0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (10,529 puan) tarafından
Kızlar yakın akrabadan birisi öyle dedi aklıma takıldı oturdum agladim acaba gerçekten öyle mi ?

Kilolu kadın sevilmeyi hak etmez mi?

Bu yüzden özgüven 0 artık dışarıya çıkasım gelmiyor 

Afedersiniz eşimin yanında daha üstümü değiştiremiyorum...

Neden yani kilolu olunca ne oluyor 

34 Cevaplar

+1 oy
(2,667 puan) tarafından
Valla erkeği bilmem ama orta kiloda bir kadın bana daha çekici geliyor. 
(4,193 puan) tarafından
Herhangi bir kiyafetin bi 36 bedende durusuna bak mesela. Birde 44 46 bedende durusu. Bunu en bariz gecelik mankenlerinde trendyolda farkediyorum. Malesefki herseyin bir yakisigi var. Yakistirmak ta goreceli evet ama biyandan da göz var nizam var . Ben mesela 57 kiloyum bacaklarim kalin diye tayt giyemem duarda kisa biseyle. Tunik gibi bise giyerim ancak uzerime. Ama mesela 90 kilo yuz kilo kadinlar bacaklari ayak bileklerine kadar surte surte giyiyorlar. Yada ben mesela belim kalin diye sevmem crop evde eaim beni vicik vicik yagli kalim belimle lop lop gorecegine normal tsortle gorsun daha iyi. Ama 80 kilo 90 kilo kaldi. Sagdan soldan tasmis löp lop lambur lumbur sallanan oturunca can simidi gbi katlanan mide ve yanlariyla gayet rahat ve ozguvenli sekilde giyebiliyor evde yada disarida crop.  Bu kisinin kendine yakistirmasiyla alakali. Yada ben ara bedenim zayf degilim diye onemsiyorum.tam kilolu olsam belki bosver anasini satayim bidahami gelecem dunyaya zaten bogazimi tutamiyorum en iyisi kendimi boyle kabullenip bu sekilde yasamaya alisayim diye dusunceye girebilirdim belkide tam kilolu olsam
(1,578 puan) tarafından
Casperiye senin bu uzun uzun yazmalarına hayranım :) ben çoğu zaman bir iki kelime yazıp üşenip siliyorum :D
(4,193 puan) tarafından
Amaan yatmisim uzsnmisim;) bi isim de yok :) takiliom oke
(1,578 puan) tarafından
En güzeli :D
(190 puan) tarafından
158 maşallah bı diyetisyene git derim çok fazlaa
-Reklam-
+1 oy
(1,209 puan) tarafından

Bacım eşim 57 kilo ben 80 :D eşim hiç takılmaz bingil bingil çok güzelsin der hep :D

(10,529 puan) tarafından
Ne güzel cnm
(1,209 puan) tarafından
Kilomu kafaya takan biri pek olmadım sadece göbek ortalığı bozuyor oda nasıl gitcek bilmiyorum
(10,529 puan) tarafından
Ben takıyorum işte cnm kafamdan atamıyorum
+1 oy
(1,185 puan) tarafından

Hayır bu zevk meselesi bende bir kadın olarak hafif kilolu seviyorum daha çok yakıştıriyorum Yeni doğum yaptım 165 boy  90 kiloyum eşime kalsa hiç verme diyor ben seni böyle beğeniyorum vs ama olmaz yapamam diyetteyim 3 kilo verdim bile. Elhamdülillah :) 

(10,529 puan) tarafından
Ah cnm o kadar takıntı oldu ki bende
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Kilolusun galiba da neden üzerini değiltiremiyon bacım adam seni illa görüyo. Bence egolu erkekler kiloya cok bakıyo
(10,529 puan) tarafından
Görmüyor ;( o kadar çok taktım ki artık
(1,461 puan) tarafından
Kaç kilosun boyun kac ?
(10,529 puan) tarafından
158 85 ti en son diyetisyene gittim
Artık hayatım o kadar stresli ki bu şekilde kilo vermek çok zorluyor
(1,461 puan) tarafından
İradeli olursan zayıflarsın canım aşırı bi kilon yok yani
(10,529 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bilmiyorum ama bende alınca söylüyor hemen 
(10,529 puan) tarafından
Of çok moralim bozuk
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Aslında zayıf değil ama göbek basen filan hoş durmuyor ben de eritmeye çalışıyorum 
(10,529 puan) tarafından
Anladım cnm teşekkür ederim
0 oy
(3,063 puan) tarafından
İnsan esi için değil kendi için kilo tercihi yapmalı ne çok kilolu olup ozguveni kaybetmeli nede zayıf olmalı

