0 oy
1,604 göst.
Aile kategorisinde (614 puan) tarafından
Kızlar olay biraz uzun özet geçeyim. Geçenlerde yani ben doğurmadan önce bize özel dedektif arkadaşım bir de eltimgil gelmişti yemek yedik fln. Arkadaşım(erkek) ile kaynım baya sohbet ettiler kafaları da uyuştu bunlar birbirlerinin telefonunu aldılar. Az önce arkadaşım mesaj attı sırası değil ama beni acil ara müsaitsen tabi diye. Biliyonuz bebişim küvezde o yüzden sordu yani. Kaynım eltime dedektif tutmuş aldattığından şüphelenip. Arkadaşıma söylemiş tabi siz ilgilenin ödemesini vs. Yapmış. Arkadaşım da takip edince eltimin aldattığını öğrenmiş kanıtlı fln yani. Bana söylemeye dilim varmadı tanıdığım insan söyleyim mi yoksa sen mi söylersin dedi. Bende valla bebeğim küvezde ben karışmıyorum uğraşamam dedim. O da bende adamla samimi oldum mesleki olarak aykırı da olsa söylemeye dilim varmıyor dedi.

Hele ben napayım şimdi? 4 çocukları var. Açıkcası benim derdim de bu değil. Ama bilmek de büyük bir yük oldu bana sanki derdim azmış gibi. 

