0 oy
614 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından

Dikişsiz doğum yaptım 5 gün oldu kanamam bitti  bile olması için ne yapmam lazım 

10 Cevaplar

0 oy
(707 puan) tarafından

Gözünüz aydın Allah analı babalı hayırlı günlere sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah.

Dikişsiz nasıl oldu merak ettim

(99 puan) tarafından
Kesi atmadı için dikişte atmadi
-Reklam-
0 oy
tarafından

canm hicmi dikis atmadilar nasl toplyucak orası kendini

(99 puan) tarafından
Kesi atmadığı için dikişte atmadi
tarafından
sanslymssn cnm Allah anali babali byutsun ins
(99 puan) tarafından
Ama kanamam kesildi 4 günde ona cnm sıkıldı kesse biraz daha gelseydi içi. Temizlenirdi
tarafından
evet iyi olurdu ama demekki kalmadi cnm blemedmki
0 oy
tarafından
Maşallah Allah bebeğini sana bağışlasın,hayırlı evlat etsin, benimde ilk doğumdan sonra dikişsiz olmuştu 
(99 puan) tarafından
Benim 3 gebeliğim cnm diğerlerinde 3 er dikiş almıştım ama kanamam çok kısa sürdü ama ya
tarafından
Benimde bir dogumdan sonra kanamam 5 gun sürmüştü, 32 33 gun sonra tekrar adet olur gibi kananam oldu sonra temizlenip 2 yil adet olmadım
(90 puan) tarafından
Canim dikişin olmadiysa vajinada genişleme oldu mu
0 oy
tarafından

Ay ne güzel ilk gebeliğinizmiydi

(99 puan) tarafından
3 gebelik cnm
0 oy
(4,695 puan) tarafından

Gözün aydin canim. Allah analı babalı büyütsün

0 oy
tarafından

Allah anali babali buyutsun canim nasil dikissiz dogum yaptin neler yaptin

tarafından
Tesekkur ederim canim cok saol
(278 puan) tarafından
Canm bende 36 haftamin ilk gununde basladim gunluk 5ad hurma yemeye ve comelme hareketi yapmaya yani egitim okulunda ebe bi yere tutunarak oturup kalk dediydi ben evde ve disarda hergun yurumeye calisyorum ve evde her firsatta 10 er sayarak oturul kalkiyorum aksama kadar yapiyorum boylemi yaptin boyle yapinca dikissiz odogum olyosa bende devam ediym
(99 puan) tarafından
Aynen cnm böyle çömel kalk gün içerisinde aklıma geldikçe yaptım her yapmada 10 yapıl birakiyorsum
(278 puan) tarafından
Sicak suya oturma diye okudum onudami yapcaz yoksa bunlar yeterlimi
(99 puan) tarafından
Ben sin haftamda her gün düş aldım 5 10 dakika fazla değil sıcak suya.oturuuordum
0 oy
(386 puan) tarafından

Maşallah canım ya nasıl doğum yaptın öyle nekadar açılman olduu ☺️

(99 puan) tarafından
Cnm hastaneye gittiğimde  6 7 cm di açıklığım ama doğuma kaç cm alındım bilmiyorum hastaneye gittikten 1 saat sonra doğumum oldu
(386 puan) tarafından
Hay maşallah canım ya çok güzel benimde tam istediğim gibi bir doğum yaa bişey yaptın mı peki bukadar açılman olması için. Zaten 8cm açılmada hemen doğuma alıyorlarmış kii seninki 6-7 açılmış geldiğinde maşallahhh Rabbim hayırlı sağlıklı evlat eylesin yavrunu inşallah
0 oy
(1,060 puan) tarafından

Benim ikinci doğumunda dikişsiz olmuştu cook rahat oluyor doğum sonrası ya doğum yaptığım gün ayakta beni giren hiç doğum yapmış bu demezdi hemşire bile sen hiç hasta gibi durmuyon derdi  beni koltuğa almıştı oraya yeni hasta alalım demişti  kanaman kesilsede  gelir geri merak etme  

(1,060 puan) tarafından
Gözün aydın canim sağlıcakla büyüt bebeğini inşallah
(386 puan) tarafından
Maşallah sanada canım ya ay siz böyle diyince öyle hevesleniyorumki doğuma inşallah benimkide böyle kolay olur hayırlısı ile. Bunun için öncesinde bişey yaptın mı canım peki
(1,060 puan) tarafından
Kimseye kulak asmadim sacma sapan seylerle kendkmi korkutmadim asla dogum anini düşünmedim   kafaya takmadım  guzel anları doğumdan sonrasını düşündüm  ve hamileliğin son iki üç ayı tembellik yapıp yatıp durmadım gayet hareketli idim heleki son ay çok hareketli idim son hafta üç dört gün yürüyerek gittim hastaneye nst için  yürüyerek gittiğim son günün ertesi günü inan nisan geldi bi yarım saat sıcak  duş aldim duştan çıkınca hemen şancı geldi ailem eşim bile yoktu  komsumla gittim hastaneye  doğurup odama gelmem sadece 15 dk sürdü  Allahım sanada inşallah kolay doğum nasip eder tüm bekleyenlere inşallah
(386 puan) tarafından
Canım benim ya vallahi helal olsun çok yardımcı oldun inşallah bende tembellik yapmayım ya çok teşekkür ederim zahmet edip yazmışsın okadar :)  :-*
(1,060 puan) tarafından
Yok canim ne zahmeti yardimci olabildiysem sevindim csnim
0 oy
(107 puan) tarafından

Gozun aydin cnm saglicakla buyut  benimde ikinci dogumda olmadi dikisim insallah bunda da olmaz 

0 oy
tarafından

Adaçayı cok güzel temizliyo rahmi. Adet olamadigm zamanlarda icerdim en fazla 2 gün gecikirdi

(99 puan) tarafından
Bebege zararı olurmu peki ada cayinin
tarafından
Valla emziricegin aklima gelmedi canim hic bilmiyrm hamilelikte zararli ama dogumdan snra duymadm hic

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
26 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 365 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 474 göst.
3 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 276 göst.