Bu düşüncede erkekten erkeğe değişiyor kimi erkek kilolu seviyor kimisi zayıf 
(10,529 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(981 puan) tarafından
Ben kocam yada millet için değil de kendimi ve sağlığımı düşündüğüm için kiloma dikkat ediyorum. Önemli olan kendini nasıl iyi hissettiğindir.
(10,529 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Yani bence şöyle düşün. Eşin atletik vücutlu olsun istersin ama gobeklidir sen yine de onu olduğu gibi seversin  o haliyle mutlusundur aman ne fark eder ki dersin.. bence seven erkekte eşi için böyle dusunuyodur. Zayıf manken gibi olsun ister illa ki ama önemli olan senin onu mutlu ediyor olabilmen bence vücut ikinci planda olur her zaman sagliko bir ilişki de
(10,529 puan) tarafından
Eşim gerçekten seviyor mu ? Bence hayır hissedemiyorum bide bunu duyunca hepten bı kötü oldum
(1,072 puan) tarafından
Allah aranızdaki muhabbeti arttırsın diyelim o zaman canım. Gönülden bir bağ varsa kg vs hiç göze gelmez
(10,529 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(584 puan) tarafından
Ben şuan hamileyim eşim hala ilk günkü gibi bakıyor karnımı sever minciklar kilolu halimi daha çok seviyor sanki doğumdan sonra nasıl vercem bu kiloları diyorum vermesende olur her halinle çok cekicisin diyo
(10,529 puan) tarafından
Ne güzel cnm
0 oy
(48,695 puan) tarafından
dert etmeyen erkekte var zayıf isteyende
(10,529 puan) tarafından
Ve bu bilinmezlik eşimi de anlayamıyorum of napcam ben böyle
(48,695 puan) tarafından
agzini arasan yaninda kilo vermem falan desen tepkisini olcsen evet ver dese daha çok üzülürsün bilemedim bende ya
(10,529 puan) tarafından
Kız sana ismtagramdan yazsam olur mu anlatırım
(48,695 puan) tarafından
yaz canim
0 oy
(1,245 puan) tarafından
Valla şuan güzellik algısı çok çok değişti gördüğüm her model iri bacaklı iri kalçalı aynı şekilde çamaşır kıyafet vs bilindik markalar da baya baya tombul mankenler ile çalışıyor bak Pierre Cardin ürünlerine o incecik zayıf kizlarzan tek tük var ☺️ 

Evet kilo iyi bişey değil ama öyle sarkan etler obezlik durumu olmadığı sürece iyi degil bence yoksa boyun kilonu kapatiyorsa yada bir.tik balık etli görünüyorsan sorun değil bana göre. Her erkeğin isteği farklıdir eniştem mesela ablama sakın zayıflama der durur. Dayım yengeme 3 çocuk annesi 40 kg kadına sakın kilo alma der durur. 

Onların zevkine göre yaşayamam. Kendileri bakıyorum homini gırtlak yutuyorlar herşeyi bana soruyor mu sormuyor bende sormuyorum o gün boyu çalışıyorsa bende çocuk bakıyorum ev işi yapıyorum ☺️☺️
(10,529 puan) tarafından
Bu düşünceden asla çıkamıyorum ben napcam böyle
(1,245 puan) tarafından
Esin sana bunumu hissettiriyor yoksa kendin mi rahatsız oluyorsun
(10,529 puan) tarafından
Hissettiriyor bence mesela geçen şey dedi işte iki çocuğum var ikisinin ismini de o koydu 3. Olursa istediğim ismi koyabilmek için 20 kilo vermem lazımmış yoksa razı olmaz mış sonra diyor senin için diyorum falan
(1,245 puan) tarafından
Canım kaç kilosun
0 oy
(3,586 puan) tarafından

