0 oy
717 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
kızlar benim kuzenim (erkek) eşini aldatıyor eşi de çok iyi düzgün saf kendi halinde bir kız yaşı 22 kuzenimde 25 yaşında neyse bu benim oturduğum mahallede bir kızla sevgili olmuş bana da arkadaşım söyledi bugün eşi beni aradı işte Kuzenin eve gelmiyor gece 5 de geliyor geçen 2 gün boyunca eve gitmemiş ve bu arada Kız yeni doğum yapmış bebeği 5 aylık benimle konuştu işte bir kızın resmini gördüm dövmeli açık saçık diye bende birşey demedim ev üstüme üstüme geliyor daraliyorum iyi değilim dedi çok üzüldüm ama aldattığını ben söyleyemedim söyleyemem de Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız kuzenime de sözüm geçer diye düşünüyorum aramız iyiydi evlenmeden önce kuzenimle konuşsam herşeyden haberim olduğunu söylesem mi bilmiyorum kızın gözünün içine baka baka susacagim sanırım 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzenine bir soyle derim ben söylerdim herhalde bilemiyorum yakınlık da varsa günah ya gerçekten yazık kiza
-Reklam-
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Kuzenim demem ağzına s...m tövbe ya ne demek aldatıyor yazık kıza ya şerefsiz  ediyorsa yolunu ayirsin o b.ku yiyecek kapasite vardı ne diye evlenmiş.

(199 puan) tarafından
zaten çocuk düzgün biri değil kıza acıyorum gerçekten çok iyi biri çok üzülüyorum ve aldattığını ben 4,5 aydır biliyorum içim içimi de yiyor ama birşey olsa ben suçlu olurum kötü olmak istemiyorum
(27,339 puan) tarafından
Kuzenini uyar öyle olmaz
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Konuş yanlis yoldaşın her bunalımın sonu başka kadına sarılmak değil farkında değilsin ama sırf paranı yemek için ve neden evli erkkleri tercih ediyolar ****** oldukları için bize bulaşmasın diye senin gibi bu yuvaya sahip olmak isteyen çok insan olur hirslanirlar Tuvana sahip çık die 
(199 puan) tarafından
tamam teşekkür ederim
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın onu bence siz bir şeye karışamayin sonra üstünüze kalır benden demesi sonra eşinle huzurun bozulur Allah korusun elbet bir gün onun yalanı ortaya çıkacak valla bak benim yanımda biri öyleydi eşine diyemiyordum sonra eşi yakaladı onu hiç bir şey gizli kalmıyor Elhamdülillah 
0 oy
(419 puan) tarafından
Bence kuzeninle bi konus  canim kizin sucu gunahi yok ona anlatirsan dogru olmaz gibi pskolojikmen coker dogumda yaomis diorsunuz zaten o bebege bakamk naslibasina sorumluluk esindende hayir gormese cok zor
(199 puan) tarafından
zaten psikolojikmen çok kötü bir durumda
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Kuzenin ailesine söyleyin. 

Kuzen ya da eşine derseniz iyiyken kötü olursunuz. 
(199 puan) tarafından
annesi gilde biliyor ne olduğunu
(3,249 puan) tarafından
Hımmm o zaman ona bin kere söylenmiştir kendine gel diye. Yapacak bişey yok anası değilsiniz babası değilsiniz. Sanane dese kalbiniz kırılır.
Sülale olarak geline maddi manevi çokça yardımcı olun bari de bebiş sağlıklı bi ortamda büyümeye çalışsın. Yazık.
Gelin çalışıyorsa ayrılsın.
(199 puan) tarafından
yok çalışmıyor ama kız çok bunalıma girmiş intihardan bahsediyordu onunla biraz konuştum yarın yanıma gelecek yine konuşacağım Rabbim kimseyi pis eşle imtihan etmesin
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Ben kızın kendi öğrenmesi için zemin hazırlardım. Zaten şüpheleniyormuş yol gösterirdim ona 
0 oy
(870 puan) tarafından
Öyle üzülüyorum ki. Gencecik kadinlar bu insanların elinde heba olup gidiyorlar 
0 oy
(229 puan) tarafından
Ben merak ettiğim aceba konuştuğu yani sevgili olduğu kız evli olduğunu çocuğu olduğunu bilmiyormu
(199 puan) tarafından
bilmiyormuş işte benim arkadaşım demiş o çocuk evli ve çocuğu oldu diye kız ayrılmış zaten ondan
(229 puan) tarafından
Ayyy lanet olsun yaaa böyle erkwkler yazık yaaa alllah hidayet etsin Allah akıl fikir versin ayrildiysa hiç söyleme boşver
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Valla açık açık aldatıyor demesem de takip et derim fotoğraf buldu ise eve gitmemişse şüphelenmiş olması lazım. Bildiğim konuda haberim yokmuş gibi davranamam ben gözünü açarım gerçeği kendi görsün kendi karar versin 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Kuzeninle konuşmak en mantıklısı kıza söyleme 
0 oy
(343 puan) tarafından
aile buyuklerine ispatlarim. onlar yapacaklarini yapsinlar. kuzenimle falan muhatap olmam
0 oy
(15,036 puan) tarafından
Kuzenine söylesen o kadını bırakacak mi. Karısının hatırını düşünmeyen adam senin sozunle birakir mi hiç. Belki sana he der belki benim hayatım karışma der. Nihayetinde bişey değişmez. Ama ben olsam yine de konusurdum.karisina gelecek olursak iki gün eve gelmeyen adamın sabah 5 lerde eve gelen adamın nerde olabilecgini az çok tahmin ediyodur. Demek ki boşanmayı düşünmez. O yüzden ona bişey demezdim. Sen bu hikayede etkisiz elemansin malesef . 
0 oy
(6,759 puan) tarafından

Takip edebilirsen kuzenini peşine düş, habersiz o kızla fotolarını çek, sosyal medyaya at millet görsün( şeytana uyarsan tabii)  :angel:  kesinlikle aldattiginin kanıtı olsun bişekilde kuzu. 

(199 puan) tarafından
2 tane çocuğum var öyle birşey peşine dusemem
0 oy
tarafından
Kuzenıme ve ailesine söylerdım sonu ne olursa olsun kızı üzmemek adına ben demezdım ayagını denk alması acısından kuzenıme esınde söylemeklr tehdıt eder yola getırmeye çalışırdım ama baktım hala aynı halt gıder soylerdım o zaman işte
0 oy
(206 puan) tarafından
Sen bunu biliyorsun ve kuzenim dedini uyarmiyorsun empati yap bence konuş şöyle karına söylerim diye o nasıl bir koca hem evdekinde olmayan dışardaki pislikte ne var 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 616 göst.
0 oy
32 cevap 1,608 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mamaboy (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 363 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Flowershome19 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 231 göst.
23 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,587 cevap

34,777 kullanıcı

...