0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (1,077 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

oğlumda 2 yaşına girecek TV'ye vuruyor bugün baktım bı ayağı boşa gelmiş .başka bı yöntem varmı üstüne dusurmesinden korkuyorum .şöyle bişe buldum kullanan varmı 124 tl

14 Cevaplar

0 oy
(17,775 puan) tarafından
Yok başka yolu çok dikkat edicen bendede var öyle bi yaramaz kedi 
(1,077 puan) tarafından
resim bıraktım bı bak kzuu
-Reklam-
0 oy
(161 puan) tarafından
Ben çift taraflı bant ile TV ünitesine yapıştırdım canım,silmek için bile kipirdatamadim. Şimdi tasinicaz ne halt edicez bilmiyrm. Bence sende yapistirabilirsin
(1,077 puan) tarafından
deneyeceğim kzuu korkuyorum üstüne devirecek die
(161 puan) tarafından
Allah korusun canım
(1,077 puan) tarafından
aparant i sipariş verdim ama bantida alacam
0 oy
(63 puan) tarafından
Duvara bişey asmak için neden izin alıyorsunuz ki sonuçta duvarı yikmiyosun cikcagin zaman alçı boyayla duzelicek biseuy
(1,077 puan) tarafından
aynı binadayiz ev sahibiyle gidip gelme oluyor olk girdiğimizde söylendi tabi o zaman cocuk yoktu sonradan soyledm ama yok ddi
(63 puan) tarafından
Bilemedim canım nerde oturursa otursun buna karışamaz yani geri düzeltilmesi kolay olan bişey için kaldı ki üstüne düşebilir diyorsun Allah korusun güzellikle söylersin ben bu riski göze alamıyorum çıkarken duvarinizi yaptiricaz dersin yani
(1,077 puan) tarafından
kız söylüyoruz anlamıyorlar ben kendi evime bile bı çivi kıyıp kıyamadım ddi
(63 puan) tarafından
Böyle insanlardan da hiç hoşlanmam duvar bu duvara kiyilmicak ne var boyarsin geçer çocuktan daha mı önemli neyse canım sen daha iyi bilirsn muhatap olan sensin asamasanda sabitlicek bişey bulursun inşallah
(1,077 puan) tarafından
inşallah teşekkür ederim kuzum
0 oy
(9,006 puan) tarafından
Bizim TV duvara monte oğlum oyuncak fırlatıp kırmıştı :) duvara aşmaya izin vermemek çok saçma çıkarken bir avuç alciyla hallolur ya çocuğun üstüne düşse..  dikkat edeceksin canım başka çare Yok 
(1,077 puan) tarafından
işte zaten çıkarken her türlü boya yapılacak birde
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Canım bu çözüm değil ya benim kızım vurdu da ledleri yandı şimdi ekranı mavi 
(1,684 puan) tarafından
Bizim televizyonunda sesi vardı ekranı yoktu. Ledleri yanmis. Babama götürdük. Eşimle babam halletti led aldirlar dikkatlice içini actilar aynısı gibi yapıp kapattılar aynısı oldu valla. Tamirci falanda değiller heee. Tamirci 3 buçuk falan istedi biz ledler bandı falan 500 e Hallettik :))
(3,181 puan) tarafından
Ekran kprucuyu tavsiye ederim aşko
(1,077 puan) tarafından
hergun vuruyor hergun elinde kaldım
(1,236 puan) tarafından
1.700 istediler canım bizimkine de yaptıracaz riske atmak istemem alınmıyor geri :) ekran koruyucu da eşime söyledim zamanında aldırış etmedi iş işten geçti
(1,684 puan) tarafından
Tabi riske atma biz onu gözden çıkardığımiz için öyle bı girişimde bulunduk. Yapılanı babama verdik.
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Bizde var kuzu üniteye monta ettik ekran koruyucuda aldık benim oğlanda 2 yaşına gircek 
(1,077 puan) tarafından
bu aparattan almak şart birde ekran koruyucu
0 oy
(15,985 puan) tarafından

image

Bizim TV sehpası buna benziyor TV yi alırken vermişlerdi. Şu arkadaki TV şeklinde olan yere TV yi sabitlemistik kirada iken. 
(1,077 puan) tarafından
bizim düz sizinki gibi arkasında o aparant yok malesefki .ev sahipleri çok vicdansız hepsi değil ama. bir çoğu
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Sanki astirsa nolcakki ev sahiplerini anlamıyorum 
(1,077 puan) tarafından
kız sorma zaten boyalı girdim boyalı cikacam yani
0 oy
tarafından
Ev sahibinden gizli duvara asın . Çıkarken deldiğiniz yeri geri kapayın badana yapın 
(1,077 puan) tarafından
kız aynı binadayiz gidip geliyoruz birbirimize ,yoksa hiç dinlemez yaptırırım bide sorunlu insanlar gariplwr yani
tarafından
Çok sıkıntılı ya bizde aynı binadayiz ev sahibim ile, herşeye izin veriyorlar :D
(1,077 puan) tarafından
bizimki tam tersi
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim eşim telle sabitledi bu şekilde arkadan bizde asmadık. Bu da olur
(1,077 puan) tarafından
bizde sipariş vereceğiz
0 oy
(2,946 puan) tarafından
Ev sahibi evine gelip görmüyorsa taktir çıkarken de alçı ile kapatır boyar çıkarsın ev sahibinin karışmaya ne hakki var o çıkarken eve bakacak zarar varmi yokmu diye ya Allah herkesi ev sahibi yapmasın çok bencille4
(1,077 puan) tarafından
geliyor aynı apartmandayiz kuzu
(2,946 puan) tarafından
Aman gelirse gelsin yani cocugq bisi olsa duvarı başına yikacagini bilsin
0 oy
(323 puan) tarafından
Televiyonluklar var öyle televizyonluga monte ediyosun yüksekte duruyor...
(1,077 puan) tarafından
o nasıl bişe
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Dikkat etmek lazım canım bizimde öyle dur yapma diyerek bizimde aynı 
(1,077 puan) tarafından
aynende öyle

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 467 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 157 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

379,935 soru

11,373,667 cevap

34,856 kullanıcı

...