Kız ağlamaya yer mi aradin erkeler icin mi eslerimiz için yaşıyoruz biz sen kendini nasıl seviyorsun nasıl begeniyorsun o önemli hiç bir erkek sanmıyorum ki karım beni kıllı sevmiyor yaa ne bilim ben kelim diye beni beğenmiyor gobekliyim diye bana hakaret etti diye düşünüp arkadaşına dert yanmiyordur çünkü umursamıyorlar biz neden onların düşüncelerini umursuyoruz hayatımiz merkezi erkekler olmamalı sen kendini etli butlu seviyorsan sallaaaa gitsin Viktorya secret bile kilolu mankenleri var iç çamaşır defilesini çıkıyorlar ben zayıfım ama onları görünce çok beğeniyorum :)

(10,529 puan) tarafından
Kız ne bileyim çok takıntılı yım bunu duyunca bı kötü oldum
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Hayır erkeğe göre değişir. Bazı erkekler özellikle kilolu kadınlardan hoşlanıyor. Kaba bir tabirle kadın dediğin kucağımı dolduracak kafasında olan çok kişi duydum. (duydum derken yanlış anlaşılmasın eşleri, eşlerinin böyle düşündüğünü anlatmışlardı) 
(10,529 puan) tarafından
0 oy
(416 puan) tarafından
47 kilo olarak sesleniyorum zayıf olmak iyi değil ya arası güzel kıyafet bulamıyorum yakışmıyo vs en iyisi balık etli ayrıca eşimde çok zayıf sevmiyor beni zayıf buluyor
(1,578 puan) tarafından
Benim de öyle tanıdıklarım var elbiseler kıyafetler olmuyor popolu çamaşır kullanıyorlar (adı aklıma gelmedi de :D)
(416 puan) tarafından
Yok ben kullanamam onu da ama mantıklı çünkü dümdüz oluyo birşey giyince :)))
(1,578 puan) tarafından
Evet :) etekler falan belinden düşenler için ideal bence
(416 puan) tarafından
Hahahahahah o kişi ben :) alırız elbet bir gün sağlık olsun gerisi halledilir
(1,578 puan) tarafından
Aynen öyle sağlık olsun :)
0 oy
tarafından
Yo eltim var yeni evlendiler.kilolj kendisi yani kilosunu bilemiyorum ama boyuna göre baya kilolu  yani kaynimda çok uzun ince eltim kısa kilolu ama sekiz yıl aşk dan sonra evlendiler gayet mutlular
(10,529 puan) tarafından
Ne güzel cnm yaaa
0 oy
(12,664 puan) tarafından

Benim ayı da söylüyor veremedim bu sefer durmadan yiyorsun her şeyi eskiden dikkat ederdin diyor:(

(10,529 puan) tarafından
Bide böyle bişey dese ay düşünemiyorum kendimi
(12,664 puan) tarafından
Ek gıdaya başlayınca diyete başlayacağım iki bucuk aylık benim küçük
0 oy
(648 puan) tarafından
Bence hersey gibj bundada normali iyidir cok zayıfta iyi degil obezde iyi degil boyunun 10 asagisi 10 yukarisi iyi Bence bundan sonrasi fazla yada az
(10,529 puan) tarafından
Obez de değilim berhalde ama biraz fazla
(648 puan) tarafından
Boyun kilon kac canım bende pek zayif degilim bekarkende hep diyetle ugrastim ama esimden hic kotu bir his bakış hissetmedim
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Ne zaman ki buradaki motivasyonun senin sağlığın ve kendini aynada baktığında görmek istediğin o olursa çok rahat kilo verirsin.

Hayir her erkek zayıf kadın istemez.Ne kadar ince vucut digital mecralarda pompalaniyor olsada ne gördüklerin kadar zayıf ve kaslı ne de çok kilolu olunmasını istemez çoğunluk.

Boy kilo dengesine göre yuvarlak hatlı bir kadın cinsiyet fark etmeksizin her zaman en ideal en sağlıklı en üreme potansiyeli olan insandır bilinc altında sağlıklı imajı verir ve çekici gelir.
(10,529 puan) tarafından
0 oy
(335 puan) tarafından
Benimkide diyor çok kilo aldın hamileyim bende ama takmıyorum hiç .hatta evlenirken 50 kiloydum beni kandırdın diyor :)) guldugume bakma canım bende bozuluyorum ama napayım iştahım açık 
(10,529 puan) tarafından
Hayır niye diyor anlamıyorum ki

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,578 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 460 göst.
19 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu