencek :ermm:

tarafından
Her hafta dolap mi sillyon kiz
(44,696 puan) tarafından
Tabiii yaglaniyo kizz cikiyom sandalyeye yağ cozucuyu sıkiyom alt üst siliyom
-Reklam-
0 oy
tarafından

Valla doğrusu ben hiç derin bir temizliğe girmedim h.ici çalışıyorum h.sonu da zaten temizlik yemek ütü toz alma olduğu için geçen geçiyo :D

tarafından
Aynn çalışınca yapamazsin ama kirlenmezde oyle evde kimse olmayinca
tarafından
Yok çok şükür :))
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Her hafta yapiyomm.pazar günü daha yapdim tüm isleri
tarafından
Oh bitmiş seninki
0 oy
tarafından
Valla ramazandan sonra taşıncam o yüzden hiçbir şey yapmıyorum banane evi alan karı düşünsün :)))) 
tarafından
:D kiz bn kiraciydim evimin bütün  eşyaları ciktiktan sonra  evi sildim süpürdum mutfak dolabini sildim  ama kopek kari yinede arkamdan laf etmiş:D ***** sey
tarafından
Valla biz sattık evi yeni alacaz ama arkamdan gelen laf etmez zaten mutfak dolabı falan sürekli silerim pis değil benden sonra kadın hiç temzlik yapmadan gelsin otursun yani pis olmaz hiçbir yer
0 oy
(321 puan) tarafından
Az evvel başladım :) 
tarafından
Hadi bakalim kolay gelsin bize
(321 puan) tarafından
Acıktım kız kırmızı bir bezim var az evvel salçalı ekmek gibi gördüm :)
tarafından
Ahahah kizz ne guldum yaa:D
Yap ta ye bari acliktan basın falan dönmesin
(321 puan) tarafından
Oturdum yiyorum midemden önemli değil valla  temizlik :)
0 oy
(337 puan) tarafından
Ay heryer bittide mutfak dolaplarının üstünü ben yapamıyorum yukarıda tek başıma eşim yapcak herşey bitcek 
tarafından
Hamilemisin cnm
(337 puan) tarafından
Evet canım fazla uzun ayakta felan kalınca o gün yataktan kalkamiyorum
tarafından
Tabi cnm oyle olur  dikkat et kendine
0 oy
(868 puan) tarafından
Tek oturma odam ile balkon kaldı bir gün kala yapacam oturma odasını
tarafından
Aynn cnm hemen kirleniyo zaten en son yapmak en iyisi
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Camları sık sık siliyorum bugün uzun zaman sonra balkonu yıkadım camları tekrar sildim süpürme silme zaten her gün oluyor mutfak dolapları da yarın yaparım belki zaten küçük 
tarafından
Ne guzel az kalmış
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bende bugün oturma odasını bitirdim duvarını koltuğunu pemceresini kapısını sildim perdesini yıkayıp astım :))) geçen de mutfağın üst dolaplarını yaptım alt dolapları kaldı ramazandan önce bütün her yeri bitirmeyi düşünüyorum ramazan da oturcam bayramdan sonra tekrar giriscem çünkü doğumum var :))))
tarafından
Allah kolaylik versin cnm sag saglim gelsin bebegin de insaallah:)
(4,700 puan) tarafından
Saol canim :)))
0 oy
(477 puan) tarafından
Ben ramazandan ziyade dogum temizlihi yapıyorum 36.3 um mutfak dolaplarımi icli dişli sildim ocagimi  sildim odalar yerleşti duvar pencere camlar silindi birtek buzdolabım icli disli silincek bide firinimin ici silincek tuvalet banyo da yikancal
tarafından
Allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin insallah cnm
Kolay gelsin sana da:) bisey kalmamış zaten
0 oy
tarafından
Bitirdim.ben perdeler dolaplar halılar minder yüzleri banyo tuvalet fayanslari hepsi yıkandı utulendi silindi çok şükür bişey kalmadı Ramazan'ın ilk haftası adet olucam galiba olursam eğer tekrar bı temizlik yapicam şöyle üstten 
tarafından
He bende suan hastayım oruca baslicam ramazanin basında o yuzden hic bisey yapamam 2 çocukla ugras yemek yap diyesiye aksam olur zatn
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ramazan değil de doğuma kaldı 8 gün. Bugün mutfak dolaplarını indirdim. Cumartesi de camlari perdeleri halledecegiz eşimle. Gerisi zaten kolay iş. 
tarafından
O masalalh Allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin insallah cnm
(1,013 puan) tarafından
Çok teşekkür ederiz teyzesi

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 397 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 193 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 214 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneyimmm03 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 460 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,752 cevap

34,864 kullanıcı