0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Günaydın kızlar yine koca derdi ile geldim kaynana evi derdi ile geldim kocam sürekli kaynana neden gitmediğimi dert ediyor tartışma çıkartıyor kendim için değil çocuğumu psikolojisi sağlığı bozulacak diye korkuyorum Halbuki bir hafta önce oradaydım Yani sürekli oraya git diyor Ne yapacağım ne edeceğim bilmiyorum En çok da çocuğum için psikolojisi için korkuyorum ancak birilerimi kocamı dolduruşa getiriyor yoksa benim kocam nasıl s**** geri zekalı huzurunu bozuyor Bilmiyorum ne yapacağım

2 Cevaplar

0 oy
(1,520 puan) tarafından
Annesi gelmiyor gelin falan diyorsa. Ben bu adamları anlamıyorum, sizin ananız diye bizde sevip her gün görmek isteyecez diye bir şey yok ya
(88 puan) tarafından
Ya Annesi bir ara bana da diyor da sen bir ayda bir geliyorsun diye ben gelene olduğum halde bana diyen bence Kocama da diyordur Gerçekten bu kaynanalar yüzünden bize bir rahatlık yok
-Reklam-
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Daha geçen hafta gittim hergun hergun ne iş var de, direk canim. Tama.gidilsinde, suyununcikarmadan yani. İsim gücüm var ev temizlik yemek cocuk, whanhisije yetisecem de geç. Erkeklere illa ki birileri fısıldarlar 
(88 puan) tarafından
Canım dedim geçen hafta dedim oradaydım dedim her hafta nasıl gideceğim Yok neymiş kendi annemlere gidiyormuşum Halbuki kendi annemlere daha az gidiyormuşum Bunlar da suyunu çıkartman lazım eltilerimi Her gün orada her gün orada olduğu için kocam da sen niye gitmiyorsun diyor kafamın etini yiyor kendimden değil her gün tartışma olduğu için çocuğun psikolojisinden korkuyorum O fısıldayanlar bir geberse de kurtulsak

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 336 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 3,470 göst.
22 Eylül 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elifefe58 (143 puan) tarafından soruldu
+4 oy
26 cevap 455 göst.