0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
O kadar mutluyum ki. 1 ayda 11 kilo 500 gram verdim ve 10 kilosu yağdan gitti. Tam gaz devam inşaallah hepsi gidecek

19 Cevaplar

0 oy
(1,397 puan) tarafından
Helal olsun vallahi neler yapıyorsun peki canım 
(1,088 puan) tarafından
Diyetisyen danışmanlığı alıyorum canım verdiği listeye uyuyorum
(1,397 puan) tarafından
Helal olsun vallahi sevindim senin adına canim
(205 puan) tarafından
Listeni bizimlede paylasmak istermisin hahah
-Reklam-
0 oy
(591 puan) tarafından

Hay maşallah tüyoları bekliyorum :D

(1,088 puan) tarafından
Diyetisyen danışmanlığı alıyorum canım verdiği listeye uyuyorum
(591 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,923 puan) tarafından
Maşallah canım bende diyete başladım bir haftada iki kilo verdim devam benimde 20 kilo vermek hedefim :) 
(1,088 puan) tarafından
Tebrik ederim canım. İnsaal verirsin senin hedef azmis benkm daha verecek 30 kilom var
(1,923 puan) tarafından
Seninde 20 ye düşmüş canım ordan bak bu arada sen neler yaptın ben şeker karbonhidrat kestim dünde 2 dilim kepek ekmeği yiyorum birde yeşilçay ve kajve içiyorum şekersiz spor yapmiyorum malasef sen neler yaptın canım, diyetisyene de gittim bir ay önce  ama frekanslarimiz uyuşması diyetisyenle  şimdi tekrar kendi başıma başladım
(1,088 puan) tarafından
Yok canım benim 40 kilo fazlam vardı 10 u gitti kaldı 30 kilo.

Ben diyetisyene gidiyorum canım onun verdiği listeye uyuyorum günde 20 dk spor ve 1 saat yürüyüş yapıyorum
(1,923 puan) tarafından
Ya bende diyetisyene gittim frekanslarimiz uyuşmadi diyetisyen ile geçen aylarda gitmiştim ,bu sefer kendi başıma başladım daha etkili oldu ,benim gittiğim diyetisyen hiç ilgilenmedi sadece fenomen olma havasında fotorak çekiyor birşeyler yapıyor , zaten internetten bulup gitmiştim bürosuna ,yani soruyorum saatlerce cevap vermiyor WhatsApp dan iki üç gün sonra yazıyor ,bende dedim ona para vereceğime kendim yaparım sonuçta beyninde bitiyor olay dedim
0 oy
(5,899 puan) tarafından
ay maşallah, çok iyi. 
(1,088 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Boyun kilon kaç canım ve ne yapıyorsun 
(1,088 puan) tarafından
170 boyundayım şuan 102. 8 kiloyum

Diyetisyen danışmanlığı alıyorum
tarafından
32 kilo fazlan kaldı canım bu gidişle hedefine ulaşacaksın maşallah Allah daim etsin
0 oy
(1,039 puan) tarafından

Eksilerinizin devamını dilerim :)

Bir ayda 6.8kılo da ben verdım ;) 

Hedef daha -25 107.8 ıle başladım suan 102 sabahları 101 ;)

(1,088 puan) tarafından
Sanada maşallah canım bol eksilerin olsun. Yaza bomba gibi girelim inşaallah
(1,039 puan) tarafından
Şuan sanırım direnç kılosun dıyet yapıyorum evse yapabıkdıgım kadar spor yapıyorum yürüyüş yapamıyorum bebegım var ama ılk haftalar daha çabuk hıdıyordu
(1,088 puan) tarafından
Ben bebegimlede gidiyorum yürüyüşe. Bebek arabamız kırıldı ama panda bisiklet var ona koyuyorum elime mehve veya biraz kraker veriyorum o onu yiyorum bende yürüyorum. Şuan 3 yaşında ama 1 yaşındayken de aynı bu şekilde yapıyordum o zamanlar bebek arabasına koyuyordum
(1,039 puan) tarafından
Benımkının götün de kurt var bebekken de oturmazdı () evde hareketlere devam zaten önümüz Ramazan hayırlısı
0 oy
(1,328 puan) tarafından
Maşallah çok güzel vermişsin :) Bende doğum yapalı 1 ay olacak neredeyse vermek istiyorum şu kiloları artık normalde de kilolu hamile kaldım. Diyetisyenin verdiği listeyi bana atabilir misin acaba? :) 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Çok iyi canım inşallah bu yaz istediğimiz kilolara ulaşırız ❤️
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Orantisal olarak bakınca mevcut kilonuzun yaklaşık yüzde 10unu vermişsiniz bir ayda. Keşke ben de bir ayda kilomun yuzde10unu versem. Mevcut 65im, 59-60 olmak istiyorum. Benim 5-6 kilo vermem lazım ama işte kiloya göre bakınca o da aynı şekilde zor
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Tam tamına 10 kilo fazlası olan ben acaba benimle paylaşır mısın nasıl kilo verdiysen 

Bu arada tebrik ederim cnm herseyden önce sağlığık kiloda sağlığın düşmanı bol eksilerin olsun inşallah:))
0 oy
(664 puan) tarafından
Maşallah cnm :) benimde 3. Haftam 4 kilo gitti. kaldı 8 kg:)
0 oy
(232 puan) tarafından
Diyetisyenin adı ne canım online de çalışıyor mu 
0 oy
(6,221 puan) tarafından
Hangi diyetisyenle calisiyorsun
0 oy
(640 puan) tarafından
Para sandim başlıktan 
0 oy
tarafından
Sanrım  100 kilonun  üstündesnz  yoksa imkansz  100 kilo isen norml ama 60 kilo biri 1 ayda 10 kilo vermsi norml degil 
0 oy
(10,022 puan) tarafından
Kiz kac kilosunki 11.5 verdin
0 oy
(100 puan) tarafından
Senin adına çok sevindim vücudunda gözle görülür değişiklik var mı 
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Nasıl verdiniz bravo yaaa 
0 oy
(222 puan) tarafından
Doğumdan sonra benim başıma inşallah