0 oy
47 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
Bebegimi genelde sadece anne sutuyle besliyorum bazen doymadiginda mama veriyorum.  Ama 2gun öncesinde bebegim gece uyanmadi diye emzirmedim sabah kalktigimda goguslerim çok doluydu. Bende sagdim çok süt çıktı ondan sonrasinda sag gogsumun kenarinda agri kaldi. Kizariklikda var neyse o gunun akşami benim ateşimde çikti bildim mastit olmuşum diye. Sonraki gun devamli sagim yaptımki gogus dolu kalmasin yine bol bol sutum cikti ama bu gun akşama dogru baktim sut yok sagim yapiyorum 30 anca cikiyor ikisindende bi kac saat sonra yine sagdim yine cok az ama normalda 100 cikardi 3saatte bir. Cok uzuluyorum kesilirmi diye yoksa bi kac saatlik sut azligimi yaşıyorum( hem mastit olan gogusu anladim diger gogsume noluyorsa artik ondada azaldi sut

1 cevap

0 oy
(4,507 puan) tarafından
Canım belki dinlenmediğinden yada masrit kaynaklı olabilir ha deyince kesilseydi ohooo sen yine emzir ve 2 saate birde sağ emzirmiyorsan bile arz talep meselesi
(332 puan) tarafından
Uyudum gece uyandim sagdim geldi canim süt. mastitli gogsumde sanki kanallar tıkanmiş zorla çıkıyor süt diger gogsumden ama normal geldi. Çok korktum akşam hiç olmayinca kesiliyor sandim(((bebem daha kucuk mamalardada pek bi vitamin yok diye en azindan ek gidaya kadar anne sütü içsin istiyorum onun için baya stres yaptım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (542 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde Tugbamelis (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 681 göst.
0 oy
4 cevap 2,936 göst.