32 Cevaplar

+15 oy
(81 puan) tarafından
Hiç karışma. Bunlar yarın birgün barışır olan sana olur. Hatta senin vesilenle tanıştığı için bunu senin tezgahladığını bile ortaya atabilir ki eltilerdrn herşey beklenir 
(614 puan) tarafından
Ohaaa evet hiç bu açıdan düşünmemiştim
tarafından
Keske artı verebilsem
(614 puan) tarafından
Kız valla elti milleti yani. Olur mu olur. 4 bebeye bakmadan yapan bunu da yapar herhalde.
(81 puan) tarafından
Allah hidayet versin. Umarım kötü şeyler olmadan aklını başına alır ne diyelim
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Aklın varsa sakın bulaşma bak sakın bak bütün olay sana patlar tek suçlu sen okursun bütün beddua sana edilir eltin haklı sen haksız olursun sakın sakın karışma 
(614 puan) tarafından
Çocuklara da kıyamadım birden. Zaten hassas dönemden geçiyorum. Ben yok dedim zaten de bunu bilmek bile içimi ürpertti
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Soylesin cunku nereye kadar aldatacak evdekinin parasini yiyo birde baskasiyla aldatsin ohoooo 
(614 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyim...
(6,203 puan) tarafından
Ama siz soylemeyin dedektif soylesin
0 oy
tarafından
Kadının kesin yaptığını nerden biliyorsunuz dedektif dediğin kim senin
(614 puan) tarafından
Özel dedektifler oluyor ya kuzum. Fotoğrafları görmedim istemedim de zaten.
tarafından
Ha özel dedektif  bende senin arkadaşın dedektif sandım
tarafından
Çok uykum var yorgunum okudugumuda anlamıyorum bebeğin için inşallah tez vakitte çıkar hastaneden.
Eltin içinde sen karışma hiç barisirlar hiç belli olmaz sen kötü olursun eşine söyledinmi soylememissindir gerci
(614 puan) tarafından
Yok demedim. Geriz.. Arkadaşım bana topu attı gitti. Bende uğraşmak istemiyorum hele şu aralar hiç milletin uçkurunu düşünemem
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Eşine söyle bence esin karar versin kardeşi sonuçta en iyi esin tanır canım. 
(614 puan) tarafından
Eşim iyice eder işin içine diye korkuyorum. Bir de günah keçisi ben olursam diye
(2,447 puan) tarafından
4 çocuk var diyorsun bırakıp da gidebilir kadın bilemedim kuzu küçük mü çocuklar
(614 puan) tarafından
En küçüğü 3 yaşında diğeri 5 8 ve 11
(2,447 puan) tarafından
Küçüklermis ya. Allah ıslah etsin inşallah
(614 puan) tarafından
Bebeleri bırakıp bırakıp dışarı çıkıyor herhalde Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Karışma sen adı üstünde elti iftira atıyor fln der çıkar işin içinden binde kanıt olsun karışma sen 
(614 puan) tarafından
Zaten fotoğrafları var dedi de istemedim beni karıştırma dedim.
0 oy
(13,782 puan) tarafından
Senin bildiğini bilmesinler ama arkadaşin kendisi söylesin. Sonuçta para almış bu iş için.
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Sen deme esi dedektif tuttuguna gore suphelenmis demek er yafa gec ortaya cikacak. Birak olmasi gereken gibi olsun canim. O desin
0 oy
tarafından
Ay çok üzüldüm niye öyle bir salaklık yapmış ki o kadım simdi
(614 puan) tarafından
4 çocuk var. Yani başkası söylese iftira derim de bunların kanıt zorunluluğu var zaten. Fotoğraf atayım mı dedi yok dedim bir de onla uğraşamam
tarafından
Bende bacım bu iş hiç hoş değil sanada koku gelmesin sen iyisi boşver gitsin
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sen hic karisma bence. Madem adama odeme yapip bu gorevi vermis, soylemesi de ona duser. Ki arkadasinin yaptigi da hic profesyonel degil, arkadasi dahi olsan bunu senle paylasmasi hic dogru degil. 
(614 puan) tarafından
O da söyleyememiş. Gerzeklik onda zaten. Bende önemli bir şey diycem deyince merak ettim
0 oy
(409 puan) tarafından
Dedektife para falan vermiş o söylesin adam bu kadar uğraştığına göre şüpheleniyorum zaten sen karışma dedektif arkadaş söylesin
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Hiç karışma bence canım. Sonuç ne olursa olsun sana patlar sonuçta elti bu ne yapacağı belli olmaz.  Sen bebeğini tek düşün. Bebeğin içinde geçmiş olsun inşallah kucağına alacağın günleri de görürsün
(614 puan) tarafından
İnşallah canım.. Bende ondan korkuyorum zaten. Yukarıda da bir arkadaş yazmış sen tanıştırdın diye senin oyunun sanar diye o da çok mantıklı geldi. En iyisi susmak gibi
(3,136 puan) tarafından
Aynen canım senin oyunun olduğunu düşünebilir. Tabi susmak en iyisi
0 oy
(2,211 puan) tarafından
4 sene önce kanıtlı belgeli elticiğimin aldattığı fotoğrafını yazışmalarını gördüm bide tesadüf yani :) aldattığı  öğretmen bende öğretmenim ayni seminere gittik ne hikmetse :)) düğünüme 3 ay vardı :) eşime attım şoka girdi abime soyluycem dedi sonra düşündük taşındık bize ne yahu dedik :) kaynim da öğretmen sonradan öğrendik ki eşi öğrenmiş hala evliler bir çocukları oldu hatta :)) bilemiyorum yani kör ve sağır olmak daha cazip gelmişti bize :)
(614 puan) tarafından
Anaa aynısı olmuş neredeyse... Ya ben çocuklara kıyamıyorum. O kadın dışarı çıkıyorsa bebeleri evde bırakıyor demekki. Sonradan ortaya çıkarsa bilmemiş gibi mi yapayım
(2,211 puan) tarafından
Vallah en iyisi öyle yapmak.. ben sanki hiç bilmiyormus gibi aaaa hadi yaa aman allahım inanamiyorum falan dedim :)))) ki hiç öyle rol yapamam yani :))) zaten en son hepsini düğünde gördüm:) şeytanın turkiye şubesi gibiler:)) evlerden ırak:))
(614 puan) tarafından
Şu gerzek arkadaşı da tembihleyim o zaman bana hiç söylemedin diyim gitsin işini yapsın. Derdi olan bana koşuyor ben kime gideyim ki
(2,211 puan) tarafından
Aynen aynen benim hiç haberim olmadı de :) ağır bir sorumluluk 4 çocuk falan karışır ortalık söyleyecekse kendi söylesin..
(614 puan) tarafından
Aldığı parayı haketsin o zaman. Teşekkür ederim canım :)
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Sen karışma dedektif de ark başka iş başka namuslu şekilde aldığı para hakkı verdim doğruları anlatsın herkes kendi çocuğumu düşünseydi yazıo o adama acil acil söylesin öğrensin sen öyle söyle 
0 oy
tarafından
Sen arkadaşına söyle o halletsin sonuçta kaynın sana dememiş talip et diye ona demiş senin derdin başından aşkın boşver hiç. Karışma
(614 puan) tarafından
Ben tanıştırdım ya ben mi suçlu oldum ki? Kafamda deli sorular
tarafından
Hayır tabi ki öyle bişey yok kaynın ona demese başkasına derdi zaten niyeti varsa
(614 puan) tarafından
Kız bebeler de küçücük daha...
tarafından
yazık günah o çocuklara acırım
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Şöyle kadınlar sadece kadın değil tabi erkekte.  Böyle şeyler duydukça lanet edesim geliyo.  Tobe ya rabbi . Hadi eşini çocuklarını gectin böyle bi şeyi insan kendine nasıl yakıştirip yapar ki. Namus bi insanin herşeyi.  Belki eşini sevmiyor o zmn ayrılsin bunu yapmaktansa. Sen en iyisi karışma kocası tuttuğu dedektiften öğrensin.  Sonradan sorumluluk senin üstüne biner.
(614 puan) tarafından
Valla ne güzel yazdın ha :) böyleleri de anneyim diyor ya kendine. 1 aydır yaşamıyorum yani ufacık canımın içi için. Allah ıslah etsin
0 oy
(13,612 puan) tarafından
Hiiiiiiiiiiic karismaaaaa hiccccc

