0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
3 buçuk yaşında oglum var kızıma hamileyim bayramdan sonra dogcak kızıma şuan oda almadım ilerde alırım oglumun odasına yerleştircem kıyafetlerini ama nasıl yapmalıyım bilemedim 3 kapaklı gardırop var ikili yeri askılık ve 3 tane rafı var oraya asılcak şeylerini asıcam ikisininde derin dolabı küçük değil tek kapaklı yeri raflar var oraya nelerini koyabilirim kitaplıgı var üstü 3 raflı altı kapaklı 2 raflı oraya battaniyelerini çarşaflarını falan koyuyorum genelde  alta 3 çekmeceli şifonyeri var onu nasıl bölüştürebilirim nelerini koyabilirim bana bir akıl verirmisiniz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla birsey diyim mi daha ocak ayına kadar 3 tane cocugumun kıyafetlerini 3kapaklı dolaba sığdırdım ev araba derken oda takımı alamamıştık. Yani cok dert olmuyor halbuki surekli birseyler alırım 
(37 puan) tarafından
Bide kışlıklar kalkcak yazlıklar zaten yer kaplamıyor canım
-Reklam-
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Fotoğraf atsaydin dolabı sifonrlyeri falan ona göre soylerdik ben kafamda canlandıramadim 
0 oy
(48,742 puan) tarafından
hurçla dolap üstüne battaniyelerini koyabilirsin uc kapaklida cekmece yok mu
(37 puan) tarafından
Dolap üstlerinde bişeyi sevmiyorum canım yerim olmadıgından değil battaniyeleri bizim odaya yada baza altınada koyabilriim ben hani hangisini hangisinin neyini koyabilirim o anlamda soruyorum
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Bende kitaplık var ev eşyalı alınırken alınmıştı , 2 çocuğum kiyafetleri de ona sigdirdim bı hurç var küçülen yada buyuk gelenelr onun içinde 3 raflı bı dolap yan yana dizdim picmaa pantolan iç cmasiri flan mont da bizim dolapta bu yaz insalalh oda yapicm ozmn alicam gardolap
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Benim planlı gitmedi  kontrol gittim sezeryan oldum ikinci ye kıyafet bı iki idarelik aldım daha yeni kendimi toparliyom ev desen kalktı gidiyor .çocuk iki haftadır hastanedeydi yeni geldikk ever .öyle bnce bı yerden basla herşeyimi ayarla
0 oy
(3,102 puan) tarafından

Düzenlemek için bu şekilde kutular alabilirsin bende 2nciye hamileyim 5.5 aylık ikinci kızım olucak ama erkekde olsaydı aynı dolabı kullanırdım çünkü kızım küçük daha 2.5 yaşında..Kullandığım düzenleyiciler bunlar fikir olsun. 

2nci kızım doğunca ilk şifonyerdeki çekmeceyi ona ikincisini büyük kızıma ayarlayacağım dolap içinde 1 askılık var bi tarafa küçüğün bir tarafa büyük kızımınkileri asarım. 

image

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 214 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Melikeee00 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
25 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 355 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (158 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 218 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...