Boşver,sen kuvezdeki bebene bak
(614 puan) tarafından
Kız sanki derdim az. Bir de milletin donuyla uğraşıyom ha. Birisini de ararım dertleşmek için işim var diyen kapatır suratıma
0 oy
tarafından
Sonucta dedektıf ıle anlasmıs sızı baglayan bır sey yok soyleyecekss o soylesın ama benm bıle ıcım cız ettı cocuklar ıcın.allahm korusun ya:(
0 oy
(403 puan) tarafından
Sen hic karışma.adam demek süphelendiki esinden. dedektife para verdi takip ettirdi.bırak arkadasn işini yapsın.okadinda ne yapicaksa o adamn soyadinin altından çıkıp yapsın.Allah hidayet versin.ben senin yerinde olsam haberim yokmus gibi davranırdım 
0 oy
(76 puan) tarafından
Canim amcamin esi amcami aldatiyordu internetten yazisip disarida bulusmalar fln tum yazismalari bizde okuyorduk sifreleri elimizdeydi aylarca okuduk amcama soyleyemedigim icin hep icim icimi yedi sonra kuzenim babama soyledi babamda mecburen amcama ustu kapali anlatti amcam kuzenimle beni cagirdi cok detaya girmeden yazismayi anlattik zaten amcamda karisinin degistiginin farkindaydida bise diyemiyordu gel gelelim sonuca evde kiyametler koptu amcam istemiyorum ayrilacam fln dedi bitanede ogullari vardi iki gun sonra amcacigim karisini affetti abileriyle ablalariyla tum sulaleyle bagini kopardi hicbirimizle konusmadi ve bizlee arada kotu olduk suclu olduk biz yapmis olduk sonra iki uc yil sonra kadin yine ayni seyleri yapinca zor olsada bu defa ayrildi simdi baska biriyle evlendi kadinda yollu olmus cikmis zaten oglu bile gorusmuyormus kendisiyle. Yani demem o ki kesinlikle vede kesinlikle karisma arada sen kotu olursun insanin vicdani el vermiyor ama herkes sana diyecek sen ortaligi karistirdin diye kisme ona demeyecek sen boyle bi *** yedin die

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 567 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 714 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 616 göst.
0 oy
36 cevap 1,053 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,334 puan) tarafından soruldu

377,949 soru

11,312,799 cevap

34,746 kullanıcı

...